Comunicat Oficial Acv!lla Fraternitas

  • Autor subiect DeletedUser6854
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu se stie inca cine va ajunge sa cunoasca viitorul:D
de ex pe forumul leon se discuta daca sa te bage sau nu pe tine in trib...sau daca sa te bage si sa iti ia satele sau sa te pastreze ca jucator...mai mult de frica ca cei din familia toons ii iau pe majoritatea din acvila la ei in trib

de fapt mergea vorba despre altceva acolo...cel care te-a informat,a inteles cam gresit cele scrise acolo
 

DeletedUser6070

La Revedere !!

Un singur lucru doar :

va salut pe toti ,sarbatori fericite si sa ne auzim cu bine

ps : nu port raca nimanui :)
 

DeletedUser

nu se stie inca cine va ajunge sa cunoasca viitorul:D
de ex pe forumul leon se discuta daca sa te bage sau nu pe tine in trib...sau daca sa te bage si sa iti ia satele sau sa te pastreze ca jucator...mai mult de frica ca cei din familia toons ii iau pe majoritatea din acvila la ei in trib

Sa nu indraznesc sa spun ce faceti voi domnule aspirator , si ce discutam noi , ne priveste , nu te priveste pe tine , noi stim ce planuri am facut si tu nu ai ce sa aduci vorba despre asta.
 

DeletedUser4901

da cine nu te lasa sa zici ce discutam noi?=))
cat despre ce planuri ati facut voi scrie undeva ca nu am voie sa zic?==))
 

DeletedUser

da cine nu te lasa sa zici ce discutam noi?=))
cat despre ce planuri ati facut voi scrie undeva ca nu am voie sa zic?==))

ca sa vedeti si voi cum se baga in seama pe forumul extern fara niciun motiv , mai mult ne-ai facut reclama prin chestia asta
 

DeletedUser11111

ai dreptate under;)
UNDER AI TOT RESPECTUL MEU


P.S. macar tribul leon nu primesc refugiati ca alte triburi:) se stiu ele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

stiu sa gatesc stiu sa dansez stiu sa cant....mai vrei si altele despre abilitatile mele?
 

DeletedUser13003

pepito1 a spus:
inafara ca inviti refugiati ce mai stii sa faci ?
...eu cu tine pepito mas ataca 1 la unu cand ai vrea...dar nu merita sa fac asta cu tine...mai bine ca ai plecat...sper totusi sa citesti ce am scris:D....cat despre refugiat...nu stiam ca dac sunt spionat sunt refugiat:D poate ma lamuriti si voi ca asa este sau nu
 

DeletedUser

inafara ca inviti refugiati ce mai stii sa faci ?

Iti recomand sa tragi o injuratura pe forum sa mergi din nou in vacanta sa scapam de tine pt una sau doua saptamani...nu de alta, dar numa magarii vorbesti...Ai demonstrat ce minte ai de prea multe ori ca sa fii bagat in seama.
 

DeletedUser11111

zau unicatu...
ai fost doar spionat...vrei sa iti arat toate rapoartele sa vezi ca nu ai fost doar spionat cii *** atacat?
Degeaba...In fata mea sunteti doar niste refugiati care ati fugit in spatele lor...nu stiti lupta nene...asta e...
 

DeletedUser13003

bine ca stii tu ce inseamna lupta...ataci de la 20 de h....:)))e **....poate daca nu o sa intru 2-3 zile pe triburile miai lua si mie un sat
 

DeletedUser11111

da buey atac de la 20h dar eu am fost in stare sa urc de pe k22 pe k24 *** tot esti asha tare atunci dc nu vii pe k22 sau k32?
asta e refugiatule;)
 

DeletedUser11111

noob ii mamicata;)
aaa ink ceva...
*** un copil de 2 ani stie juca *** are satele blindate;)
Blindate de etoons mtoons ctoons *** btoons nu de hell sau hell~a;)
 

DeletedUser11111

ink ceva...
unde e tribul hell care a fost pe primu loc?
nicarii
ce inseamna asta? ca a pierdut razboiu cu CAG!!!
Prescurtare: HELL
Numărul de membri: 2
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 839
Punctaj total: 839
Punctaj mediu: 419
Rang: 360
 

DeletedUser4901

hai ca asta e cea mai tare duma pe care am auzito...necro fati un control si apoi mai deschide gura...pana una alta veriffica twstats si vezi cine a castigat acel razboi...daca se poate numi razboi =))
 

DeletedUser11111

:))) mahhhh
unde e tribul hell?
e pe locul 539;)
si cag pe locul9;)
ashaca ciocu mic si joc de glezna
 

DeletedUser

Iti recomand sa tragi o injuratura pe forum sa mergi din nou in vacanta sa scapam de tine pt una sau doua saptamani...nu de alta, dar numa magarii vorbesti...Ai demonstrat ce minte ai de prea multe ori ca sa fii bagat in seama.



eu zic sa le pupi piciorele celor din hell pt ca ei au venit cu miloaga la GT si asa a scapat jumate din Acv!la!! asta a fost o teapa!!!


GT inca nu se prinde ca ei sunt inconjurati de aliante!!!Asta a fost si scopu lor sa ii inchida sa nu se mai dezvolte!!!

cate academii are eToons??? ce razboi o sa fie acu?

va zic eu membri din Acv!la cu cei din hell isi fac satele full si o sa se darame toata fam eToons!!!!!!!!!!!!

Respect pt Leon si pt membri din GT!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus