Coalitia I R C "Imperiul Regilor Cruciati"

DeletedUser

toata lauda si respectu, intradevar suntem aici sa cucerim si sa fim cuceriti, nu e nevoie de remarci sarcastice doar pt ca miam expus punctul de vedere, gresit, deviat de la adevar sau bun...nu freau sa deviez de la subiect si sa dau exemple clare facand din topic o mica disputa intre noi :D, de aceea iti dau un exemplu apropiat la ce am expus mai sus ....
ca sa treceti printrun trib inchegat ( probabil asemanator cu voi intrun stagiu timpuriu ) aveti nevoie de aliati :p, impreuna puteti ameti apararea in trib si astfel totul cade caramida cu caramida ....aliantele sau familiile , exista foarte putine lucruri care sa le diferentieze , poate nimic
poate ma plang , poate nu...asta nu inseamna ca pielea mea nu e incontinuare la fel de scumpa :D, sunt aici in acelasi loc iar daca nu aici in aceeasi formatie poate la marginea hartii, ar schimba asta ceva in punctul de vedere pe care mi lam expus ::D;)

respect
 

DeletedUser4905

Raspunsul meu pe care tu il consideri sarcastic e urmare a unui comentariu anterior al tau: "mici jucatori asemeni noua care tinem hell-ul la portile noastre nepermitand astfel o deschidere de amploare a unui front in nord est impotriva altor triburi care in drumul lor spre ascensiune uita ca alti trag mult sasi apere pielea pe care ei o vand asa ieftin".
Nu ne tine nimeni "la portile tribului tau".In momentul de fatza avem alte prioritati,ducem razboiaie care necesita toata atentia noastra.nu ne luptam cu voi si voi iesiti invingatori,sau ne tineti pe loc!asta sa intelegi,nu ne blocati ascensiunea!momentan avem alte probleme,dezamagitor ptr orgoliul tau dar...mult mai importante!:)
 

DeletedUser1647

Sa postez la IRC ... ca **IM** face parte din IRC.

Vroiam sa ii anunt aici pe **IM**:

**IM** a fuzionat cu FRD si asa au ajuns pe k53.

Cu primul atac din partea **IM** asupra [M~K], IM nu va mai exista pe K53.

Atat am vrut sa zic... Nu le-am dat mesaj sa le zic asta. Am vrut sa scriu aici sa vada toata lumea.... in caz de se intampla ceva sa pot veni direct cu statistici pe forum sa nu mai scriu "istoria". :)
 

DeletedUser

Poi s-au cam unit..ceea ce inseamna.. Fuziune... nu e important cine la cine a intrat!

fuziune din punctul meu de vedere este cand doua triburi se unesc si creaza ceva comun.
absorbtie este cand doua triburi se unesc si se pastreaza conducerea, organizarea si denumirea unuia dintre ele.
... dar de ce sa discutam de semnatica si vocabular acuma?

daca IM-ul va ataca inainte o va face si acum, daca nu nu ... in functie de diplomatie si conducere.
 

DeletedUser1647

fuziune din punctul meu de vedere este cand doua triburi se unesc si creaza ceva comun.
absorbtie este cand doua triburi se unesc si se pastreaza conducerea, organizarea si denumirea unuia dintre ele.
... dar de ce sa discutam de semnatica si vocabular acuma?

daca IM-ul va ataca inainte o va face si acum, daca nu nu ... in functie de diplomatie si conducere.

Nu te contrzic in functie cu absortia.


Iar despre IM... Nu avem relatii diplomatice cu ei, nu ne-au atacat.. am spus preventiv, in caz ca isi fac planuri cu satucele noastre. :)
 

DeletedUser

Parca FRD a devenit *im* si nu au intrat in **im** decat o parte din ei.
 

DeletedUser3591

IRC o adunatura de taranusi oligofreni

CRUX decimati de EW
IM atacuri in deriva innobilari 0


Alti membri IRC?:))

P.S Astept comentarii:))
 

DeletedUser

Side 1: EW

Side 2: =CRUX=

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,434
Tabăra 2: 1,498
Diferență: 64

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 12
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,529,303
Tabăra 2: 14,745,895
Diferență: 2,216,592

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 177,122
Tabăra 2: 132,630
Diferență: 44,492

image.php



Asta e decimare..???Daca asa zici tu nu te contrazic!
 

DeletedUser4920

se vede ca e un claxon EW care e atat de praf incat nici macar sa isi puna intr-o lumina buna tribu nu reuseste te faci din ce in ce mai de cacao :rolleyes:
 
Sus