Comunicate Oficiale din Confederatia Ciorica padurica vazute din exterior

  • Autor subiect Cioroiu Padurar
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

lordofcarpatianforest astăzi la ora 22:02
Salutare Natiune, Hai noroc cioara*!

Am lipsit suficient timp ca sa imi rezolv problemele. N-ai murit*?

A sosit vremea sa incep sa pun dinnou umarul. Care umar*?

Analizez situatia si trag umatoarea concluzie: Aduc eu vaselina

- de aproximativ 2 luni de zile cand a inceput cel mai matur conflict pe care la disputat acesta comunitate lucrurile stau foare bine si asta datorita faptului ca desi gradul de implicare al unora a fost mai putin focusat pe joc si ne-am mai focusat si pe real-life totul arata super pozitiv pt acesta comunitate. Mi-ai mancat liniuta

NU UITATI, SA PLECAT IN URMA CU 2 LUNI INTR-UN CONFLICT DE PE POZITIA 5, Acv!la avea 66. de mil ,GT pleca de pe pozitia 2 cu 69 de mil de puncte.
Simplu tragem linie si adunam : unde untem noi si unde sunt ei?
Din nou, acum ti-e si foame

Clar ca am analizat situatia si am fost constienti de modul cum pot recurge lucrurile : nu exista profit fara investitii si pierdere,e regula ce mai simpla a oricarei strategii de dezvoltare...daca traducem in castig si in pierdri cifrele sunt vorbesc in favoarea noastra.
Halal exprimare

Acum revin si zic in felul urmator : a aparut in ecutia acestui conflic un trib nou, leon, trib de care stiti prea bine de modul si parcursul lor in l2.
Ii problema lor ca au gandit cu *** si nu cu capul in momentul in care au ales sa renusnte la o alianta total favorabila lor :NEUTRALITATEA.
Decizia pt. ei ii pe cat de ilogica pe atat de lipsita de maturitate.
‘Ii ‘problema ta, da’ ai o mare problema

Ok...ce avem noi si ce au ei:
- avem o comunitate clar responsabila si compusa de oameni de calitate si suficient de maturi sa dobandesca experienta in acest joc.
- avem pozitia momentan 3.
- avem o buna organizare si care in decursul zilelor viitoare isi va spune cuvantul pt. ca a sosit vremea sa strangem randurile si sa ne jocusam noi pe campanii, si numai vreau sa vad doar reactii subtile la adresa unor atacuri.
- detinem suprematia si dominam totalitar 4 continente (nu exista o alaa comunitate pe L2 care sa se bucure de acest lucru)
- de maine o sa avem 74 de oameni activi din 74
- avem cele mai stranse si cele mai onorabile relatii din L2.
- ne bucuram de respectul si de asemenea am dat valoare tuturor relatiilor diplomatice cu orice comunitate atata timp cat acetea au fost onorate si apreciate.
- pozitia noasta reflecta valoarea noastra si nimic mai mult.
Hai sa ne ‘jocusam’ ca ne-am terminat de ‘focusat’

Deci oameni buni de manie va invit la a dovedi ca faptele vorbesc si imi doresc sa vad ca toata lumea isi va onora la modul elegant statutul din acesta comunitate.
Maniacule*:D
Ma inclin si va respect.

Multumesc,
Cu deosebita consideratie,
LordOfCarpatianForest Consiliul
Acv!lla Fraternitas
Brave New World!


Daca tot te inclini aduc alifie de aia coroziva.
 

DeletedUser

lordofcarpatianforest astăzi la ora 22:37 Citat
Toata lumea din sera asta sa dea la copt nobili in k42 - k43 in granite.
De maine incepem distractia si numaram pisicutele...:))

De ce? Te-ai saturat sa te 'jocusezi' numarandu-mi ouale??
 

DeletedUser

,,verba volent scripta manet ",e mai bine sa vorbesti decit sa scrii in anumite situatii ... stim noi care sint alea :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Faptul ca ai stat sa-ti faci alt cont, denota faptul ca esti un om plictisit fara viata personala si care sta 24/24 pe triburi.

Sfatul meu: Get a life!

Si sunt sigur ca, Lordofcarpatianforest stie de greselile de exprimare, asa se intampla cand te grabesti sa scri, si sunt sigur ca toti au inteles mesajul chiar si cu greselile alea.
 

DeletedUser

esti sigur ca e contul meu ? :) ,daca am ceva de spus eu o spun in fata ,nu ma ascund :)
 

DeletedUser

Faptul ca ai stat sa-ti faci alt cont, denota faptul ca esti un om plictisit fara viata personala si care sta 24/24 pe triburi.

Sfatul meu: Get a life!

Si sunt sigur ca, Lordofcarpatianforest stie de greselile de exprimare, asa se intampla cand te grabesti sa scri, si sunt sigur ca toti au inteles mesajul chiar si cu greselile alea.

Se vede ca ai fost in acv!la.
Scrii! - 2 de i... ok?
Ma da toti sunteti analfabeti?? si eu care credeam ca numai padurarul....
 

DeletedUser

Nu vorbeam despre tine, ci despre domnul puta bleaga care isi face alt cont ca sa posteze pe extern. :)

Asa e, cum zici tu. :)
 

DeletedUser4049

Foarte bine remarcat prietene,poate iti tine loc de femeie gonflabila ca aia din real life nu cred ca ai vazut-o vreodata.
Promit ca urmatorul post pe forumul din acvila am sa incerc sa il concep in mai putin de 5 minute ca sa am mai multe greseli gramaticale si de taste poate asa o sa te mai exciti si tu din cand in cand...:)

Multumesc si numai bine iti doresc.
 

DeletedUser

Multumesc prietene,

Esti praf ciochistule. La ce fata ai prin pozele pe care le-am primit... ti-ai dori tu macar papusa mea.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cand unii se chinuie sa isi faca alte conturi si sa iti corecteze textele, fii fericit! Chiar esti intr'un trib mare!
 

DeletedUser

astept......:mad::mad::mad:


2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.

Asta este un avertisment! Ai grija pe viitor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca aveai ceva de reprosat in legatura cu greselile lui gramaticale o puteai face in privat.

Topic Inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus