Concurs de MISS

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început

DeletedUser

:)))))
Frizerule si noi astia negrii daca votam se pun 2-3 voturi sau cum ?'
 

DeletedUser

Vezi negrule cum vrei tu sa ma faci sa fraudam alegerile?!!! Nu negrule, ca noi nu dam din burta :D
 

DeletedUser

De ce mha? Voi sunteti negri din aia africani? Ca astia de la noi din Rommania au burtile pana la gura...aveti de unde sa dati :))
 

DeletedUser

Pai acum sa le facem si o mica analiza acestor minunate domnite:

Deci numarul 1 are asa o fata de intelectuala cam perversa si sincer negrule, mi-e si frica sa te las pe mana ei ca cine stie ce ai putea pati si nu ne permitem sa te pierdem(moare stafful triburile.ro de dorul tau :D)

Numarul 2 pare ea asa draguta, dar nu stiu ce e cu dihania aia din plus tot pe langa ea, parca ar fi un copil mic cu papusile

Concurenta numarul 3 m-a dat pe spate cu poza aceea desfacuta la pantaloni, si cred ca i s-a fi rupt nasturele si nu se pricepe sa il coase, deci nu e o buna gospodina, deci nu merita sa castige

Numarul 4, chiar foarte draguta dominsoara, niste ochi frumosi, dar prima poza zici ca a luat vreo pitzipoanca de pe la TV din mall, un modell dintr-asta de-al nostru autohton demn de urmat

Numarul 5 - no comment

Numarul 6 in schimb rupe tot, a rupt chiar si hainele de pe ea si cand sa faca poza a ramas cu o bucata din perdea care a infasurat-o si ea unde a crezut de cuviinta doar doar nu se vede nimic :D:D

Negrule, cu numarul 7 nu stiu unde ai intalnit-o si cum i-ai facut poza dar sarmana pare muta de uimire, parca i-ai aratat stegozaurul :d

Numarul 8 are o poza cam neclara si inca nu inteleg de ce s-ar poza cineva pe hol in fata usii, cand exista parcuri, natura sau alte locuri mult mai potrivite, dar ideea principala e ca e fensy si poate posta poza pe feisbuc ;)

Poza concurentei numarul 9 e ce mai tare. De cand nu am mai vazut o carpeta ditr-aia pe pereti.............. parca imi aduce aminte de casa strabunicii. Probabil de aceea a facut si poza in sutien, saraca nu o avea bani,deci negrule asta mananca si somajul lui Frankfurt :D

Concurenta numarul 10 tind sa cred ca a vrut sa o depaseasca pe numarul 10 si a zis ca daca tot a mai facut cineva o poza in fata usii, ce ar fi daca am face si una in baie sa arate ce faianta smechera are. Si asa cred ca a impuscat si 2 iepuri dintr-o lovitura ca poate avea si nevoie fiziologice

Domnisoara cu numarul 11 - un adevarat stil de pitzipoanca, inspirata din stilul Oana Zavoranu si alte specimene de genul.
Deci dupa cum se vede tineretul din ziua de azi chiar doreste sa isi urmeze cele mai bune modele promovate la TV, si unii din noi chiar ne indoiam de acest lucru.

Concurenta numarul 12: Gaina batrana face ciorba buna, daca morcovul e tanar :D

Domnita cu numarul 13 tinde sa demonstreze lumii intregi ca povestile cum ca studentele sunt depravate, sunt foarte adevarate, si ne ofera 2 poze, invelita in prosop, de parca acum ar fi iesit de la dus dupa o joaca cu stegozaurul :D

Numarul 14 - un alt stil de poza facuta parca spcial pentru a fi postata pe feisbuc si a arata lumii intregi cat e ea de "mumoasa", poate poate o primi si ea un laic :d

Concurenta numarul 15: In sfarsit niste poze facute cu cap in niste locatii frumoase si care merita apreciate

Numarul 16: Asta cred ca e cenusareasa(poza alb negru) dupa ce si-a pierdut pantoful, la cat se uita de urat. Cred ca i s-a facut poza in timp ce daduse peste Frankfurt, crezandu-se Fat-Frumos, cu papucul ei in mana :D:D

Numarul 17: Privighetoarea lui Frankfurt ..................... si cu asta cred ca am spus tot. Nu se poate totusi trece cu vederea incercarea domnitei de a fi trendi si a asorta la pantalonasii pana in fund si tricoul cu buric la vedere, acele uimitoare cizme :D:D:D
Frankfurte asta de tanara are probleme c reumatismul la picioare de umbla si vara cu cizme ?
Pies: Negrule eu zic sa stergi repede poza, poate te dau astia pe mana protectiei copilului ca folosesti poze cu minori

Concurenta numarul 18:
Aici cred ca frizerul s-a gandit mult la privitorii pozelor si a incercat sa ne ofere o domnisoara draguta cu totul iesita din peisajul oferit pana in acest moment, o ciudatenie pt astia micii, fara un crac la vedere. :D:D

Asa ca pana la urma tot la Artista lu Frankfurt merge votul sa o vedem cum umfla prezervative noaptea stand pe petale de trandafir :D:D:D:D
 

DeletedUser38023

Sa te vada soacra-ta Kiku, Poda..

Eu oricum o votez pe tipa cu cele mai mari ţâţe.. :D
 

DeletedUser41960

it will take me a lifetime to make a good translation ...
mister Frizeru, what did he tell, about the ladys?
 

DeletedUser

Radule lasa-mi soacra unce e ca sta bine :D

Nevena I just did a short description for every girl
Maybe tonight i will translate and i will send the translation to you;)
 

DeletedUser

Negrule, cina romantica este pregatita. Acum sa vedem pe care din concurente o satur cu bunataturile astea!!!!
30vzno5.jpg
 

DeletedUser41960

food is familiar but candle leads me to funeral ...
google translate ...
mancarea este familiara dar lumanarea ma duce cu gandul la inmormantare
 

DeletedUser

food is familiar but candle leads me to funeral ...
google translate ...
mancarea este familiara dar lumanarea ma duce cu gandul la inmormantare

Pai si-atunci sa folosesc opaitul? Cu lumanarea aia merg an de an la biserica sa iau lumina.O am de cand eram mic .Despre ceapa rosie se spune ca are proprietati afrodisiace . Iti dai seama neveno daca sparg o ceapa rosie si-o diger ca mandra lu' Frankfurt sta toata noaptea treaza?!!! Ce nu-ti place cina mea romantica?!! Reteta asta o stiu de la bunicu' El mi-a aratat cum sa tai mamaliga in forma de inimioara si cum sa aranjez branza de oaie pe marginea platoului . Sper ca nu v-ati gandit la o cina romantica pe la vreun restaurant de fite?!!! Lasa ca cinam si sub clar de luna cu mamaliga , branza si ceapa.In plus avem si desert ,mai ales ca s-au ieftinit rosiile pe piata la tarani!!!
 

DeletedUser41960

mister hahaha ... i found you lost pasword from 29
ID : Frizeru din Peru
Pass: ____ open your skype and i will tell your pass.
 

DeletedUser

Eu o votez pe Laura CHiatti, pot, gicule spune ca pot :))))))))))))))) te rog dulce ca o savarina :D:D:D
 

DeletedUser40097

aratati-mi o poza cu cea mai buna fata !!!!!!!!!:)
pe aia o votez numa sa o vad.
 
Sus