Concurs de oratorie :D

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început

DeletedUser18865

@ joyman : din pacate incultura asta si caracterele astea de 2 lei se perpetueaza pentru ca astfel de oameni din pacate au copii care ce vad la parinti aia fac . foarte rare sunt cazurile in care copii vad ca ceva nu e bine si refuza sa isi copieze parintii
Romania, tara tuturor posibilitatilor :).
 

DeletedUser

m-am referit la cazurile postate de raka nu la cele in care parintii merita copiati
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ala e unul si acelasi in toate mesajele :D

Cred ca daca as publica tot ce vad as acapara toata atentia forumului...mai selectez si eu d'astia mai iesiti din tipare :))
 

DeletedUser

din alea cu 'va rog ** sa ii faceti ceva lu' ala sa nu ma mai atace ' nu ai ? :):):)
 

DeletedUser

eu sunt pro concurs de aburit :D.... si propun sa se dea o tema din start, ca sa poata fi apreciati mai bine concurentii :D
 

DeletedUser

Pff, nu mai are nici un farmec...si asa am cenzurat destul :rolleyes:

In fine, se intelege :)


ON. Ideea in sine a unui concurs de "aburire" este buna, acum sa vedem si cine se inscrie :D

Eu ma bag, tema e destul de inteligenta, depinde mult de subiectul propus. Dar, tot ma bag :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ala e unul si acelasi in toate mesajele :D

Cred ca daca as publica tot ce vad as acapara toata atentia forumului...mai selectez si eu d'astia mai iesiti din tipare :))

Banuiesc ca mesajele alea sunt raportate nu? :p sau le-ai vazut cu "ochii magici" care nu se vad? :))

era o gluma... :))

oricum tare amuzant pustiul, sufera de smecherie , dar isi va da el seama mai tarziu ca SMECHERIA SE PLATESTE ...tineti minte asta :))
 
Sus