Co-player

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41545

Ma ofer sitter de noapte in schimbul unui sitter de zi .Mai concret : eu stau noaptea si farmez pe contul tau , tu faci acelasi lucru ziua pe contul meu.detalii pe privat

P.S.: fara parole si smecherii , doar prin sitter.
 

DeletedUser40272

Ma ofer sitter de noapte in schimbul unui sitter de zi .Mai concret : eu stau noaptea si farmez pe contul tau , tu faci acelasi lucru ziua pe contul meu.detalii pe privat

P.S.: fara parole si smecherii , doar prin sitter.

in ce trib esti?:) am putea face treaba buna impreuna...faceam cu kimo asa pe l21 si eram ambii multumiti
 

DeletedUser34110

ma ofer eu co-player pt cine are nevoie....serios acum,vreau sa joc pe 29:D
daca vrea cineva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Defineste timpi si resursele de PP :)) si poate facem casa buna
 

DeletedUser34110

on:
dimineata 5.30-8.
apoi:13.30-23.30.

PP nu am deocamdata,dar imi bag in curand!
 

DeletedUser34110

bre,eu stiu sa fac multe...dar referindu-ne la joc,oriunde am jucat eu zic ca am izbutit.
Nu ma intelege gresit,dar asta e....
 

DeletedUser40439

Da , ce sa zic ai jucat pe N conturi din R.S. de pe clasica si acum toate sunt bye bye , izbutitorule
 

DeletedUser34110

=)))))in RS nu am fost pe nici o lume,si pe clasica mai mult de 3 saptamani nu am jucat,vorbeste gura fara tine!
 

DeletedUser40439

=)))))in RS nu am fost pe nici o lume,si pe clasica mai mult de 3 saptamani nu am jucat,vorbeste gura fara tine!

du-te ma , spune-i cui te crede .
Nu am zis ca ai jucat direct pe un cont , ci coplayer, ia resusciteaza-ti memoria .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34110

Bre,n-am chef sa intru in polemica cu nimeni,dar nu esti tu in masura sa aberezi stiind tu mai bine ce si cum am jucat...lucurul asta il stiu foarte bine eu.
 

DeletedUser33777

Cine vorbesti? Bravepaladin, el tine 7 conturi ...insa nu exceleaza pe niciunul.... e spionul tuturor si vine sa isi dea cu parerea de altii.
Bravepaladin ca tine aveam la cules de informatii :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus