co-player

  • Autor subiect DeletedUser41708
  • Data de început

DeletedUser41708

dute bai si mai invata inainte sa iti cauti coplayer,si la speed esti praf :)))

cine esti tu si pe ce runda ai jucat cu mine?
pot sa intru pe ce runda vrei si sa vedem care e mai bun:)
fara trib,fara prieteni,doar 1 vs 1 ..si atunci mai vorbim.
 

DeletedUser41708

Nu,nu ai uitat..Dar cand cineva zice ca este mai bun ca tine,trebuie s-o si dovedeasca.Si asta de unu singur,daca este instare.
 

DeletedUser

:)) cu asta m-ai spart..degeaba tu iti faci 200 topoare (poate nici alea) si cativa cai si iti ataci vecinii,ca tu te rupi de 10 ori si te refaci iar altu' mai inteligent in acelasi timp isi face trupe de atac fara sa atace pe nimeni,iar la un moment dat el va avea de 10 ori mai multe trupe decat tine..De aici sper sa tragi o concluzie,daca esti instare.:)

Deci da esti nab..avem confirmarea eu eram sigur dar acum si restu pot vedea.
Cum sa-ti zic ca eu din farm fac mult mai multe resurse si cresc mai repede plus fac trupe...si daca unu are doar atac de 10 ori mai mare ca mine nu e o problema, alti se stiu apara si cu atacul...dar tie nu-ti pot cere prea multe...
 

DeletedUser

Altii poate, dar nu tu, florinele. Las-o flasca. Ultima oara am jucat impreuna pe lumea 9. Tot pamant ai ramas.
 

DeletedUser41708

Alti fani de-ai tai?=))
Din cate am observat tu te-ai bagat in seama cu mine..deci pot sa zic ca esti fanu' meu?hahah..
 

DeletedUser

CU siguranta ca sunt fanul tau, unele persoane ma amuza la fel ca tine ..hai te rog mai baga o perla.
 

DeletedUser

Nu, ca sa te citez pe tine "scoica nu se CACA non stop" insa comportamentul tau si limbajul ta ma uimesc, nu vreau sa continui cu aceste mesaje ca nu e frumos sa se ajunga la jigniri.
O seara cat mai placuta alaturi de cei dragi si sper sa ne intalnim pe harta.
 

DeletedUser41708

Tu mi-ai cerut o perla,luandu-ma la misto.Deci pot sa zic ca ti-ai primit perla.
 

DeletedUser42487

Caractere peste caractere... o adevarata colectie de ignorat.
 
Sus