Comunicat Oficial Acv!lla Fraternitas

  • Autor subiect DeletedUser6854
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:) pai poate e mai simplu asa..habar n am. Macar sa nu facem circ pe forum.
 

DeletedUser

:) pai poate e mai simplu asa..habar n am. Macar sa nu facem circ pe forum.

Nu aceasta a fost intentia, mai ales ca postez destul de rar. Au fost treburi care M-AU DERANJAT! Atat doar! Mi-am exprimat deja parerea asa ca va doresc un joc placut, sarbatori fericite si o noapte placuta!
 

DeletedUser

Doresc sa felicit ceea ce tribul Acv!la a obţinut până aici.
Tot respectul meu.

Si eu doresc sa-l felicit, pe aceasta cale, pe cel care a apasat butonul Disband tribe... cred ca a plecat cu fruntea sus din fata monitorului :D
 

DeletedUser3902

Sa lamurim cateva lucruri si sa incepem cu MK.

MK a fost o forta a naturii in partea hartii in care era, insa, datorita faptului ca un anumit jucator isi simtea amenintate satele, (o ofensiva puternica a tribului Acv!la), sate pentru care si-ar da si viata, l-a desfiintat . Desfiintarea tribului MK/MW nu e nici vina Mayei, nici a altora, asa cum se vehiculeaza, e doar vina unui singur jucator, care a preferat sa-si arunce la cosul de gunoi toata munca, sa-si bata joc de toti cei care au fost alaturi de el timp de cateva luni si sa nu-l intereseze decat propria soarta, propriile sate si propriul punctaj. E doar unul, asa cum spunea si rollo...
Cine vrea si alte detalii, e liber sa intrebe.

Tribul Acv!la a fost unul dintre cele mai organizate triburi de pe L2, dovezi sunt multe, insa unii au confundat organizarea cu tirania si totalitarismul. Cei care stiu sa conduca un trib stiu ca prin democratie nu se realizeaza nimic, doar haos.
Pacat ca anumiti oameni nu sunt pe deplin ceea ce par si ceea ce vor sa fie si pacat ca altii cred in acest gen de oameni.
Motivele desfiintarii tribului Acv!la nu o sa le enumar, doar ii spun domnului Gangster Ray ca sunt chiar fericit ca am reusit sa intru in acest trib si il rog sa se intrebe de ce a intrat in declin si de ce s-a desfiintat Acv!la. ;)

PS: Referitor la cererea de atacuri dintr-un alt topic, le astept si eu de la tine, eventual imi poti spune unde ataci ca sa-ti golesc satele.
Si, in alta ordine de idei, sunt unii de la voi care mi-au cerut un anumit pogram, program pe care mi l-ai trimis incomplet. Poate ii ajuti tu.

Inchei aici, pentru ca oricum deja seamana cu o epopee.

Multa bafta tuturor si sarbatori fericite tuturor.




C dreptate ai man...Arunca cu vorbe si noroi in altii dar el pregatea lovitura de gratie ptr fostul MK.Respect fostilor jucatori mai putin celui care l-a distrus.
 

DeletedUser1647

C dreptate ai man...Arunca cu vorbe si noroi in altii dar el pregatea lovitura de gratie ptr fostul MK.Respect fostilor jucatori mai putin celui care l-a distrus.

Bezzz... te rog frumos... nu ai revenit tu din morti sa incepi sa comentezi pe aici ok? Te-a pus grasu ala sa zici si tu ceva sau ce? Ba cand erai in MK ziceai ca spadele-s trupe de atac, asa ca gura mica si joc de glezne ca tu nu stii nici pe ce lume traiesti... oare pe l2?
 

DeletedUser13259

Nu aceasta a fost intentia, mai ales ca postez destul de rar. Au fost treburi care M-AU DERANJAT! Atat doar! Mi-am exprimat deja parerea asa ca va doresc un joc placut, sarbatori fericite si o noapte placuta!

te-a deranjat falout? :D...oricum cea mai marsava manevra a fost atacul vostru ;)
 

DeletedUser13259

La sfarsitul zilei, sau sfarsitul anului, daca tot ne apropiem, concluzia e simpla. Acv!la out, GT out (ce a ramas e doar cu numele), cei care au ramas in joc vor incerca sa "se descurce" fiecare cum poate, vor continua jocurile din spatele scenei si inca odata s-a demonstrat ca nici un razboi nu se castiga cu armata, tot diplomatia face regulile. Faceti fiecare un pas in spate si analizati-va singuri comportamentul deoarece Contul Premium nu are in pachet si constiinta. Un An Nou Fericit va urez la toti, "De e frate, de-i dusman!"

dupa parerea mea ar trebui sa fim toti frati...si sa jucam un joc ptr a ne face prieteni...
apropo in afara de cont premium gratis nu am avut niciodata platit :)
 

DeletedUser

Hmmm te gasii si pe tine pe harta. Nothing important, nu merita sa iti dau replica!

Toata lumea e importanta Droopyxx ... Depinde dupa ce principii iti conduci tu viata .
Ar fi multe de spus,dar oare mai conteaza ?
Mai ales acum in prag de sarbatori ...
Craciun fericit tuturor !
 

DeletedUser13259

Hmmm te gasii si pe tine pe harta. Nothing important, nu merita sa iti dau replica!
droopyxx
Puncte: 3.339.035
Rang: 59
Inamici învinşi: 6.401.778 (80.)
bobby22771
Puncte: 627.789
Rang: 733
Inamici învinşi: 7.223.219 (65.) ;)
 

DeletedUser

Ca agresor:

bobby22771 2,89 Mio.
droopyxx 4,95 Mio.


Ca aparator :

bobby22771 4,33 Mio.
droopyxx 1,45 Mio.

Ca sa-ti raspund ;)


E vina mea ca am razboi cu "incompententi" care NU STI USA ATACE! Te rognu ma provoca.... ca te duc SI PE TINE pe locul1 aparator!
 

DeletedUser

nu inteleg de ce toata lumea face atatea afirmatii ieftine si gratuite la adresa tribului Acv!las,probabil din invidie,altfel nu-mi explic.

pot sa spun ca daca as avea posibilitatea,sa o iau de la capat,tot in tribul acesta as intra,langa acceasi oameni minunati;asa cum am fost noi 'comunisti','dictatori' etc am fost intotdeauna o echipa ,de aia am si rezistat de-a lungul timpului.

poate ar fi bine sa nu mai faceti unele comentarii rautacioase la adresa unora,viata privata chiar nu intereseaza pe nimeni,nu stiti ce sa mai scrieti si faceti afirmatii aiurea,total nepotrivite,credeti ca voi sunteti mai buni...

si un mesaj pt spionul care a fost in trib,ii doresc si eu ce i-au dorit si colegii mei,sper ca e multumit de ce a realizat in acest joc.

e primul si ultimul mesaj scris aici,astept sa-mi iau rosiile in cap,sa aduceti jignirile de rigoare,ca doar asta ati stiut intotdeauna sa faceti!

numai bine!!
 

DeletedUser

pot sa spun ca daca as avea posibilitatea,sa o iau de la capat,tot in tribul acesta as intra,langa acceasi oameni minunati;asa cum am fost noi 'comunisti','dictatori' etc am fost intotdeauna o echipa ,de aia am si rezistat de-a lungul timpului.

Ati rezistat de-a lungul timpului? Acum s-a schimbat regimul si v-ati dus? :D
 

DeletedUser4901

nu se stie inca cine va ajunge sa cunoasca viitorul:D
de ex pe forumul leon se discuta daca sa te bage sau nu pe tine in trib...sau daca sa te bage si sa iti ia satele sau sa te pastreze ca jucator...mai mult de frica ca cei din familia toons ii iau pe majoritatea din acvila la ei in trib
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus