CMR vs Nobody

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Razboiul a inceput in data de 03.11.2010.

Motiv: Nobody au recrutat membri ai familiei +SAS+, inamicii nostri. Drept urmare, am recrutat si noi membri ai familiei DiViN, inamicii lor. De aici si pana la razboi nu a mai fost nevoie decat de o mica scanteie.

Side 1:
Tribes: CMR, CMR-I, CMR-II
Side 2:
Tribes: Nobody, N0b0dy, No8ody

Timeframe: 03/11/2010 00:00:00la17/11/2010 13:46:21

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 40
Diferență: 82

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,087,834
Tabăra 2: 362,096
Diferență: 725,738

chart
 

DeletedUser

Mult succes celor din CMR!
In decursul timpului au dovedit ca sunt un trib cu mai mult caracter decat adversarii lor.
 

DeletedUser

te inteleg ca tii cu cei mai slabi, dar stii ca nu o sa inveti niciodata jocu asta daca o sa fii pe langa ei?:D

=))Ti-am zis sa stai acolo peste Prut,ca acolo iti e locul...Am trecut de mult de clasa jucatorilor ca tine din toate punctele de vedere...si oricum tot nu te bag in clubul meu de fani...:cool:
 

DeletedUser

pacat de tine ca esti visator

Ai noroc ca totusi am obraz,nu ca ai merita prea multe,stiu eu ce fel de om esti,cuvantul "caracter" iti spune ceva?Sau expresia "sa fi om"?Nu aveai ce face,si ce ai zis,sa comentez si eu un pic ca sa mai pierd timpul...In locul tau taceam.

PS:Las-o balta ca facem spam aiurea..
 

DeletedUser

Ai noroc ca totusi am obraz,nu ca ai merita prea multe,stiu eu ce fel de om esti,cuvantul "caracter" iti spune ceva?Sau expresia "sa fi om"?Nu aveai ce face,si ce ai zis,sa comentez si eu un pic ca sa mai pierd timpul...In locul tau taceam.

PS:Las-o balta ca facem spam aiurea..

de unde ma stii?
te-am trimis vreodata la marginea hartii?:)))
 

DeletedUser

de unde ma stii?
te-am trimis vreodata la marginea hartii?:)))

Acum tu esti visator..=))) eu nu am auzit niciodata de tine..inafara de lumea 18,deci ciocul mic si joc de glezne "tataie"
Si ma refeream la unele faze,pe care le faci tu,faci orice ca sa iti scapi pielea...cam rusinos din partea unui jucator dar ma rog,fiecare e asa cum s-a nascut..in cazul tau de fata parsiv

Dar tu nu intelegi PS-ul?Am zis sa o lasam balta...ca si asa facem spam aiurea,si pe nimeni nu ii intereseaza discutia noastra/disputa cum vrei sa o consideri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si ma refeream la unele faze,pe care le faci tu,faci orice ca sa iti scapi pielea...cam rusinos din partea unui jucator dar ma rog,fiecare e asa cum s-a nascut..in cazul tau de fata parsiv
la ce anume te referi?
 

DeletedUser

Bafta CMR..dar nu va vad prea bine,aia sunt prea mari pentru voi,iar statistica ce ati puso e vrajala
 

DeletedUser

e viabili oamenii, se misca ;):))
si nu glumesc
Rip nu-i misca de pe harta
 

DeletedUser20436

eu ti-am zis tie ca tu vezi exact invers decat sta situatia,dar... las-o balta:p
 

DeletedUser

tu ai mentalitate de jucator de duzina; posibil sa fi auzit de dodge sau de atacuri combinate, dar nu te da jucator;
esti bunicel dar slab pt lupte adevarate
iar ca strateg, esti varza,de de 2 bani; am auzit ca folosesti metode gen mesaje trimise de la jucatori clona la conducerea triburilor adverse sa intre pe conturile tale clona ca sa faci mai apoi ticket
esti jalnic
 

DeletedUser20436

ai auzit prost...am un singur cont pe lumea asta la fel cum am avut pe toate lumile..
 

DeletedUser15928

gibrail...te rog nu ne obosi...mai bine continua lupta cu satele de barbari...aveti jucatori f buni in trib...dar tu nu esti unul dintre acei "razboinici", deci nu cred ca esti in masura sa dai sfaturi:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus