Coalitia

DeletedUser3919

Din cate il stiu eu, lui KinGFlex nu ii place sa piarda. Asa ca razboiul se va termina numai atunci cand castiga WANTED.

In ~COA~ sunt cativa jucatori buni iar restul sunt verze. Am vazut cateva atacuri de la ei si singurul lucru pe care il puteai face era sa razi.
 

DeletedUser

Continuati discutia fara insinuari inutile sau topicul este inchis. Daca aveti dovezi, le astept fie pe privat ori prin sistemul intern de suport.
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 

DeletedUser15488

ii simpazizez putin pe cei din coa pt ca rezista bine la stres, dar sa nu uite, si sa se umfle in pene, ca au granita f mica cu 3-A si asta e principalul motiv pt care nu resimtiti f tare presiunea noastra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din cate il stiu eu, lui KinGFlex nu ii place sa piarda. Asa ca razboiul se va termina numai atunci cand castiga WANTED.

In ~COA~ sunt cativa jucatori buni iar restul sunt verze. Am vazut cateva atacuri de la ei si singurul lucru pe care il puteai face era sa razi.

Ai dreptate mare dar intrebarea e cui ii place sa piarda?

M-am retras dupa lumea asta dar continui cu conturile spioni
 

DeletedUser

pai imi place ca sunteti cat de cat organizati va ajutati intre voi aveti un nucleu puternic dar vorba aceea cel mai bun sa castige si dupa cate am auzit dar nu stiu cat i de adevarat s-ar putea sa faceti pna cu 3-a ?:> sa ne distrugeti pe noi? (wanted) ... zic si eu ce am auzit oricum bafta incontinuare

edit: desi nu cred faza cu 3-a... nu prea am cum s-o cred dar sa zicem ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cat de cat organizati?eu zic k va facem fata cu brio...la noi nu se cresc jucatorii prin inobilari interne :)...si cat despre 3A...incurcate sunt caile Domnului...
 

DeletedUser

acu serios vorbind orice trib isi inobileaza inactivii sau cand ajuti pe cineva i clar ca acel cineva cand se va lasa de joc iti cedeaza tie satele..., si asta cu razboiu i o chestiune de timp, vad ca vi se duc jucatorii in sangre si apropo inca n-am organizat atacuri pe voi doar asa ce mai atacam de unii singuri dar va veni si vremea asta si inca odata va urez bafta ca o sa aveti nevoie
 
Sus