Concurs de MISS

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început

DeletedUser

Timp de o saptamana se fac inscrieri .Poate participa orice gagica care este dispusa sa participe la niste probe si sa castige un concurs fara pile si relatii .Eu il organizez ,asa ca din start cad pilele ,relatiile si prieteniile carora le se solicita votul peste tot. Premiile sunt pe masura . Astept inscrierile la mine in inbox sau la gaby ori raducu . Adica astia care formeaza juriul de specialitate. Va mai fi un juriu compus din admini si o alta jurizare compusa din useri .
 

DeletedUser42114

Timp de o saptamana se fac inscrieri .Poate participa orice gagica care este dispusa sa participe la niste probe si sa castige un concurs fara pile si relatii .Eu il organizez ,asa ca din start cad pilele ,relatiile si prieteniile carora le se solicita votul peste tot. Premiile sunt pe masura . Astept inscrierile la mine in inbox sau la gaby ori raducu . Adica astia care formeaza juriul de specialitate. Va mai fi un juriu compus din admini si o alta jurizare compusa din useri .

Adica tu vrei sa o detronezi pe Miss Piranda?
Hai ca le invat eu cum se defileaza pe forum, ca nimeni nu o face mai bine decat mine. Considerati-va cu primu participant inscris!
 

DeletedUser

E un fel de concurs pentru orbi asta? Sau poti sa te inscrii si fara poza/dovada ca esti o miss ? :))
 

DeletedUser38023

Ca sa nu stricam prietenia, toate fetele care ma cunosc sa partiipe la miss!!! :rolleyes:
 

DeletedUser

Offfff, doar fetele pot participa?:(
Eu tare as vrea sa-l vad pe gicutul organizatorul in bikini defiland pe podium in pas elastic :D
 

DeletedUser

Va rog frumos sa tratati cu maxima seriozitate acest concurs . Ca nu degeaba investim in frumusete ,gingasie si alte podoabe pe care le mai au femeile. Ca sa ne-ntelegem : Toate fetele care doresc sa participe sunt indrumate sa se inscrie cu un mesaj la unul dintre organizatori.Adica eu, gaby sau raducu . Concursul va incepe fix dupa faza in care avem minimum 10 participante .Premiile sunt pe masura si pt moment sunt strict secrete. Dar va promitem ca sunt cu mult peste asteptarile voastre . Am luat in calcul si varianta ca un mascul sa se prezinte la concurs si sa se dea drept femeie ,numai ca sa castige .Stati fara grija ca n-o sa treceti de preliminarii . Ne dam seama dupa prima proba daca esti posesor de cuc si vrei sa ne fraudezi concursul :D Nu va putem spune cu certitudine data exacta cand va incepe concursul propriu zis pt ca n-am stabilit o data . Ce putem s ava spunem este faptul ca acest concurs se va castiga pe bune, fara pile, relatii si cunostinte .Nici macar adminii nu va pot ajuta sa va scoateti MISS TRIBURILE 2012 .Asa ca nu incercati sa apelati la cunostinte . Fiecare participanta va primi un numar de concurs, in ordinea inscrierii. Am zis initial ca perioada de inscrieri este de o saptamana dar azi noapte, dupa indelungi consultari cu organizatorii,am stabilit sa marim perioada de inscrieri daca este necesar .Ceea ce nu cred. Si astia care postati tot felul de intrebari tampite : Unde dreacu ati vazut voi concurs de miss fara poze? Poate la orbi . Succes participantelor .
 

DeletedUser

Da da da, cu maxima seriozitate vom trata acest concurs daca ne arati tu cum sa defilam pe podium :)))))))))))
 

DeletedUser

De ce nu organizati si voi gagicile, un concurs de MISTER TRIBURILE? Dar dupa al nostru ca noi am avut primii ideea :p
 

DeletedUser

Sa stii ca poate o vom face :D Gicutule, pregateste multe poze in bikinii tai aia cu imprimeu de leopard :D
Stii tu care bikini, aia in care dansai la web ca sa te admir eu :))))))))))))))))
 

DeletedUser

E un fel de concurs pentru orbi asta? Sau poti sa te inscrii si fara poza/dovada ca esti o miss ? :))

daca e pentru orbi se va merge pe pipait la mai toate probele :eek:

chiar, ce probe aveti? chiloteala obisnuita? scuipat samburi de cirese? defilare in cizme de cauciuc in zonele inundate?
 

DeletedUser

poi daca e vorba de asa probe de ce nu te inscrii...pipait pe gratis de la gasca asta...nu iti suna tentant? :>
 

DeletedUser

daca e pentru orbi se va merge pe pipait la mai toate probele :eek:

chiar, ce probe aveti? chiloteala obisnuita? scuipat samburi de cirese? defilare in cizme de cauciuc in zonele inundate?

In cazul asta, orbii sunt interzisi in sala.Adica eu ca organizator nu-mi permit dreptul si luxul sa le pipai pe participante si vin ei sa le pipaie? E clar, orbii stau in afara salii de concurs.
Nu draga, daca te inscrii in concurs ai sa vezi. Pai ce noi organizam concurs de miss ca sa ne uitam la chiloti si sa le indopam pe fete cu cirese? Cat despre faza aia cu cizmele de cauciuc este o moda. Azi toate fetele au cizme de cauciuc pt ca nu stiu ce cretin a scos moda asta.Daca stia dobitocul ca bunicul meu folosea cizme de cauciuc cand mergea sa faca curat la vite, dobitocul sau dobitoaca care a lansat moda cizmelor de cauciuc nu mai colora in fel si chip incaltarile alea . Pe cuvant, cand o sa ajung la tara, o sa fac poze la toate cizmele de cauciuc pe care le-a folosit bunicul la facut curat in tarcul vitelor ....hahaha
Asa ca dragi concurente, noi suntem oameni cu bun simt si nu va punem sa va incaltati in cizme de cauciuc,blonda va minte ca o sa defilati pe podium in ele :D
 

DeletedUser42114

pai te pui cu blondele?
inca ceva, au voie doar useritele normale sa participe? sau o sa vedem si vreo pulpita de moderatoare/admina? nu de alta, da' as vrea sa imi stiu concurenta. corect e sa le faci si lor o invitatie, ca sa putem sa admiram frumusetea tuturor gagicutelor de pe joc, indiferent de 'buline'
 

DeletedUser

Le dam voie si la animatoare sa se inscrie .Deja una din ele si-a manifestat intentia sa participe.Inca nu si-a depus candidatura dar sunt absolut cert si sigur ca o sa aveti concurenta drastica . In fata juriului ,toate sunteti egale . Sa nu prind pe vreuna din concurente ca vrea sa-i aranjez ploile ca o descalific din momentul ala indiferent cate puncte a adunat.Si eu dar si ceilalti 2 colegi de-ai mei care am depus efort maxim sa organizam un concurs pe bune si care sa merite. Sincer ne-am saturat de concursuri aranjate si castigate pe baza de CINE ARE MAI MULTI PRIETENI . Aici n-aveti prieteni.Si daca ii aveti ,sa fie sanatosi .
 

DeletedUser

Hai bre ,ce dreacu!!! Nicio fata nu se-nscrie la mine?!!! Negrilor? Voi aveti ceva posibile candidate? Fiti atenti ca daca pana diseara nu se-nscrie si la mine vreo candidata pt concurs, eu divulg secretul premiilor.Poate asa vor fi mai stimulate . E pacat de banii sponsorului nostru . Stati linistite ca n-o sa castigati puncte premium. Si nici excursii la Paris daca v-ati gandit la asta cand ati auzit de " banii sponsorului" .Nici de bani inmnati personal n-o sa aveti parte. Premiile sunt deocamdata surpriza .
 

DeletedUser

Sa stii ingeraso ,chiar daca esti iubita lu' Raducu, sa nu-ti pui prea mari sperante ca o sa facem manarii ca sa te scoatem pe tine castigatoare . Sper ca nu ti-a spus Raducu in ce constau premiile!!!!Te-ai inscris la Raducu cu participarea la concursul de MISS TRIBURILE 2012?
 

DeletedUser42114

Hai bre ,ce dreacu!!! Nicio fata nu se-nscrie la mine?!!! Negrilor? Voi aveti ceva posibile candidate? Fiti atenti ca daca pana diseara nu se-nscrie si la mine vreo candidata pt concurs, eu divulg secretul premiilor.Poate asa vor fi mai stimulate . E pacat de banii sponsorului nostru . Stati linistite ca n-o sa castigati puncte premium. Si nici excursii la Paris daca v-ati gandit la asta cand ati auzit de " banii sponsorului" .Nici de bani inmnati personal n-o sa aveti parte. Premiile sunt deocamdata surpriza .

unde pisici nu s-a inscris nimeni la tine?
sau ce, eu is cantitate neglijabila aici? pfffff, sa am titlu de Miss Piranda si tu sa nu ma bagi in seama :(( urat din partea ta, incep sa cred ca te-ai albit in ceru gurii :|
 

DeletedUser

Scuza-ma pirando , eram ingandurat si necajit ca poate nu se-nscriu candidate la concursul nostru . Uite,m-a fortat rahanu sa dezvalui premiul pt castigatoarea trofeului:
http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=1015466&postcount=20566
Initial i-am spus si lui dar era alta modalitate de premiere, intre timp a aparut un sponsor si nah!!! Decat sa ma baneze pt ce stia, mai bine sa afle ca sa stea linistit ca nu facem nimic rau . Initial ,noi am vrut ca acest concurs sa-l organizam impreuna cu adminii ,sa avem sprijinul lor ca sa nu mai zica lume aca negrii sunt derbedei . Dar acum avem sponsorul nostru .Poate ma baneaza si va rapeste fericirea suprema . Gaby a fost de acrod, Raducu a fost de acord ,eu sunt de acord,cu conditiile impuse de sponsor . EL ne da banii dar trebuie sa ne sacrificam si noi putin . In plus, noua ne-a lacut ideea de la inceput. Deci pana acum sunt 2 candidate, tu si inca o fata. La mine inscrise, ca la ailalti negrii nu stiu nimic. Nu-s on
 
Sus