Conditiile de inchidere a lumii 13!?

  • Autor subiect DeletedUser29034
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29034

Am observat ca pentru lumea 3,au fost stabiliti pasi care urmeaza pentru inchidere lumi,bravo lor,eu nu am treaba cu lumea 3 si nici cu alta lume,decat lumea 13 pe care activez,as vrea sa stiu care sunt conditile de inchidere a lumi 13,ca sa stim ce avem de facut in continuare! In acest moment sunt 158,915 sate,triburile ~DMC~ si =nBz=,care sunt aliate si NU se vor ataca niciodata,au peste 130,000 de sate,asta inseamna ca detin peste 80% din sate,restul de sate sunt formate din barbare si inca cativa jucatori !
Nu am folosit sistemul de tickete pentru acesta intrebare deoarece ne priveste pe toti jucatori activi de pe lumea 13,si ar trebui sa vada toti raspunsul care-l vom primi! Rog ca aceasta cerere sa fie analizata de persoanale care sunt in masura,si sa primim un raspuns cat mai concret si la obiect pentru a sti ce sa facem in continuare! Daca ni se va raspunde evaziv si nu vom avea parte de un raspuns concret si la obiect,conducerea celor 2 triburi va sta si analiza si posibilitatea unui delete in masa a celor 2 triburi,a nu se interpreta ca amenintare,dar chiar nu este o placere sa-ti cumperi CP,ca sa bati taleri si sa inobilezi numai sate barbare!
 

DeletedUser29592

da si lumea 3 si lumea 13 sunt cam in acelasi stadiu
cred ca tribul dmc si tribul nbz trebuie sa formeze un trib in care sa intre 120 de membri si restul care raman sa formeze academia tribui adica tribul A (tribul principal in care o sa intrati cei cu puctajul mare) si tribul B care o sa fie academia tribului A unde vor intra ceilalti jucatori ai celor 2 triburi.
Cred ca numai asa puteti inchide lumea 13


ps este doar parerea mea :)
 

DeletedUser28540

da si lumea 3 si lumea 13 sunt cam in acelasi stadiu
cred ca tribul dmc si tribul nbz trebuie sa formeze un trib in care sa intre 120 de membri si restul care raman sa formeze academia tribui adica tribul A (tribul principal in care o sa intrati cei cu puctajul mare) si tribul B care o sa fie academia tribului A unde vor intra ceilalti jucatori ai celor 2 triburi.
Cred ca numai asa puteti inchide lumea 13


ps este doar parerea mea :)


ai vrea sa mai joci si tu pe l 13 nu :))):rolleyes:
 

DeletedUser29592

din pacate chiar joc pe 13:)
vad ca tu nu esti informat
app pe tine cine te-a bagat in seama
eu mi-am spus doar parerea despre ce a scris raj*
 

DeletedUser

Te rog sa apelezi la sistemul de suport.
Acolo ti se vor da mai multe detalii.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus