Competiții - discuții

DeletedUser21711

Revenind la subiect..si eu tot pe verde sunt si nu stiu cum sa zic da mi-a prins chiar bine..fix dupa ce mi-am rupt toate fullurile mi-a intrat bonusul de 10% la recrutare :)))

pacat ca tine doar 24h


Ei da... ce sa zic.. nu stai 200 ore ca sa recrutezi trupele pe sat ca stai doar 180 h. Mare fericireee :)))
Dar stai !
Nu ai resurse suficiente pentru a recurta o ferma din prima... asa ca... dai recrutare pe 20-30 h ... deci bonusul iti scurteaza doar 2-3 h .... mare fericireee e si asta :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
- Am adăugat provocări noi pentru evenimentele de tip Competiții și o nouă modalitate de a realiza echipele.

Cu siguranta vor mai fi alti carcotasi care vor comenta. Asta este dovada ca opiniile noastre ale tuturor sunt luate in considerare. Toti cei care initiaza ceva, vor proba, iar daca sunt lucruri gresite vor incerca sa remedieze, in orice domeniu.
Sincer, desi am pierdut la toate competitiile, am apreciat ca se incearca sa se aduca imbunatatiri si sa se sporeasca activitatea jucatorilor. Ca se reuseste sau nu, asta este o alta discutie.
 

DeletedUser

e adevarat ca unora orice le-ai dat tot nemultumiti sunt . eu am castigat la cele 3 etape dar nu am facut nimic sa castig :p
totusi ... crezi ca eu care joc de fix 5 ani jocul asta ( nu cereti de baut ca nu dau , nu sarbatoresc nimic ) competiii imi doresc ?

ps : stim ca ne iau in considerare , doar sunt in joc chestii cerute de noi de pe .ro . insa vrem sa ne ia mai des :p
 
Sus