Concert Depeche Mode

DeletedUser

Cum concertul Depeche Mode e in mai sunt si eu curios daca merge vreun jucator de triburile la concert. Nu de alta dar daca sunteti cuminti aveti ocazia sa ma cunoasteti fata in fata (cititi in engleza ce e in bold, am scris in romana ca imi sar astia in cap ca nu scriu in romana) eventual sa bem o bere (dezalcolizata, nu va ganditi la prostii) daca suntem prieteni sau sa rezolvam conflictele dintre noi pe alte cai :D daca suntem dusmani (nu va ganditi la prostii, m-am referit la cai amiabile ca e doar un joc si ar fi o prostie sa ne luam la bataie pentru ce s-a intamplat intr-un joc).

Din cate am vazut eu nu exista o tema de genul asta pe forum asa ca m-am decis eu sa deschid una.

Pentru bilete pentru concert try this: http://www.myticket.ro/ro/bilete/112/detaliilocatie/depeche-mode-tour-of-the-universe.html#biletemyticket (nu am nici o legatura cu firma care vinde bilete si nici nu le fac reclama, e o simpla informatie pentru cei care nu stiu de unde sa isi cumpere bilete)

Din cate stiu eu biletele pentru Gazon A sunt epuizate de luni bune de zile.
 

DeletedUser13067

Daca merge totul conform planului meu ascuns...voi fi prezenta:D
 

DeletedUser

Definitely there. L-am ratat pe primul, asta nu mai scapa.
 

DeletedUser

Poate ar fi o idee sa facem un meeting. Eu zic de meeting, dar e foarte posibil ca eu sa nu reusesc sa ajung la locul si ora stabilitata pentru ca e foarte foarte probabil sa trebuiasca sa iau pe cineva de la gara. :D
 

DeletedUser13067

pai nu conteaza... iei pe cine iei de la gara si apoi vii...ca nu cred ca vrei sa bem toata berea fara alcool fara tine:D
 
Sus