Clocitorile vs -?-

DeletedUser

propun inchiderea acestui topic .. tribul -?- nu mai apare pe harta ... s-a reusit destabilizarea lui :D

ba mai mult chiar..

salut a spus:
demolatoru15 în data de 19.09. la ora 22:44
ma gandesc sa desfiintez tribul.. m-am certat cu cei din trib.. cu cativa,.m-au judecat ca am scos eu intemietor un trib de la aliati.. si acum as vrea sa intru alaturi de voi.. ma impac bine cu sacalaka ..solomon. ash vrea o invitatie !
 

DeletedUser

shadow double post a spus:
Eu cred ca esti frustrat de mic ) si ai observat de foarte multe ori experimentul si acum ai gasit un "loc" sa te descarci.
Crede-ma prietene ca 90% din replyurile mele sunt ironice..in putinele 10% in raman profund impresionat de remarcile pe care le lasa unii jucator si mi se pare normal sa fiu mai incisiv ..
Eu mi-am spus opinia din punctul de vedere al outsiderului..daca ai sarit asa inseamna ca tu chiar te-ai simtit..anyway..Felicitari CL!
 

DeletedUser

Si eu care ma gandeam la un Hennessey...da bine..daca vreti bere atunci sa curga berea :D
 

DeletedUser

cine din Cj ,in zorka ,5 beri la halba ,Carlsberg cu 17 lei:D:D deci mergem sa bem:D:D:D:D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Totusi sa nu ne grabim....tribul -?- s-a divizat in -D- si in NoN, in mare aceleasi ferme ! :D

The show must go on !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Crezi ca am stat sa urmaresc exact ?...am vazut "cunostiinte" vechi in -D- si NoN si am dedus ca asa ar fi ! :D
 

DeletedUser

nup si in NON ii demolatu15 din vechiul -?- si in -D- is mai multi si **** cred ca plec si eu acolo..dar sa vedem daca merge treaba cu jokeri ca daca ar fi dupa mine as taia toate aliantele:|
 

DeletedUser

Crede-ma prietene ca 90% din replyurile mele sunt ironice..in putinele 10% in raman profund impresionat de remarcile pe care le lasa unii jucator si mi se pare normal sa fiu mai incisiv ..
Eu mi-am spus opinia din punctul de vedere al outsiderului..daca ai sarit asa inseamna ca tu chiar te-ai simtit..anyway..Felicitari CL!

Mai radem si noi de altii !!:))cred ca m-am molipsit de la CL
 

DeletedUser

cer unui moderator sa redenumeasca acest topic "Clocitorile vs *D~H* "

nu de alta dar vechiul proverb "Lupul isi schimba parul, dar naravul ba!" se potriveste perfect acestui nou trib....daca ai fost o data ferma, esti ferma mereu:)

Ieri am fost spionat pe toate satele de King Scorpion..o metoda brutala de intimidare drept pentru care astazi nu le-am luat nici un sat, pana acum....putin mai incolo o sa se schimbe situatia:)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Din pacate, sau din fericire, nu stiu....se pare ca singurii din tribul sus numit care mai au cat de cat treaba cu acest joc, dau bir cu fugitii ( a se citi : schimba tribul sau renunta la joc ), lasand "elita" fostului -?- sa se lupte in continuare cu paraseniile si satele lasate de cotribali care renunta la joc. Iar domnul Scorpion ( aka Lawr dupa numele forumistic ), sa se multumeasca cu cei 5 spioni -->> Generatiile de nobili calatoresc maxim 20.25 ore ! ;)
 

DeletedUser

Hot_Tub_Chickens.jpg
 

DeletedUser

raka ai grija sa nu se supere marele lawr :) ...acum iti trimite atacuri pe toate satele :D
@lawr ..o poza sub apa se poate?
 

DeletedUser

o poza mai interesanta uite aici lawr


Side 1: CL

Side 2: *D~H*

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 106
Tabăra 2: 66
Diferență: 40

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 562,647
Tabăra 2: 214,627
Diferență: 348,020

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,923
Tabăra 2: 0
Diferență: 54,923

image.php


de ce oare ati mai schimbat numele tribului ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca mai adaugam si statisticile de pe vremea -?- diferenta ar fi muuuult mai mare, restul e can-can :D
 

DeletedUser

faza cu alea 4 gaini:))) is CL in sedintza sa aranjeze atacurile:)))...ar fi the messenger of chicken:))
 
Sus