Coltul de arta al Lumii 19

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Coltul de arta al lumii 19

Acum ceva timp era un topic asemanator iar, din cauza faptului ca a fost spamat, am hotarat sa-l inchid si sa-l mut in arhiva.
Acum eu voi redeschide topicul si va voi lasa "imaginatia" sa curga, sa vedem artistii din voi.



Legat de topic: puteti posta filmulete, poze, si ce doriti legat de domeniul video.
chiar mi-as dori sa vad cat de talentati sunteti sa faceti o poza superba, sau un filmulet superb
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

73260-bigthumbnail.jpg



Ceva mai abstract :)
 

DeletedUser

Poza pe care a postato Cătălin nu este făcută de el...

Este făcută de bună'mea...
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca zic ceva iar vine pelvix si ma musca de ... si ma musca. Dar o fac pentru binele forumului :D. marusk : din cele 4 linkuri doua nu merg (e bine sa le verifici cand le citezi, de fapt o obligatoriu - s-a mai strecurat cu greseala cu mod l5 / l7). Pe de alta parte ... iar teme care nu au legatura cu triburile pe sectiunile P&P ?

O melodie superba cu versuri profunde :
Editat

Prezentand filmuletele triburilor, eu zic ca are legatura, insa, postul tau nu prea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iepuraşul stă la rînd la supermarket-ul din poiană. Intră ursul şi merge direct în faţă. Supărat, iepuraşul strigă la el să stea la rînd. Ursul se întoarce şi zice:
- A spus cineva ceva?
Tăcere… nimeni, nimic…
Ajunge şi iepuraşul şi ia două sticle de vodcă. Se duce acasă, bea una, oftează, o bea şi pe a doua, apoi se ridică, bate cu pumnul în masă şi strigă:
- Eu, bă, eu!

intelegeti singuri aluzia in special iepurasul detronat

maru ce se gasea in linkurile alea 2 la care face referire fostul au fost create de mine si le-am indepartat de pe youtube
 

DeletedUser

da stiu, ca le-am vizionat filmuletele acelea de cateva ori cand erau :D
ceva actual ai mai facut?
 

DeletedUser

doar cateva semnaturi pe forum in ultimul timp , mai am ceva in pc-ul de la job
 

DeletedUser38225

De ce mi-ati sters postu? Asta inseamna ca nu incurajati arta :))=))
 

DeletedUser

propunere: care e dragut sa faca un video (tutorial) pentru photoshop?
sa nu aud, cu hai cauta pe youtube, ca sunt satula de astfel de posturi si de replici...pe you tube sunt multa tampenii..
sa faca un video gen tutorial pentru editare-n photoshop pentru noi toti..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus