co-play

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salutări de la tine am Drache! un jucator necunoscut pe lumea romaneasca:)


după cum sugerează şi titlul Vreau să joace unele co ajuta-ma! Am jucat şi tw en Jee sunt de clasă a fost Top 20 900 000 de puncte am început ca o lume alte cateva după efectuarea top 5 singur sau eu caut jucători pentru a ajuta-ma ^ ^ I ele sunt bune (doar nimic bun altceva) am de gând să se implice în lumea românească ma uit pentru jucătorii de calificare (care ştiu cum să configuraţi backtime operă, Dodge lunetist şi jefui cât mai scurtă ... nu computer noobi dacă este necesar de tutoriale am:)), veţi observa că eu vorbesc limba dvs. slab, având în vedere că eu sunt franceză, îmi place românesc şi sper că am să-mi continui studiile în limba română o tara minunata ... bine meu de 4 primele 5 sau sate va fi ofensator: D Imi place AC meu grinzi, distruge, pauză şi femeile voastre voller care sunt în satele tale (umor) xD întrebări scurte, dacă am să vă toate bine şi bună persoane: )



cordial Drach
 

DeletedUser

vreau on co-player care sa ii faca lui puncte.. are 0 pct acum :) si vrea sa fie rank 1 ma :)
 

DeletedUser

vreau on co-player care sa ii faca lui puncte.. are 0 pct acum :) si vrea sa fie rank 1 ma :)

Somke , vad ca de la o vreme esti cu gura sus , te crezi vedeta , dar e chiu si vai de tine . Un sfat : laso mai moale , ca nu impresionezi cu nimic .

Iar in legatura cu co-player , din cate stiu parca pe lumea 20 , iurka , a venit cu aceasta idee , si nu este rea , avand in verere timpul jucatorilor .
 

DeletedUser8835

Am intrat pe serverul francezilor...erau la inceput, saracii...i-am batut de i-am zapacit, si tot politicosi erau...romanii nuuu, i-au si sarit in cap...eu joc cu co-player de pe L4...
 

DeletedUser

Somke , vad ca de la o vreme esti cu gura sus , te crezi vedeta , dar e chiu si vai de tine . Un sfat : laso mai moale , ca nu impresionezi cu nimic .

Iar in legatura cu co-player , din cate stiu parca pe lumea 20 , iurka , a venit cu aceasta idee , si nu este rea , avand in verere timpul jucatorilor .

daca o sa ai ocazia sa ajungi si u dupa luni de zile la un nivel impresionant si dupa luni de nopti pentrecute pe skype cu colegi vreodata o sa intelegi exact despre ce este vorba. pana atunci ar fi mai bine sa te abti
 

DeletedUser

Somke , vad ca de la o vreme esti cu gura sus , te crezi vedeta , dar e chiu si vai de tine . Un sfat : laso mai moale , ca nu impresionezi cu nimic .

Iar in legatura cu co-player , din cate stiu parca pe lumea 20 , iurka , a venit cu aceasta idee , si nu este rea , avand in verere timpul jucatorilor .

si u cine mai esti?
 

DeletedUser

daca o sa ai ocazia sa ajungi si u dupa luni de zile la un nivel impresionant si dupa luni de nopti pentrecute pe skype cu colegi vreodata o sa intelegi exact despre ce este vorba. pana atunci ar fi mai bine sa te abti

Nu te cunosc , dar iti zic sigur , ca cand stateam eu nopti intregi , si pe conferinte , tu stateai si invatai jocul . Mai bine taceai , ca de cateva zile team vazut si pe tine cu gura mare pe foruum ,de unde ai mai fi aparaut tu .
 

DeletedUser22126

Am intrat pe serverul francezilor...erau la inceput, saracii...i-am batut de i-am zapacit, si tot politicosi erau...romanii nuuu, i-au si sarit in cap...eu joc cu co-player de pe L4...

romanii si politetea ,baba si mitraliera ....
 

DeletedUser

Nu te cunosc , dar iti zic sigur , ca cand stateam eu nopti intregi , si pe conferinte , tu stateai si invatai jocul . Mai bine taceai , ca de cateva zile team vazut si pe tine cu gura mare pe foruum ,de unde ai mai fi aparaut tu .

serios ? acum cati ani faceai u treaba asta ?
da sunt cu gura mare pe forum, ce altceva sa fac ? e viteza 1 si deabea suntem la inceput, nici macar la 2-3 sate nu am ajuns ca sa am ocupatie, ca nu o sa ma mai vezi aiurind aiurea atunci pe forum, am ceva ani pe forum si uitate totusi ca nu e ocupatia mea de baza, sa vorbesc aiurea :) chiar mam gandit o secunda ca am fost cam dur, dar acum vad ca na fost dur deloc :)) pot sa sterg partea cu discutia "frumoasa" din mintea mea si sa incep cu ce stim noi sa facem cel mai bine :)) hartza :rolleyes:

ah si sa adaug ceva... inca nu am trib ca sa am forum privat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Nu te cunosc , dar iti zic sigur , ca cand stateam eu nopti intregi , si pe conferinte , tu stateai si invatai jocul . Mai bine taceai , ca de cateva zile team vazut si pe tine cu gura mare pe foruum ,de unde ai mai fi aparaut tu .

Adaugă data: 21.09.2007

Asta scrie la cozmyn , la tine stii si tu ce scrie , asa ca mai incet cu lauda asta ca nu isi are sensul , da stiu , stiu , joci din 1980 , nu ma intereseaza doar ti-am aratat ca asa de mult timp cum joci nu esti in stare sa vezi care e mai nou si care e mai vechi... :)
 

DeletedUser8343

Va rog incercati sa lasati disesiunile deoparte si sa incercati sa postati ON TOPIC. Multumesc
 

DeletedUser8835

Cât de noob să fii ca să pui valoarea unui JUCĂTOR în data înscrierii lui pe un FORUM? Eu pe fiecare lume am jucat cu alt nick, și țin minte că tot michelle a sărit repede că-s noob, că știe el data...de fapt, am văzut că atât știe să facă...să-i perie pe cei cu renume (nu neapărat buni), și să se ia de cei mai noi pe forum (având el proasta impresie că-s noi și pe joc). Repet întrebarea: cât de noob să fii?:))

on-topic: cred că e greu să găsești un co-player printr-un anunț, preferând să ți-l alegi din cei cu care ai jucat pe alte lumi, și știi că poti avea încredere, ba mai mult, să știi că joacă în același stil ca tine
 

DeletedUser2821

Am zis eu ca ar fi si bun ?

Doar ca celalalt tip se lauda ca atunci cand facea nu stiu ce el , celalalt nici nu auzise de joc... Ceea ce e absurd ala jucand dinaintea lui , intelegi :) ?

Nu am zis ca e vreo unu bun sau ceva de genul , de exemplu ambii sunt analfabeti..
 

DeletedUser8835

Iar eu am zis că nu poți ști de când joacă unul sau altul în funcție de nickul folosit pe extern...tu înțelegi?
 

DeletedUser

serios ? acum cati ani faceai u treaba asta ?
da sunt cu gura mare pe forum, ce altceva sa fac ? e viteza 1 si deabea suntem la inceput, nici macar la 2-3 sate nu am ajuns ca sa am ocupatie, ca nu o sa ma mai vezi aiurind aiurea atunci pe forum, am ceva ani pe forum si uitate totusi ca nu e ocupatia mea de baza, sa vorbesc aiurea :) chiar mam gandit o secunda ca am fost cam dur, dar acum vad ca na fost dur deloc :)) pot sa sterg partea cu discutia "frumoasa" din mintea mea si sa incep cu ce stim noi sa facem cel mai bine :)) hartza :rolleyes:

ah si sa adaug ceva... inca nu am trib ca sa am forum privat :)

Nu are rost sa vorbesc cu tine aici . Daca e ne intanlim in joc .
@michelle : abtinete , chiar daca in ultima vreme ai lasato mai jos cu forumu extern , dar nu uita ca in trecut erai cu gura mare cum aspus claudiniho , venea vorba de cineva sau ceva , repede sareai si tu cu tot felu de expresii , si sa nu uit ca si pe mine mai facut odata ( sub ce nick , numai conteaza ) , iar acum cateva luni ** cu mine normal .
Si pentru cuplupl vostru minunat Cozmyn si Misu , lastio mai moale cu comentarile , si chiar daca te cunosc Misule ( ca nu jucator bun ) , nu inseamna ca trebuie sa fii "vedeta" , inclusiv si pentru tine Cozmyn
 

DeletedUser

Nu are rost sa vorbesc cu tine aici . Daca e ne intanlim in joc .
@michelle : abtinete , chiar daca in ultima vreme ai lasato mai jos cu forumu extern , dar nu uita ca in trecut erai cu gura mare cum aspus claudiniho , venea vorba de cineva sau ceva , repede sareai si tu cu tot felu de expresii , si sa nu uit ca si pe mine mai facut odata ( sub ce nick , numai conteaza ) , iar acum cateva luni ** cu mine normal .
Si pentru cuplupl vostru minunat Cozmyn si Misu , lastio mai moale cu comentarile , si chiar daca te cunosc Misule ( ca nu jucator bun ) , nu inseamna ca trebuie sa fii "vedeta" , inclusiv si pentru tine Cozmyn

stau, citesc si ma amuz....
cum e posibil ca 90% din cei care sunt activi pe furum sa aiba aceasi atitudine si mentalitate.
dupa cum am mai spus, eu doar ma amuz acum, si imi omor timpu pe forum.
cine e bun si cine e vedeta.. vezi pe lumea speed nu pe aceste lumi unde chiar daca cineva poate e mai bun, cedeaza contul altcuiva din cauza "timpului". mai avem si o viata privata.
Si fara suparare, daca erai cum pretinzi ca esti, nu te agitai asa pe aici... eu tiam dat raspuns la ce ai zis, din punctul meu de vedere, nu te-am si atacat, dar u ai facuto imediat ce nu tia convenit ceva.
Daca erai asa de "trecut" prin ele, puteai sa raspunzi cu cunostinta ta, nu cu mandria ta :)
Ai o incredere mare in tine, dar ai realizat ceva ca sa poti macar sa o justifici ? Gandestete ca nu esti singuru care foloseste diferite nick-uri. Mai gandestete ca nu esti nici primu nici ultimu jucator de pe serveru romanesc macar ca sa fi vreo vedeta. Si mai gandestete ca alti POT SA FACA CE FACI U DAR U POTI SA FACI CE FAC EI ?

PS: daca vrei sa ma provoci, fao fara retineri :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus