Coalitie Anti Supreme Alliance

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser4920

SUPREME ALIANCE
Familia formata din
~EC~
~BURN~
SWAT
UV-LA



Cine se baga la o mica vanatoare de triburi ?:D


Asa sa stim ce innobilam prima oara ;) si cu cine luptam contra lor :cool:
 

DeletedUser

Are dreptate Gebeliza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1395

Frate, voi n-aveti nici gard la sat inca si deja va ganditi la razboaie? :rolleyes:
 

DeletedUser

astept lamuriri diplomatice din partea ~EC~ in-game... se pare ca au inceput ceva si n-au terminat
 

DeletedUser

Ma bag si eu contra ~EC~,nu prea mai gasesti triburi care nu au relatii diplomatice cu ei.
 

DeletedUser1959

n-am iesit nici macar din perioada de protectie si ne gandim la coalitii.Si daca le facem triburile mamut sunt imprastiate peste tot...ar trebui sa face o coalitie "mamut" si iar ajungem de unde am plecat.
Haideti sa asteptam sa mai evolueze putin lumea si apoi vom vedea ce e de facut
 

DeletedUser

cool...imi aminteste de .net, w4 sau w5 nu mai stiu sigur...dupa vreo doua trei saptamani toate triburile de romani erau in razboi cu toate triburile de turci... ce vremuri...era amuzant...

:D:D:D:D:D:D:D:D...si? au devenit pasalacuri? (aka ferme) Sau au fost cucerite?
 

DeletedUser

declar razboi intregii harti
dupa ce se termina perioada d protectie sunteti terminati:cool:
 

DeletedUser

abia astept sa inceapa atacurile si in triburile mamut sa apara zeci de mesaje. toti panicati si speriati!

"sunt atacat! mai recrutati inca 2000 ca sa ne aparam!" :D

o sa curga sange :)
 

DeletedUser3902

O sa fie tare o faza...Peste vreo 2 luni o sa dispara ffff multi jucatori si triburile mamut o sa fie mancate de triburile mici formate din jucatori buni si experimentati...Am tendinta sa cred k nu sunt jucatori buni de pe alte lumi care fac parte din triburi mamut...
 
Sus