comunicat de presă TLB.

DeletedUser

Rosito nu ar tr. să foloseşti pluralu'. Singurul care este caracterizat de cuvintele tale este faimosul "talibanul", cel din cauza căruia au izbucnit toate războaiele, cel din cauza căruia am fost prinşi neorganizaţi, cel care a creat o iluzia în mintea tuturor talibanilor şi apoi i-a lăsat la greu, cel care acum probabil se joacă pe lumea 7. Să vedem cât rezistă şi acolo în ignoranţa sa...eu personal nu cred că e în stare să termine ceva, deşi nu contest abilităţile lui de jucător.

Cum zicea andurill, sciţii..tlb tot cam aceeaşi diplomaţie aşa că nu-şi au rost acuzele de laşitate. Baftă mai departe die.!
 

DeletedUser

Rosito, mereu am asteptat altceva de la tine, nu fraze acide.
Sa nu uitam ca voi sunteti mai puternici acum, recrutand si fuzionand cu dusmanii. Sa nu uitam ca aveti un aliat in spate care nu face decat sa va sponsorizeze cu trupe defensive.
Deci inca nu exista un razboi echilibrat, iti zic eu.

Intrarea TLB in scitii nu s-a facut nici de frica, nici din alte motive care se speculeaza aici. Au ramas relativ putini si nu cred ca au o diplomatie mai diferita cand existau ca TLB... deci nu au fugit de nici-un razboi (cred ca au mai multe acum).

Sincer nu ma intereseaza motivul / motivele dizolvarii tribului TLB, faptul ca el a stiu sa va "spele creierul", e un alt subiect la fel de neinteresant pentru mine. Postul precedent era intradevar rautacios pentru ca de curand am recitit "logul" declaratiilor pe acest forum :) la adresa tribului Die. in acest razboi cu TLB ...

Andurill asa cum ne rogi sa nu ne mai dam cu presupusul, te rog si eu sa lasi propaganda ieftina ... ultima fuziune a tribului a fost cu academia proprie deoarece au aratat ca se descurca singuri, nu au urla la noi dupa ajutoare and so on...

Despre aliatii care ne sprijina :confused: ... sincer imi plac comediile dar nici chiar asa, aliatii nostri au propriile razboaie de dus deci ne descurcam singuri :D

p.s fuziunea tlb - scitii se vedea de cateva luni ;)

spor ... eu mai am de rupt niste trupe :p
 

DeletedUser

TLB si sciti aveau razboi cu LR de ce sa facem acum teatru din asta? si daca au fuzionat TLB cu sciti e vro problema? ce au fugit jucatorii dupa harta? io pe -8ball- tot langa mine il am:):) si pe dens si multi altii:) aa sa schimbat tribul ...mare chestie ...

Dar TLB a facut ceva firesc plecand toata lumea in sicitii.dar am si eu niste intrebari si aici vreau sami rapsunda cineva care sar crede in stare....

1.De ce TLB au desfiintat alianta cu LR?
2.De ce au recurs la razboi?
3.De ce nu ati fuzionat mai demult si ati fuzionat cand ati vazut ca aveti pierderi enorme?


multumesc:):)
 

DeletedUser

TLB si sciti aveau razboi cu LR de ce sa facem acum teatru din asta? si daca au fuzionat TLB cu sciti e vro problema? ce au fugit jucatorii dupa harta? io pe -8ball- tot langa mine il am:):) si pe dens si multi altii:) aa sa schimbat tribul ...mare chestie ...

Dar TLB a facut ceva firesc plecand toata lumea in sicitii.dar am si eu niste intrebari si aici vreau sami rapsunda cineva care sar crede in stare....

1.De ce TLB au desfiintat alianta cu LR?
2.De ce au recurs la razboi?
3.De ce nu ati fuzionat mai demult si ati fuzionat cand ati vazut ca aveti pierderi enorme?


multumesc:):)


1. In acel moment aveam 4 triburi langa noi: Scitii, Die, BURN si LR. Dintre BURN si LR, cu voi aveam cea mai mare granita, era de asteptat sa intrerupem acea alianta. Din acel moment ne-am luptat si cu LR-ul, dar si cu BURN-ul o perioada, pana ne-a cerut PNA.Noua niciodata nu ne-a placut sa stam degeaba.
2. Ai deja raspunsul.
3. Ce inseamna "pierderi enorme"? Pentru noi pierderi enorme inseamna jucatori valorosi care s-au lasat de joc. Nu puteau sa ramanem 4 oameni activi si sa tinem TLB-ul in picioare.
 

DeletedUser9253

hic!
cat despre anumite manevre ale LR ... un jucator cade psihic cand i se iau 19 sate in 3 ore si cedeaza cu totul :D
... sa ne caftim cu bine si in a 2-a carte a trilogiei LR... "SCITII"

(ma bucur ca am citit si eu ceva din Talibania ca altfel nu pricepeam nimic la inceputul romanului 2 :D )

asta chiar ca mi-a placut ..sincer farao :D ....mai vorbim pe messenger cand ma scoti de la ignore :)) vorba aia acuma suntem "colegi"
 
Sus