Clasica...in amintiri!

  • Autor subiect DeletedUser10929
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13188

draga huzy....iti dau dreptate intr-o anumita privinta...adica nu gresesti in ceea ce afirmi...

multe conturi ...DE UNDE VREI TU...nu mai sant CEI de odinioara (vechii propietari )....sa moara de ciuda....cine stiu eu ca NU AFLA o boaba de la mine....,.:))))))))

..pana la urma e TREABA lor si nu vreau sa stricam jocul altora care joaca de la inceputuri....ei stiu prea bine despre ce e vorba


in cealalta privinta... cheliostros STIE ce spune


si ii confirm versiunea

acum vor spune si altii ca x sau y...e din alte parti..dar eu nu am generalizat...marea PARTE a unor jucatori provin si de pe acolo.....multa lume se plimba ....deh e treaba lor..

cum se zice DEPINDE de "harta " ;)

acum daca iti aduci aminte...ne-am cunoscut pe cand eu eram in EC.....

si asta ca erau vreo 4 sate IN K 66...cu rosu pe harta....si de aici.....am dat de tine si de basarabeanu......


si cand ma gandesc ca....era in perioada substituirii lui castillo cu CRIOLI.....deh...ce sa fac...eu si trupa din care faceam parte ne faceam treaba ....pe zona noastra....

ATUNCI ordinele se executau ...nu se discutau....

mai mult ....era si cu limita de timp.....in actiune...


da....ce vremuri......
 

DeletedUser

..........
Va astept amintirile...


Da, cand era tribul 300, care acuma e in coada, ce mai ciomageala ma tras cu TUA si EC-ul. M-am batut cu Profiler de pe contul lui mb1976, 3 zile s 3 nopti, Dumnezeule ce lupta violenta a fost, a semanat cu Stalingrad.
 

DeletedUser

bine vam regasit baietii :D



salutare tuturor

LG a participat la TOATE razboaiele....dar NU pe fata. nu faceam parte din "aliante" ca deh. ne descurcam singuri

in partea de S-E...a hartii era taramul nimanui (sa zicem asa)

se juca de PLACERE . din acei playeri care jucau atunci nu mai joaca NIMENI si asta o spun pt ca imi cunosc "camarazii" (pe unii FACE TO FACE pe altii din N ore de discutii telefonice)

cei care au reusit sa sparga LG ...a fost Masters....care avea cont si in LG :)))

si i-a vrajit pe UNII sa isi concentreze toata atentia asupra noastra IMPREUNA cu UNITED si TUA

dar asta nu a dus decat la DESFIINTAREA unui TRIB....care apoi a renascut din cei mai CURAJOSI si am jucat FARA DIPLOMATIE...adica aveam toata harta ROSIE...nu exista aliante

ehe ce vremuri

FMI (familia) se numea acel trib...

dupa un timp s-a format un mare trib care a folosit unele principii ale FMI (mai putin UNUL si anume FARA diplomatie)...

acum e unul din cele mai importante triburi din CLASIC

se numeste NMZ

PS

eu am dat stergere cont de pe clasic

asa ca nu am nici un interes sa fac PUBLICITATE nimanui

am cunoscut poate cele mai mari triburi din clasic...

si pot spune ca...NU SE MAI JOACA ce se juca odata....

nu se mai ZGUDUIE harta deloc...

bafta la joc celor care inca isi mai pierd timpul in VIRTUAL

uneori MERITA


hehe :D mare nemernic razvan asta :D :D :D


draga huzy....iti dau dreptate intr-o anumita privinta...adica nu gresesti in ceea ce afirmi...

multe conturi ...DE UNDE VREI TU...nu mai sant CEI de odinioara (vechii propietari )....sa moara de ciuda....cine stiu eu ca NU AFLA o boaba de la mine....,.:))))))))

..pana la urma e TREABA lor si nu vreau sa stricam jocul altora care joaca de la inceputuri....ei stiu prea bine despre ce e vorba


in cealalta privinta... cheliostros STIE ce spune


si ii confirm versiunea

acum vor spune si altii ca x sau y...e din alte parti..dar eu nu am generalizat...marea PARTE a unor jucatori provin si de pe acolo.....multa lume se plimba ....deh e treaba lor..

cum se zice DEPINDE de "harta " ;)

acum daca iti aduci aminte...ne-am cunoscut pe cand eu eram in EC.....

si asta ca erau vreo 4 sate IN K 66...cu rosu pe harta....si de aici.....am dat de tine si de basarabeanu......


si cand ma gandesc ca....era in perioada substituirii lui castillo cu CRIOLI.....deh...ce sa fac...eu si trupa din care faceam parte ne faceam treaba ....pe zona noastra....

ATUNCI ordinele se executau ...nu se discutau....

mai mult ....era si cu limita de timp.....in actiune...


da....ce vremuri......

ce vremuri si cand ma gandesc ca din cauza lui crioli mam lasat :))) singura blonda care a reusit sa iasa dintr-un sens giratoriu =))) zile tu lipi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

crioli vad ca inca a ramas pt. unii ,, o legenda " pe clasica... discriminarea intre femei si barbati pe joc inca mai e in floare insa diferenta despre respect,demnitate , onoare inca e un Tabu pt unii ,,jucatori"!


Glumita...
SirSpOoKy le-ai controlat pe toate de pe clasica de esti ferm convins ca e singura blonda sau ,,blonda " :))
 

DeletedUser

crioli vad ca inca a ramas pt. unii ,, o legenda " pe clasica... discriminarea intre femei si barbati pe joc inca mai e in floare insa diferenta despre respect,demnitate , onoare inca e un Tabu pt unii ,,jucatori"!


Glumita...
SirSpOoKy le-ai controlat pe toate de pe clasica de esti ferm convins ca e singura blonda sau ,,blonda " :))



pai tinand cont ca crioli a fost cu mine apoi daca eu mam cuplat cu roxana .. care multi stiu asta :D eu lasand-o pe crioli ea femeie buna si de casa sa refugiat in bratele lui Casper18 :)))
 

DeletedUser

Crioli a fost "cineva" o vreme pe lumea clasica , a marcat evolutia/devolutia/disparitia unora si al tribului pe care a condus asa ca face parte din legendele clasicii :D

Acum fiecare percepe si apreciaza diferit "performanta" ei ca jucator si conducator de trib si ce a lasat in urma...


@marianciobi "discriminarea intre femei si barbati pe joc" - asta e de om si educatia lui, dar femeile de obicei joaca altfel si chiar precep altfel jocul, vezi exemplele de langa tine :)
 

DeletedUser

adica tu silvia esti blonda ? :p


Poate :p :))


@lordkiller exemplele de langa mine nu prea sunt ... in general ,,nu ma bag in gura lupului" cum spune o vorba ci stau si privesc din umbra fara a parea ca ma implic!

putini sunt aceea care ma stiu sau stiu despre mine atat ca jucatoare cat si ca persoana ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adica.....ai stat sub acoperire ! stai relaxata si te uiti la noi cum ne agitam :))) ?
 

DeletedUser

asa e frumos nu ? asa pare cel putin pentru mine insa vad ca am surprize placute mai nou :D
 

algernon

member
Scor reacție
0
De pe l clasica am ramas ,printre altele cu un cognomen cu care m-a fericit cineva din WAR, de pe vremea cand eram inamicul public no1 pentru ei
Manelist cu Versace pe burta
Si cu amintirea unei descrieri personale pe care o consider printre cele mai reusite dintre cele facute de mine.
A , si era sa uit...Si cu asta http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=1991
 

DeletedUser

algernon cunoscut numele... dar nu stiu cu ce sa il leg ... nici o actiune de pe clasica nu imi vine acum in minte desi numele mi-e cunoscut...
 

algernon

member
Scor reacție
0
intotdeauna am preferat sa trec cat mai neobservat
gasesti numele meu pe clipul tribului omerta, pe youtube
si in amintirea celor din k52 (ma refer la punctele rosii) pe care i-am terorizat.eram vecin cu davydoff.
:)
anisia si silviu cred ca isi mai amintesc de mine si de cele 1000 de atacuri/actiune
:)
 

algernon

member
Scor reacție
0
ohooooooo
sarutmana,sarutmana
pai,am luat o pauza de cateva (multe luni) dar inca mai bantui pe l18 , conform principiului de a nu juca decat pe o singura lume
joc cu cateva cunostinte vechi de aici si din avalon acolo
:)
 

DeletedUser13449

intotdeauna am preferat sa trec cat mai neobservat
gasesti numele meu pe clipul tribului omerta, pe youtube
si in amintirea celor din k52 (ma refer la punctele rosii) pe care i-am terorizat.eram vecin cu davydoff.
:)
anisia si silviu cred ca isi mai amintesc de mine si de cele 1000 de atacuri/actiune
:)

Normal ca te stiu(adica inca mai tin minte):)...in orice caz acum 1000 e ceva banal...acum se ataca cu ...11.000 ...14.500 la cat mai multe...stii eu am o vorba...Conteaza calitatea nu cantitatea:)...dar deh unii nu stiu ce insemna calitate..;)
 

DeletedUser13449

pai tinand cont ca crioli a fost cu mine apoi daca eu mam cuplat cu roxana .. care multi stiu asta :D eu lasand-o pe crioli ea femeie buna si de casa sa refugiat in bratele lui Casper18 :)))


Spook ...ce zici tu e istorie!...ca sa condimentezi un pic forumul ar trebui sa rescrii ultima perioada...asta deja stiam!:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus