Comunicat Oficial Acv!lla Fraternitas

  • Autor subiect DeletedUser6854
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6854

Tribul Acv!la tine sa anunte ca incheie razboiul cu tribul GT (714.147 puncte) si academia acestuia, »GT (3.270.212 puncte). Acv!la se declara tribul castigator odata cu imprastierea membrilor GT in alte triburi.

Totodata mentionam ca tribul Acv!la nu recunoaste noul trib eToons si academiile acestuia ca fiind succesorul tribului GT. Drept urmare pozitia fata de acest trib este de neutralitate.


Multumesc,
Cu deosebita consideratie,
Anastasia
Acv!lla Fraternitas Relatii Diplomatice Internationale
Brave New World!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e toons trib nou format din fostele triburi hell si gt (pe care voi il declarati invins verbal ca faptic ...) nu e de aceeasi parere cu voi =)) voi a-ti auzit vreodata in viata voastra de pasarea phoenix? daca da atunci aveti o singura sansa : setari ;sterge cont sau inceput nou ,ramane la latitudinea voastra ...:),daca nu incercati imposibilul :))
 

DeletedUser13362

e toons trib nou format din fostele triburi hell si gt (pe care voi il declarati invins verbal ca faptic ...) nu e de aceeasi parere cu voi =)) voi a-ti auzit vreodata in viata voastra de pasarea phoenix? daca da atunci aveti o singura sansa : setari ;sterge cont sau inceput nou ,ramane la latitudinea voastra ...:),daca nu incercati imposibilul :))



"Vârsta: 40
Genul: masculin
Localitate: Undeva in Romania"

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ei cum C***E sa ai 40 de ani, mai ai o besina si mori si te joci pe triburi =)))) ahahahahahahahaha asta e de ras deja .... nu te bate ma nevasta cu facaletul ca stai pe triburi si te crezi razboinic ? :)))))))))))))))))))))))) Doamne cat m-am distrat cand am vazut ce varsta ai, ca de-altfel si alti mari RAZBOINICI de pe aici, daca tu esti ala din poza de pe forum , da-mi voie sa rad si mai tare....
 

DeletedUser

voi a-ti auzit vreodata in viata voastra de pasarea phoenix?

Sa inteleg ca mai nou va considerati si voi pasari? Eu as spune ca mai degraba pasarici... in fine, stim ce patesc pasaricile


Tin sa va contrazic. Tribul Acv!la nu a fost anuntat pe nici o cale oficiala despre acest razboi. Eu unul intru pe forumul extern foarte rar, motivele nu le enumar.

Atata timp cat tribul Acv!la nu a fost anuntat pe o cale oficiala (mesaj catre Lider, Diplomat sau alt membru al conducerii tribului) ca este in razboi cu tribul eToons + cele n academii, noi nu consideram ca suntem in razboi.
 

DeletedUser

astea din Acv!lla Fraternitas sa pregateasca cavourile o sa ma urmeze cat de curand ))))) padurare te las pe tine la sfarsit sa zici vesnica pomenire
 

DeletedUser1647

Cum poa' sa te amuze varsta cuiva?

Suferi rau baiatu, mergi si te trateaza. :D
 

DeletedUser

"Vârsta: 40
Genul: masculin
Localitate: Undeva in Romania"

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ei cum C***E sa ai 40 de ani, mai ai o besina si mori si te joci pe triburi =)))) ahahahahahahahaha asta e de ras deja .... nu te bate ma nevasta cu facaletul ca stai pe triburi si te crezi razboinic ? :)))))))))))))))))))))))) Doamne cat m-am distrat cand am vazut ce varsta ai, ca de-altfel si alti mari RAZBOINICI de pe aici, daca tu esti ala din poza de pe forum , da-mi voie sa rad si mai tare....


hahahaha fraiere razi de el? are 40 ani are o nevasta are copil e un om realizat da tu esti un virgin legat de monitor o sa ramai cu pozele de pe hi5 :))))


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Aveti grija la limbaj!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13362

hahahaha fraiere razi de el? are 40 ani are o nevasta are copil e un om realizat da tu esi un virgin legat de monitor o sa ramai cu pozele de pe hi5 :))))



tu esti copilu lui ? sa cu ce ocazie te bagi in seama cu mine biscuite ? :))) ca-ti infing o flegma si-ti trag si-o palma, obositule, te bagi tu in seama, sau esti vreun fan de-al meu si vrei semnatura pe tricou ? daca tin bine minte si tu esti obosit de ala care sta pe triburi sau statea, asa ca jet. :X hai te pup pe nas

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e toons trib nou format din fostele triburi hell si gt (pe care voi il declarati invins verbal ca faptic ...) nu e de aceeasi parere cu voi =)) voi a-ti auzit vreodata in viata voastra de pasarea phoenix? daca da atunci aveti o singura sansa : setari ;sterge cont sau inceput nou ,ramane la latitudinea voastra ...:),daca nu incercati imposibilul :))

Exact..Noi consideram ca am invins tribul GT.

Asa cum a disparut [M~W] si s-a format familia de triburi GT..exact asa s-a dizolvat si familia Gt si a aparut familia TOONS


Cele doua triburi enumerate mai sus si dizolvarea acestora au doua lucruri in comun:

1.In mare parte aceiasi membri.

2.Tribul....Acv!la ca si cauza a dizolvarii marilor puteri..[M~K]....si...GT


O seara buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Ce ipocriti sunteti. Doamne!

Acu' 2 saptamani vine acvila la noi sa se milogeasca pt fuziune cu ei SUB NUMELE NOSTRU.
S-a refuzat.

Acu' o saptamana vine acvila la noi sa facem pna pana in ianuarie.
S-a refuzat.

Si acum va dati zmei pe forum ma?? Baieti, am terminat-o cu pacea am terminat-o cu toti, din acest moment intre mine si fostii [M~K] din acvila, nu mai e niciun pna. Astept atacurile voastre. Sunteti niste ipocriti.

PS. In caz ca sunteti neutri va spun eu acum cat se poate de oficial.
Triburile eToons, mToons si cToons va declara razboi voua, adica tribului Acv!la.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13362

Ce ipocriti sunteti. Doamne!

Acu' 2 saptamani vine acvila la noi sa se milogeasca pt fuziune cu ei SUB NUMELE NOSTRU.
S-a refuzat.

Acu' o saptamana vine acvila la noi sa facem pna pana in ianuarie.
S-a refuzat.

Si acum va dati zmei pe forum ma?? Baieti, am terminat-o cu pacea am terminat-o cu toti, din acest moment intre mine si fostii [M~K] din acvila, nu mai e niciun pna. Astept atacurile voastre. Sunteti niste ipocriti.

PS. In caz ca sunteti neutri va spune eu acum cat se poate de oficial.
Triburile eToons, mToons si cToons va declara razboi voua, adica tribului Acv!la.



dute si fa nani ca ai cearcane prietene. vezi ca net-ul dauneaza grav sanatatii, ai sa ajungi ca oq13 ala, care e razboinic si ** cu nevasta de cate sate a mai innobilat =))
 

DeletedUser

tu esti copilu lui ? sa cu ce ocazie te bagi in seama cu mine biscuite ? :))) ca-ti infing o flegma si-ti trag si-o palma, obositule, te bagi tu in seama, sau esti vreun fan de-al meu si vrei semnatura pe tricou ? daca tin bine minte si tu esti obosit de ala care sta pe triburi sau statea, asa ca jet. :X hai te pup pe nas



acu rog admini sa isi faca meseria ;)) adica rpd un ban mare sa vad si eu daca sunt corecti admini :)))) eu am luat banuri pe gratis pt ca am scris pe forum sa vad ce fac acu admini!!!!!!!!!!!!!!!

sunt foarte curios ore imi da iar mie ban?

iar tu toka daca ai chef de flegme eu zic sa o flegmezi pe mata ca doar ia e vinovada ca a crescut un dobitoc la usa casi
 

DeletedUser

pentru toka :) ,,prietene" ca sa folosesc un termen cit mai cald pentru tine ,eu am curajul sa semnez cu numele de joc ,fata de tine ca re esti un no name pe L2 (cel putin asa mi-a iesit la cautare jucatori ) cind o sa ai curajul sa semnezi cu idd-ul tau te joc mai vorbim ,pana atunci ,capul la fund si joc de glezne :))


pentru arian west ,e problema voastra ce credeti ,e problema noastra ce facem :)
 

DeletedUser13362

acu rog admini sa isi faca meseria ;)) adica rpd un ban mare sa vad si eu daca sunt corecti admini :)))) eu am luat banuri pe gratis pt ca am scris pe forum sa vad ce fac acu admini!!!!!!!!!!!!!!!

sunt foarte curios ore imi da iar mie ban?

iar tu toka daca ai chef de flegme eu zic sa o flegmezi pe mata ca doar ia e vinovada ca a crescut un dobitoc la usa casi

vezi ca si tu ai injurat pepenel, dute innapoi in groapa ca te flegmez fix in gura, vezi ca am "tinta precisa" :X "usa casi" RAZBOINICULE zii lui mama ta sa te mai invete romana ca faptul ca e boschetara nu e o scuza.
 

DeletedUser1647

dute si fa nani ca ai cearcane prietene. vezi ca net-ul dauneaza grav sanatatii, ai sa ajungi ca oq13 ala, care e razboinic si ** cu nevasta de cate sate a mai innobilat =))

Toka.. ma abtin in privinta ta, sunt satul de copii care isi fac conturi anonime ca nu au tupeu sa spuna ceva cu numele lor din joc sau ca sa isi sustina singuri parerea spusa cu adevaratul lor nick.

Omule.. get a life.. are dreptate pepito.
 

DeletedUser13362

pentru toka :) ,,prietene" ca sa folosesc un termen cit mai cald pentru tine ,eu am curajul sa semnez cu numele de joc ,fata de tine ca re esti un no name pe L2 (cel putin asa mi-a iesit la cautare jucatori ) cind o sa ai curajul sa semnezi cu idd-ul tau te joc mai vorbim ,pana atunci ,capul la fund si joc de glezne :))


pentru arian west ,e problema voastra ce credeti ,e problema noastra ce facem :)



PRIETENE, eu unu paote nu joc triburi, eu doar ma amuz pe seama voastra, astora care aveti varsta cat irinel :X ... asa ca hai, pune-ti capacu la cosciug si tai-o :* te-am pupat si pe tine, esti degeaba.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus