Clocitorile vs -?-

DeletedUser

S-a invatat minte celalalt sa nu mai isi trimita apararea in sate de barbari :))
 

DeletedUser

mai astia din CL nu fiti rai, eu chiar cred ca se merita sa iti sacrifici trupe si chiar si nobili pentru un sat de 900 de puncte!!! :D
 

DeletedUser

acum daca imi aduc aminte am pierdut eu niste trupe intr-un sat parasit pe care vroiam sa-l iau, o minunatie, 600 pct :rolleyes:
 

DeletedUser

noul raport cu specificatia ca acel 1 a fost recuperat

Side 1: CL

Side 2: -?-

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 450
Diferență: 378

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 1
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 378,861
Tabăra 2: 934,965
Diferență: 556,104

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91,405
Tabăra 2: 3,583
Diferență: 87,822

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca ar trebui sa faceti un pna pe timpul zilei cand copilasii sunt la scoala sau stau acasa si isi fac cu drag temele fara sa deschida calculatorul:eek: :rolleyes:
 

DeletedUser

cred ca ar trebui sa faceti un pna pe timpul zilei cand copilasii sunt la scoala sau stau acasa si isi fac cu drag temele fara sa deschida calculatorul:eek: :rolleyes:

noi urmam campania pe care am inceput-o, administram satele la toti copii care vor sa se preocupe mai mult de scoala

avem deja cateva realizari si speram sa prindem cat mai multi copii in acest program social :)
 

DeletedUser

noi urmam campania pe care am inceput-o, administram satele la toti copii care vor sa se preocupe mai mult de scoala

avem deja cateva realizari si speram sa prindem cat mai multi copii in acest program social :)

Sper sa nu ma "bagi: si pe pmn in gloata asta de jucatori:mad:
 

DeletedUser

ce parinti calumea! maicamea nu vrea, i-am spus ca imi ia fake satele..e chiar insensibila.

LOL:)) si eu i-am zis lu taicamio daca vrea sa ii fac un cont pe tribals sa se ocupe de contu meu ..i-am zis ca il invat cat de cat sa joace :))

Raspunsul:Mai lasama cu satele acelea ale tale ca de cand joci tot nu ai facut nimic:eek:Eu nu vad sa se lupte peacolo nimeni:rolleyes::rolleyes::D:D
 

DeletedUser

am fost cam absent...ban..oricum multe schimbari...cum merge raboiul in acest moment?
 

DeletedUser

:D...sincer is un pic dezamagit de -?- la inceput cand eram si eu in -?- eram putini si in top...apoi au inceput recrutarile...si totul sa stricat...cu mass recruitingurile.
 
Sus