Coalitia I R C "Imperiul Regilor Cruciati"

DeletedUser1647

Am si eu o intrebare: cine este cel care a infiintat CIRC?:rolleyes: Nu de alta, dar denumindu-l in felul asta(:eek:), n-a facut altceva decat sa caracterizeze intr-un cuvant ceea ce avea sa devina mai tarziu acest trib:D

ps: niciodata nu mi-au placut clovnii:D

Intotdeauna esti asa glumeata? :rolleyes:
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare: cine este cel care a infiintat CIRC?:rolleyes: Nu de alta, dar denumindu-l in felul asta(:eek:), n-a facut altceva decat sa caracterizeze intr-un cuvant ceea ce avea sa devina mai tarziu acest trib:D

ps: niciodata nu mi-au placut clovnii:D

Da, e placut sa fii in CIRC. Jucam bine in echipa si suntem pe locul 1 avand cu 33 % mai multe orase decat cei de pe 2. Asta a devenit CIRC, cum spuneai si tu.

Din ce-mi aduc aminte Oaia sau AdiMutu au infiintat tribul. CIRC este al saselea trib creat pe L2. Intradevar, nu avem o denumire clasica de genul "Imperiul bla bla bla" sau "Confederatia x y z", pentru ca -intre noi fie vorba- astia cu imperii, regi si cavaleri nu sperie pe nimeni :)

Orisicum, urat postul tau. Nu e cazul sa recurgi la asa ceva. Noi nu o sa o luam ca pe o jignire, ci ca pe o tentativa disperata de a mai ridica moralul colegilor tai de trib, printr-o gluma usoara, pe intelesul tuturor. De data asta provocarea este prea joasa ca sa raspundem :)

PS: Daca aveai mai multe puncte, te invitam la noi in trib.

Mult succes, vecina !
 

DeletedUser

Da, e placut sa fii in CIRC. Jucam bine in echipa si suntem pe locul 1 avand cu 33 % mai multe orase decat cei de pe 2. Asta a devenit CIRC, cum spuneai si tu.

Din ce-mi aduc aminte Oaia sau AdiMutu au infiintat tribul. CIRC este al saselea trib creat pe L2. Intradevar, nu avem o denumire clasica de genul "Imperiul bla bla bla" sau "Confederatia x y z", pentru ca -intre noi fie vorba- astia cu imperii, regi si cavaleri nu sperie pe nimeni :)

Orisicum, urat postul tau. Nu e cazul sa recurgi la asa ceva. Noi nu o sa o luam ca pe o jignire, ci ca pe o tentativa disperata de a mai ridica moralul colegilor tai de trib, printr-o gluma usoara, pe intelesul tuturor. De data asta provocarea este prea joasa ca sa raspundem :)

PS: Daca aveai mai multe puncte, te invitam la noi in trib.

Mult succes, vecina !


1. Sincer, raspunsul tau mi se pare disperat :))) dar dupa cum se spune, cel mai destept cedeaza asa ca n-am de gand sa raspund la provocarile tale. As avea multe de zis, dar n-are rost.

2. A fost o simpla gluma ce mi-a trecut prin minte, atata tot :) Si stii doar cum e cu glumele si cu samburele de adevar :D acum depinde...sunt persoane si persoane :)si nu ma intereseaza cine l-a infiintat, nu-mi ocup memoria cu asa ceva...nu este un lucru relevant oricum;) ...nici nu-mi sugereaza nimic unele nume.

3. Nu te-a intrebat nimeni cum este in CIRC,nici nu ma intereseaza sa stiu :)

4. Nu recurg la absolut nimic, a fost un simplu comentariu. Daca aveam ceva de castigat din asta probabil puteam spune ca am 'recurs' la ceva,cum ai spus tu.

5. Un raspuns inteligent ar fi fost :' nu denumirea este importanta, ci esenta'. Asa ca recurg eu la aceasta afirmatie ca o completare la spusele tale:

nu avem o denumire clasica de genul "Imperiul bla bla bla" sau "Confederatia x y z", pentru ca -intre noi fie vorba- astia cu imperii, regi si cavaleri nu sperie pe nimeni :)

asa ca nu ma obosesc sa comentez altceva :) Daca ne numim azi 'IRC' si maine oricum altfel...imi e totuna :) nu ma impresioneaza un nume ;)

6. Nu ma refeream la CIRC ca si numar de sate, putin imi pasa...ci la caracterul unor jucatori. In fine, ma convinsesem inca de pe l1. pe l2 doar mi-am intarit opiniile;)

7. Nu am cerut nimanui vreo invitatie in CIRC:) si nici nu am vreo intentie sa cer...vreodata:rolleyes:

8. Nu vroiam sa-i distrez pe colegii mei...se ocupa CIRC-ul deja de asta:D

9. O zi buna si tie, vecine!:D;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din ce-mi aduc aminte Oaia sau AdiMutu au infiintat tribul. CIRC este al saselea trib creat pe L2.

Fara sa comentez postul colegei irinutza, uite un sfat de la mine ca sa vezi cine a infiintat tribul: Dai pe trib, Prvire de ansamblu, si dai pe ultimul numar din lista. Pe ultimul rand scrie:

13.06. xx:xx Tribul a fost întemeiat de xxx.
 

DeletedUser

Nu m-a interesat cine a infiintat CIRC-ul:D dupa cum am scris si mai sus, nu-mi ocup memoria cu date din astea :) a fost o gluma pur si simplu...vroiam sa vad cine se ataca:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2943

Mai stiu eu unii din astia care fac glumite pe forum si se dau eroi ... Iar pe harta ii fugarim cu topoarele (Cine stie cunoaste)
 

DeletedUser

Da, e placut sa fii in CIRC. Jucam bine in echipa si suntem pe locul 1 avand cu 33 % mai multe orase decat cei de pe 2. Asta a devenit CIRC, cum spuneai si tu.

bravo voua. nu vad cum ai ajuns sa vorbesti despre asta cand discutia era oarecum la adresa denumirii, iar tu nu zici nimic de asta :) ... dar fie, sarim peste partile off-topic. :)

Din ce-mi aduc aminte Oaia sau AdiMutu au infiintat tribul. CIRC este al saselea trib creat pe L2. Intradevar, nu avem o denumire clasica de genul "Imperiul bla bla bla" sau "Confederatia x y z", pentru ca -intre noi fie vorba- astia cu imperii, regi si cavaleri nu sperie pe nimeni :)

dap. ai dreptate. "astia cu imperii, regi si cavaleri" nici nu se chinuie sa sperie pe nimeni ci doar incearca sa puna partea de role play la locul ei. dar plecand de la afirmatia ta, daca "imperii, regi si cavaleri" ar trebuii in mod normal sa inspire frica si teama (altfel mi s-ar parea inutila contrazicerea acestui fapt), atunci circul si circarii ce ar trebuii sa inspire? si nu ... nu ma iau de tine ci doar suspun punctului tau critic de vedere un alt aspect... avand in vedere ca faci comparatii si asocieri.

Orisicum, urat postul tau. Nu e cazul sa recurgi la asa ceva. Noi nu o sa o luam ca pe o jignire, ci ca pe o tentativa disperata de a mai ridica moralul colegilor tai de trib, printr-o gluma usoara, pe intelesul tuturor. De data asta provocarea este prea joasa ca sa raspundem :)
PS: Daca aveai mai multe puncte, te invitam la noi in trib.
Mult succes, vecina !

daca nu ma insel orice cititor are dreptul sa inteleaga si sa priveasca orice afirmatie in orice mod doreste. bravo tie pentru alegerea facuta. cat despre "De data asta provocarea este prea joasa ca sa raspundem" ... ce-mi plac de voi astia care faceti o postare plina de sare si piper si apoi "dar noi nu comentam" ... "noi suntem drepti si cuminti si nu ne luam de voi" .... mda ... daca tot faceti aluzii si afirmatii macar nu va chinuiti atat sa apareti in pozitii angelice :)
 

DeletedUser

Mai stiu eu unii din astia care fac glumite pe forum si se dau eroi ... Iar pe harta ii fugarim cu topoarele (Cine stie cunoaste)

Care-s aia?:) Hai sa-i fugarim!:D dar daca ma gandesc mai bine nu ma bag la asa ceva...au mai fost cazuri cand unii se certau pe forumul extern si isi masurau 'jmecheria' luptandu-se in joc:):rolleyes:...asta e chiar 'circ':D nu alta:eek: si fatza de clovn nu am:D;)

ps: mai stiu eu unii care se bat cu pumnii in piept ca distrug tot,ca fac,ca dreg...care au xxx sate...si dispar de pe harta in cateva zile:D;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Forumul extern este pentru copii si pentru cei care nu se pot afirma in joc, si cauta orice metoda de a iesi in evidenta.
Aveti ceva de zis la adresa CIRC, va astept cu placere in joc, cu satele pline.
 

DeletedUser3902

Deci pana la urma se contrazic membrii tribului CIRC cu membrii tribului ....???
 

DeletedUser

Forumul extern este pentru copii si pentru cei care nu se pot afirma in joc, si cauta orice metoda de a iesi in evidenta.
Aveti ceva de zis la adresa CIRC, va astept cu placere in joc, cu satele pline.

Exact ce spuneam mai devreme...nu am afirmat nimic, nu a vrut sa fie o provocare! A fost o simpla gluma...Nu am intrebat nimic legat de cum este in CIRC, cate sate aveti deasupra noastra. Nu ma intereseaza:)

Numai ca...cine se scuza se acuza:) Am scris 2 randuri...si mi s-a raspuns cu xxxx...Lucruri care nu aveau legatura cu postarea mea:rolleyes:

Si am mai spus un lucru...imi vad oricum de joc;) dar faza cu 'hai sa ne masuram puterea in joc' e o mare prostie:) aia da de copii de gradinitza:)

ps: Nu am facut gluma aia cu scopul de a iesi in evidenta, nici pe departe...:) pt ce? si pt cine? n-am nevoie;) pur si simplu mi-a venit in minte si am postat:) Vad ca lumea se ataca si agita aiurea:D

Ne luptam oricum...si fara sa ne certam pe extern:) Dar multi nu am cum sa inteleaga treaba asta:D De...:rolleyes: cam greu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa mai irinutza88...asa e se ataca destul de repede baiettii din CIRC si chiar nici eu nu ii inteleg avand in vedere ca in clasament stau mai bine ca niciodata in momentul de fata...nu ar avea motive...dar sunt cam frustrati in ultima vreme!
 

DeletedUser

Deci pana la urma se contrazic membrii tribului CIRC cu membrii tribului ....???

inca nu am vazut contraziceri :)
nu postez niciodata impotriva unei persoane sau a unui trib, ci doar raspund la postari facute deja. nu am nimic personal cu nici un trib sau persoana din jocul asta. ce n-am face daca n-am avea inamici? :)) asa ca "se contrazice circ cu ..." nu se aplica in cazul meu. u nu reprezentam crux, si nu contraziceam circul ci raspundeam la postarea lui alexanderw din cateva puncte de vedere.
eu sunt din CRUX, restul ... intreaba-i.
 

DeletedUser3643

1. 4 dar dupa cum se spune, cel mai destept cedeaza asa ca n-am de gand sa raspund la provocarile tale. 1.

asta e scuze celui fara putere,cum a zis si teddy ,te astept in joc daca ai ceva sa imi zici,Circ este si va fi printre cele mai bune triburi de pe l2 indiferent despre ce spune lumea.Nu ma intereseaza ca am nas rosu atat timp cat bat jucatori "imbracati" in armuri de titaniu cum le spune numele de trib si zeci de mii de topoare in maini
 

DeletedUser

asta e scuze celui fara putere,cum a zis si teddy ,te astept in joc daca ai ceva sa imi zici,Circ este si va fi printre cele mai bune triburi de pe l2 indiferent despre ce spune lumea.Nu ma intereseaza ca am nas rosu atat timp cat bat jucatori "imbracati" in armuri de titaniu cum le spune numele de trib si zeci de mii de topoare in maini

Iar eu spun a nu stiu cata oara ca nu a fost vorba de o provocare si lucrurile astea cu 'hai sa vedem care e mai jmecher' sunt cat se poate de infantile;) ne si luptam,n-am nimic impotriva, numai ca unii asa percep finalul unui 'conflict' pe extern:)) hai sa vedem in joc care e mai tare:rolleyes: :D

Vezi...asta este exact ce am spus eu:) ma asteptam la un raspuns inteligent,si anume ca nu denumirea conteaza,ci calitatea jucatorilor:) dar:D era deja prea mult pt unii;)

Oricum suntem in razboi si avem un conflict... dar cam greu de priceput:rolleyes:

Cred ca este a 3a oara cand incerc sa lamuresc ce a fost cu gluma aia:) dar nici nu am de ce sa ma justific in vreun fel:p eu am incercat si vad ca nu am cu cine sa vorbesc:) si sincer nu-mi place sa vorbesc de una singura:D

Asa ca imi vad de joc...si alta data incerc sa fiu mai atenta ce glume fac pe extern:eek: sa nu supar pe cineva...ca...dispar de pe harta,mai stii:D:rolleyes:

ps: credeti ce vreti:) ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3643

4
Vezi...asta este exact ce am spus eu:) ma asteptam la un raspuns inteligent,si anume ca nu denumirea conteaza,ci calitatea jucatorilor:) dar:D era deja prea mult pt unii;)

vezi ca iar incepi sa pari culta si dai in balarii,cum poti judeca tu o carte dupa coperta?atat vreme cat suntem pe primul loc la o diferenta mare de locul 2 cum poti spune ca nu suntem de calitate?tu stai in ograda ta de 200kp si da cu patura ca ma enervezi de aku
 

DeletedUser

vezi ca iar incepi sa pari culta si dai in balarii,cum poti judeca tu o carte dupa coperta?atat vreme cat suntem pe primul loc la o diferenta mare de locul 2 cum poti spune ca nu suntem de calitate?tu stai in ograda ta de 200kp si da cu patura ca ma enervezi de aku


E clar ca nu intelegi:) am zis ca asta ar fi fost raspunsul potrivit:) nu am afirmat nimic despre tine si colegii tai, citeste inca o data,poate intelegi ceva;)

Spunea cineva tot aici pe extern ca cei care nu conteaza nu au cum sa te jigneasca:) asa ca sa nu crezi ca ma misca vorbele tale:) imi sunt chiar indiferente:)

ps: tradu-mi si mie expresia 'da cu patura' ca eu nu folosesc cuvinte de genul asta. Si nu esti tu in masura sa apreciezi cat de culta sunt eu:rolleyes: chiar nu am nevoie:) imi cunosc calitatile, defectele si abilitatile si nu am nevoie oricum sa fie apreciate de persoane ca tine;) se ocupa oameni care conteaza deja de asta:)

Si apropo, spunea alexanderw ca daca aveam mai multe puncte, aveam vreo sansa sa primesc invitatie in CIRC:D da,am 200k pct...:) si ce daca? vad ca aveti jucatori si de 16k:) asa ca...permite-mi sa rad:) nu-mi plac laudele si nici laudarosii:) oricum nu ma interesa vreo invitatie:) stau bine unde stau.

Chill man...nu te mai agita atata:D :) am zis si eu...n-am dat cu parul:D si nici cu toporul...inca:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3643

pai jignesti fara sa stii
 
Ultima editare de un moderator:
Sus