Comunitatea internațională pentru speed

Scor reacție
0
Buna tuturor!

Sunt aici să vă invit pe voi, jucătorii de speed, să vă alăturați serverului meu Discord.
Încerc să reconstruiesc o comunitate internațională pentru speed - după cum știm cu toții, există o mulțime de servere de speed pe diferite piețe ale jocului, iar cei mai experimentați jucători de speed joacă mai mult sau mai puțin în toate, deoarece placerea setărilor poate fi variată.

Dar de mult timp, nu cred că a existat o modalitate de a conecta toate comunitățile - cu serverul meu îmi propun să fac exact asta.
Avem chat-uri internaționale și chat-uri bazate pe comunitate - cu asta obiectivul meu este să le ofer jucătorilor posibilitatea de a vorbi cu oameni de pe alte servere, să găsească prieteni cu care să se joace sau împotriva, dar, în același timp, să le ofer posibilitatea de a vorbi în propriul lor chat și de a vorbi. limba lor proprie.

De asemenea, caut să am cel puțin un reprezentant al fiecărui server, cineva care să modereze chat-urile naționale, cineva care să-mi spună ce sugerează sau cer oamenii, cineva care vrea să încerce să construiască o comunitate națională, lucruri de genul ăsta. . Trimite mesaj în discord dacă vrei să fii acea persoană :p

Moderatorii jocului sunt, de asemenea, foarte bineveniți! Avem deja câțiva de la alte servere care par interesați de acest lucru, așa că să vedem dacă îi putem face pe jucători entuziasmați să joace din nou și poate în viitor să organizeze turnee și să facă runde de speed la fel de distractive ca niciodată. (serverul evident nu este oficial, dar respectam regulile jocului si vrem doar sa il ajutam sa prospere :p)

Avem, de asemenea, o mulțime de videoclipuri cu jucători experimentați pentru a-i ajuta pe noii jucători să învețe și să înțeleagă mai bine jocul și suntem întotdeauna disponibili pentru a clarifica îndoielile, așa că alăturați-vă nouă și învățați cu noi!

Link-ul de invitație este acesta: https://discord.gg/qc2RDjMx6K

Ne vedem acolo!
Duck
 
Sus