cod de activare

DeletedUser

decand ma joc triburile nu mi sa mai intamplat asa
mi-am facut un cont pe lumea a 12-a si mi-a trimis cod de activare pe contul de pe lumea a 17-a. am incercat sa retrimit pe alte e-mailuri dar nu a aparut nici un mesaj pe mail.
 

DeletedUser5809

trimite mesaj la suport, e o eroare pe undeva. Acel cod de activare oricum iti apare sa il introduci cand iti faci cont nou, alt nickname, alt mail.
 

DeletedUser

decand ma joc triburile nu mi sa mai intamplat asa
mi-am facut un cont pe lumea a 12-a si mi-a trimis cod de activare pe contul de pe lumea a 17-a. am incercat sa retrimit pe alte e-mailuri dar nu a aparut nici un mesaj pe mail.

incearca in spam sau bulk :D

LE: codul de activare e pe mail/ nu pe cont in joc :D

daca joci pe l12 si pe l17 cu acelasi nick nu mai ai nevoie de cod de activare :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Citind mai bine, nu intaleg o chestie, ai zis ca ti-a trimis codul de activare pe lumea 17?Adica in mailul jocului pe lumea 17?Acel cod te roaga sa il inserezi doar cand iti creezi un cont nou cu care nu ai jucat pe alta lume niciodata, cont fresh, si daca tu ti-ai facut cont pe l12 dar nu ai activat si pe urma ti-ai facut si pe l17, o sa iti ceara si pe l17 sa il activezi. Lumea nu conteaza, doar ca trebuie sa il activezi.
 

DeletedUser

am trimis cerere de cod pe fiecare email al meu si tot pt lumea a 17-a imi da. si nu pot activa nici pe lumea a 17-a. imi da eroare.am sters contul de pe lumea a 17-a si voi cere un nou cod de activare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

am trimis cerere de cod pe fiecare email al meu si tot pt lumea a 17-a imi da. si nu pot activa nici pe lumea a 17-a. imi da eroare.am sters contul de pe lumea a 17-a si voi cere un nou cod de activare

pai nu ceri pe fiecare mail al tau, ci pe ala care ai facut contul. Si nu conteaza lumea pe care il activezi, poate sa fie 17, 12 sau oricare lume. Il activezi doar o singura data pe orice lume.
 

DeletedUser

Exact. Nu trebuie sa stergi nici un cont de pe nici o lume insa nu poti avea mai multe conturi cu denumiri diferite pe aceeasi adresa de mail probabil din cauza asta iti si apare ce iti apare tie.
 
Sus