Coalitie Anti - NOA

  • Autor subiect DeletedUser2685
  • Data de început

DeletedUser

voi vreti sa va sapati singuri mormantul?:eek:acum e perioada cand nu conteaza asa mult organizarea ci numarul (parerea mea), va aruncati asa in razboi,si cei din NOA nu vad ca voi va faceti planuriile aici.Voi ce credeti ca fac ei.Triburile voastre o sa piarda mult, o sa ramaneti in urma.o sa fie o placere pentru mine sa stau pe margine si sa vad cum triburi fara judecata o sa se arunce in razboi.cat despre tribul meu o sa ramana neutru, si vom profita de pe urma razboiului.:D
 

DeletedUser2685

Triburile trecute ieri de NOA la dusmani sunt:

Priory
~TOR~
Th-SeK
Hoo
T.N.T.


probabil ca va aparea si WRATH

Sunt atat de idioti...ei cred ca daca sunt 1900 de mebri sunt cei mai tari ? :))

Eu zic ca si-au luat lumea in cap si se cred superman :))

Daca adunam primele 3 triburi sa ii aiba la dusmani si deja i-au intrecut la numarul de puncte si probabil de membri :))
 

DeletedUser

De astazi tribul GD intra in razzboi alaturi de triburile mentionate mai sus
CU STIMA D1sc0n3cT
Conducator GD
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2697

Macle

Eu am vb cu pitzi si mia zis ca lui nui pasa de aceasta lume decat de lumea 3 daca era el NOa nu era asa sa stiti
 

DeletedUser

eu va propun sa-i lasati in pace, ca 1/2 din tribul NOA de pe clasica se va transforma in sate parasite...priviti cum sa intamplat pe L3 cu ei...si cu wrath cred ca la fel s-a intam[plat de s-au imputinat...
 

DeletedUser

eu va propun sa-i lasati in pace, ca 1/2 din tribul NOA de pe clasica se va transforma in sate parasite...priviti cum sa intamplat pe L3 cu ei...si cu wrath cred ca la fel s-a intam[plat de s-au imputinat...

In L3 s-a intamplat altceva cu wrath:)
 

DeletedUser2697

Macle

Aceasta coalitie nare sens nu e deloc organizare eu vam zis ma retrag din aceata coalitie (mult noroc la razbo)i
 

DeletedUser

Tribul GD iese din coalitia Anti Noa deoarece!

1.Nu doreste sa ia parte la un masacru vizavi (Anti NOA)
2.Acest razboi nu isi are sensul doar pentru ca unele triburi din lumea class au conducatori cu orgolii foarte mari de pe lumea 3 ....
 

DeletedUser2697

Macle

masacru, va e frica?:)

Noua nu ne e frica nu este organizare is prea multe triburi 20 vrei sa bag atatea aliante gandeste oleak nu fac aici toata harta de alianta ..
Masacru adica pierzi armata degeaba .. infine sau ceva de genu asta:D
 

DeletedUser1563

Membrilor NOA nu le e frica de nici o coalitie impotriva lor. De altfel se vede cat de linistiti sunt din discutiile despre Kamasutra, Tantra si alte chestii tabu care au loc pe forum. Oamenii sunt foarte relaxati si satisfacuti. :D
 

DeletedUser

Membrilor NOA nu le e frica de nici o coalitie impotriva lor. De altfel se vede cat de linistiti sunt din discutiile despre Kamasutra, Tantra si alte chestii tabu care au loc pe forum. Oamenii sunt foarte relaxati si satisfacuti. :D

pai la cat de organizati sunt cei care fac coalitie impotriva lor.. si eu as vorbi de kamasutra ;):rolleyes:
 

DeletedUser2786

voi va stresati si noa n-are treaba. pe mine ma ataca unii din tnt...cica sunt dusmanii noa. nu-mi pasa de lumea clasica,dar ma amuz cum ma spioneaza aia=))

mi-am facut si eu defense ca tot omu,sa=si rupa fraierii trupele:rolleyes:
 
Sus