co-player

  • Autor subiect DeletedUser41708
  • Data de început

DeletedUser41708

caut co-player :D
pentru a depune curriculum vitae imi dati pm >:)
 

DeletedUser41708

=))pai zic sa au cel putin 1-2 ani experienta si cel putin 1 milion de puncte pe o lume anterioara :D
 

DeletedUser41708

=)) ce amuzanta esti..am zis atata pentru ca atat am si eu..sa fim cam egali in experienta de joc,desi cred ca stiu mai multe decat cei ce au experienta de 5-7 ani :D
 

DeletedUser37481

Daca ai buzunarul plin si esti mai experimentat ca mine,dovedeste si te ajut pe 31 :))
 

DeletedUser11083

ce sa inteleaga copii din ziua de azi; nu inteleg niste chestii de acum 4-5 ani :(
 

DeletedUser38225

Caut si eu coplayer care sa fie dispusa sa bage pp lunar (200 cel putin),sa stea noptea on (sa farmeze, sa spioneze, sa dea atacuri etc..) si sa nu aiba absolut nicio pretentie si sa nu isi asume niciun merit. Pt detalii dati un mesaj in codul morse.
 

DeletedUser41708

:)))adica in alte cuvinte cauti un prost care sa-ti bage lunar pp pentru asistent si cp,sa stea noaptea sa farmeze si nici sa nu-si asume nici un merit..Cred ca te uiti prea mult la tv :D
 

DeletedUser41708

cam greut ca trebuie sa stau cam tot timpu' on pana gasesc co-player:(
 

DeletedUser22307

ia zi un program de lucru si ce oferi peste din cate inteleg tu ai nevoie de om non stop pe cont:)
 

DeletedUser41708

pai caut pe cineva sa stea 12:00-20:00,02/03-07/08...si ii ofer toate posibilitatile posibili:)
 
Sus