Concurs de MISS

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început

DeletedUser

Asta seara lansez invitatia unei MARIA la o cina. Pana la ora 19:30 fix astept pe MARIA care vrea sa serveasca cina in compania mea .
 

DeletedUser

As fi votat-o pe ea dar pui concurentele dupa cum iti taie capul si cred ca am votat deja, sa-ti fie rusine :(
 

DeletedUser

Va rog sa faceti loc unei noi si proaspete concurente: SUDAMERICANCA MEA . Si va mai rog un rand de aplauze. Vorba unui cinstit om : ASTA MICA A MEA SE PISA PE IAPA LU FRANKFURT....hahaha

Pe asta ai culeso de la americani de acolo? Ca daca e asa vin si eu pe acolo...mai sunt femei sau fac parte din haremul tau? :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ma negrule, dar unde mama dracu te crezi aici?
ai uitat ca inainte sa inscrii o candidata la concurs, trebuie sa treaca pe la mine la ITP? ia fa prezentarile ca te retrogradez de urgenta...de cand nu mai frecventez pe aici, ai inceput sa ti-o iei in cap :D
 

DeletedUser

Bai Gicule...de unde stie domnisoara romana? sau "vai de mine" e tradus cu Google Translate™ ?
M-ai bagat in ceata serios...la fel ca pe magar :))))

Te rog frumos sa nu-mi jignesti concurentele :D
ma negrule, dar unde mama dracu te crezi aici?
ai uitat ca inainte sa inscrii o candidata la concurs, trebuie sa treaca pe la mine la ITP? ia fa prezentarile ca te retrogradez de urgenta...de cand nu mai frecventez pe aici, ai inceput sa ti-o iei in cap :D

IA SI CALEAZA-I MOTORUL ASTEIA,CIORA
111tza.jpg

222pm.jpg

333s.jpg
 

DeletedUser

De ce imi pare cunoscuta duduia? Nu stiu de unde sa o culeg dar parca privirea asta nu se uita usor...
asta vroiam sa scriu..dar m-am intors la "artista lu Frankfurt" si am vazut ca ea e....dupa ce termina Gaby cu ea pot sa ii umblu si eu sub capota?? Trebuie un pic reglata sa mearga cum trebuie :D
 

DeletedUser

Puteti sa-i faceti ce vreti ,la Vulpita Lu' Frankfurt . Eu i-as da chilotii jos si i-as palmui bucile cu mana mea grea. Daca-i TUF 2 palme peste dorsal o sa ma tina minte ca baiatul care a caftit-o in loc s-o TUFE. Ce imaginatie bolnava am si eu!!!!hahaha
 

DeletedUser

Ma Gicule, n-am mai intrat de mult pe extern si nu imi vine sa cred!!!!
AI AJUNS SA COABITEZI (sa folosesc expresia la moda) CU IMPARATUL? :) :) :) :)
 

DeletedUser

Not understand bre :D
O intrebare delicioasa pt toata lumea : Pe care din concurente ati dori s-o aveti o noapte? :D
 

DeletedUser

Pai cine le mai stie pe toate...parca 14 a fost preferata mea...dar acum cu duduia asta cu privirea patrunzatoare si cu sudamericanca ta...e greu sa ma hotaresc...dau cu banu' si revin mai tarziu :)
 

DeletedUser40739

[...]....dupa ce termina Gaby cu ea pot sa ii umblu si eu sub capota?? Trebuie un pic reglata sa mearga cum trebuie :D

Tu esti cel mai egoist dintre toti negrii, sa moara familia mea !
Gicule dupa ce o regleaza cum trebuie egoistu' asta, mi-o dai mie ? Eu vreau s-o dereglez putin mai mult :)
 

DeletedUser

Spawnu nu mai are parte de REGULARE .Se pare ca l-au regulamentat astia cu o excursie prin strainataturi :D
 
Sus