Concurs de oratorie :D

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început

DeletedUser36524

Ce ziceti de o competitie de oratorie? Sa il vedem pe cel mai bun "aburitor" ?
 

DeletedUser

ba, ar fi interesant..

Un subiect oarecare, fara nicio relevanta, din care oratorul sa faca din tantar armasar.. :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
@jimmymacel
Cred ca asta ar castiga detasat :

fratili meu.. io cred ca nu stii cine sunt eu si ce numere de telefon am in black berry meu.. apropo, am avut si io un iphone dala si nu mia placut, da *** tu te lauzi cu o copie chinezeasca de 50 de sute..

eu sunt omu lu pian si ma cunosc si cu multi membrii din clanu sportivilor, si sa nu uitam ca la valoarea mea de bo$$ tata e var deal doilea cu nutzulica

***tze tu stii k eu din 2 telefoane iti demolez toata shatra ta de tzigani prosti? si ma *** din mers pe rata asta al tau kre face cheta cu tot neamu pt un pachet de tzigari

imediat vin 4 dube la tn la poarta pline cu oamenii mei totzi cu cutzite si sabii de firma..

asa ca ai grije cum ** pe net neb00nule ca o sa te trezesti cu sabia la gat dimineatza *** mai comentezi la cn nu trebe ;)


Co** d ce nu vrei sa intelegi ca eu sunt bo$$ de bo$$ de bucuresti si de romania, figura pe 2011, bo$$ adevaraciune, senzatie...care are in spate toata mafia tziganeasca k am bani si am valoare... nu imi trebe sa ma stiu cu nimeni si nici sa ma laud cu rudele cu tata...*** EU SUNT C***EEE BO$$U CEL MARE...DACK EU ZIC SA FACA *** TOATA TZIGANIMEA ASA, PAI TOATA ASA FACE..*** ..vii gen cu dastea la mintea noastra...ca tu stii pe **** care si **** cine ***..
Numa unu dintre noi doi e bo$$, si nu esti tu ala..
Hai k ies k ma plictisesc aici cu saracii, vezi sa nu incepi sa plangi acuma k ti-am dat maxim psihologic la mintea ta




PS, NU este o gluma si nici nu sunt texte preluate din alta parte...pur si simplu s-a intamplat pe acest joc, trist dar adevarat.
 
Ultima editare:

DeletedUser18865

Raka, cenzureaza bre mesajele ca vine jack si te prinde cu mata in sac:p
Mai ales ultimul.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pff, nu mai are nici un farmec...si asa am cenzurat destul :rolleyes:

In fine, se intelege :)


ON. Ideea in sine a unui concurs de "aburire" este buna, acum sa vedem si cine se inscrie :D
 

DeletedUser36071

sabii de firma =)))))) vai ... nu am mai ras asa de bine :)) ... pacat ca nu e de ras , ci de plans ... ce lipsa de cultura e in Romania :(
 

DeletedUser

sabii de firma =)))))) vai ... nu am mai ras asa de bine :)) ... pacat ca nu e de ras , ci de plans ... ce lipsa de cultura e in Romania :(

ce ? nu stii ? sierra leone , paris , lebedele din viena ... astea-s firme ce produc sabii :)

Si eu sunt omul lui chitara, hai sa dam un concert.

p'astea stii sa la faci :
- ia-ma doamne stinge-mi neamul
- am uitat cutitu'n tata
- da mama cu biciu'n mine

da-i bice sa te auzim :p

ps : raka discutia asta nu tb mutata la concursuri ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

ce ? nu stii ? sierra leone , paris , lebedele din viena ... astea-s firme ce produc sabii :)

probabil erai ironic , oricum , iti dai seama ca sabiile nu se fabrica singure , dar stii ... cum zic cocalari aia : eu am adidasi de firma , ce stii tu? ( in sensul ca sunt " originali " adica smecheri si scumpi probabili ) , exact asa a zis-o si ala , oricum , prea tari mesajele :))
 

DeletedUser18865

imediat vin 4 dube la tn la poarta pline cu oamenii mei totzi cu cutzite si sabii de firma..

asa ca ai grije cum ** pe net neb00nule ca o sa te trezesti cu sabia la gat dimineatza *** mai comentezi la cn nu trebe
Am primit si eu asa ceva pe un speed (pe unu am jucat, si pe ala s-a nimerit).Deja m-am specializat.Astia au (citez si eu din ce am mai auzit) "badigalzi" (:rolleyes: deobicei asa am vazut cuvantul), sunt cu "mafia pe mana",angajeaza"lunetisti" si "asasini profesionisti", etc...
De cate injuraturi la adresa neamului meu si urari sa ma imbolnavesc de ciuma bubolica nici nu mai tin minte.Vezi rakanishule ca astia ne fac felul.Ca au "pile la aia mai mari de la inno" si "katane".

Nu e neaparat trist ca exista persoane care s-ar incadra mai bine la umor negru decat la capitolul oameni cu caracter.Cineva trebuie sa sape si santuri.
 

DeletedUser

@ savana : bineinteles ca eram ironic , cum altfel poti fi cu astfel de specimene ?
@ joyman : din pacate incultura asta si caracterele astea de 2 lei se perpetueaza pentru ca astfel de oameni din pacate au copii care ce vad la parinti aia fac . foarte rare sunt cazurile in care copii vad ca ceva nu e bine si refuza sa isi copieze parintii
 

DeletedUser39696

@ savana : bineinteles ca eram ironic , cum altfel poti fi cu astfel de specimene ?
@ joyman : din pacate incultura asta si caracterele astea de 2 lei se perpetueaza pentru ca astfel de oameni din pacate au copii care ce vad la parinti aia fac . foarte rare sunt cazurile in care copii vad ca ceva nu e bine si refuza sa isi copieze parintii

nu sunt chiar asa rare .. bineinteles daca parinti fac bine .. ma refer :)) .. nu o sa vezi pe prea multi copii copiind ...
 
Sus