co-play

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ca sa iti zic pe intelesul tau , mie nu imi place cand va credeti voi un fel de "vedete" , si va bateti joc de alte persoane .
Eu cred ca tu si multi alti ati uitat de unde ati plecat . Si inca ceva daca am trecut prin ele , si inca voi trece , voi face referire de fiecare data cand voi vedea stfel de persoane pe forum , ca nu accept ideeile care le aveti voi prin cap si vorbele spuse de voi .
 

DeletedUser

Ca sa iti zic pe intelesul tau , mie nu imi place cand va credeti voi un fel de "vedete" , si va bateti joc de alte persoane .
Eu cred ca tu si multi alti ati uitat de unde ati plecat . Si inca ceva daca am trecut prin ele , si inca voi trece , voi face referire de fiecare data cand voi vedea stfel de persoane pe forum , ca nu accept ideeile care le aveti voi prin cap si vorbele spuse de voi .

eu nu ma cred vedeta chiar daca sunt star :))))))))
beati cafeaua si relaxeazate, dupa o sa vezi altfel situatia ... poate.
Nu nu am uitat de unde am plecat, dar asa sunt eu mai rautacios cateodata, nuti mai repet iarasi ca... DIN LIPSA DE OCUPATIE
Treaba ta daca o iei personal... dar eu zic sa te mai relaxezi
 

DeletedUser2821

@michelle : abtinete , chiar daca in ultima vreme ai lasato mai jos cu forumu extern , dar nu uita ca in trecut erai cu gura mare cum aspus claudiniho , venea vorba de cineva sau ceva , repede sareai si tu cu tot felu de expresii , si sa nu uit ca si pe mine mai facut odata ( sub ce nick , numai conteaza ) , iar acum cateva luni ** cu mine normal .

Daca imi scrii in romana o sa inteleg mai bine , asa fac eforturi sa iti raspuns insa , ce nu fac eu pentru fanii mei :) ..

Deci am lasat-o mai moale cu forumul extern din cauza ca nu mai am cu cine vorbi/contra , nu mai e nimeni de calibrul meu ca sa aiba rost sa stau pe aici , cei care au mai ramas din cei de care vorbesc ne cam stim.. :) .

Asa te-am facut , esti suparat sau ce vrei ? Habar nu am cine esti dar vad ca ai vrut sa formulezi o fraza insa nu am inteles care era concluzia ? " chiar daca... " si nu ai mai terminat , chiar daca CE ?!
 

DeletedUser7916

drache daca platesti u cp`ul joc eu in co-play`ing cu tine :))
 

DeletedUser8343

Tinand cont ca ati transformat acest topic intr -unul de "eu sunt mai bun ca tine, noobule", topicul acesta se inchide.
Discutii despre "legende" se pot purta la rubrica CLASAMENT.

O zi buna!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus