Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

Adenauer

member
Scor reacție
105
Alintatii de serviciu...ce pot spune doar...lumea s-a schimbat...baietii...de oras...stiti voi restul.
 

DeletedUser47690

umbla vorba ca au imprumutat bani de la provident pentru ppuri
 

corli

member
Scor reacție
38
Vi s-a spus. Se deschide speciala 11, lumile speciale sunt fara facilitati premium, de ce refuzati sa va aratati valoarea pe o lume unde nu mai aveti scuza pp-urilor ?
 

Deleted User - 1621757

corli dragule inca nu ti-ai revenit ? voi sunteti cei care faceti afirmatii despre lumiile normale ca sunt cu pp-uri ,voi investiti cele mai multe pp-uri de pe server :)) , promit corli ca o sa va anuntam cand intram si pe o speciala ,ca sa puteti intra cum credeti voi ca este mai bine pt voi ok :D ? ai cuvantul meu ca va anuntam cand intram si pe speciala si o sa intram cu aceleasi nume pt ca noi putem si nu ne ascundem de frica sa nu fim inobilati ;)
 

corli

member
Scor reacție
38
Sa-mi revin, pentru ce ? Daca te referi la 34, acolo a fost singura lume unde am fost dusmani si n-ai castigat. Deci , ne-am mai intalnit pe undeva ? Ca nu-mi mai amintesc :)
 

DeletedUser19020

bai nu va certati acum cât înca e protectie,
dar poate ne ziceti si noua care cum e treaba:
pe lumile normale normale câstiga DT-ul pentru ca goloie & co. au pp-uri multe..
si pe lumile speciale câstiga challengerii pentru ca cotzanul & co. au scripturi pirat?
aia e? aia e
aia e? cum e? :confused:
 

DeletedUser47164

Toti cei care au pierdut pe alte lumi contra DT, s-au adunat intr-un trib al pierzatorilor acum? Cam asa va suna titlul topicului... Pierzatorii versus Vise taica sa ne bateti :D
Mai Paganel, am intrat pe lumea asta s-o jucam pana la capat. Ca se intampla sa fim nevoiti sa trecem peste triburi gen: DT, MT, FT, MM, FMM, STF ... sau cum le-o mai zice, e adevarat, e nevoie sa-i invingem pe toti. Iar in ceea ce priveste visele si bataia, te asigur ca acest lucru se intampla doar in mintea celor ce-si cauta neuronii pe sub pat :D
 

DeletedUser48038

Si 48 tot lumea voastra era :).. si uitativa cum se termina :)).. vorbiti mult dar fapte 0... oricum aceasi poveste DT Vs toti ca asai frumos..
 

DeletedUser20519

Pai daca incepi cu un singur sat jocul, cate vrei sa pierzi ? Doua ?

Tu pe fiecare ai patit la fel, unde ai dat de noi a trebuit s-o iei iara de la 0. Acum ai prins si tu vreun "contract chinezesc" de ai prins glas ? . S-au pierdut 2 oameni, trebuie inlocuiti. Poate esti si pe lista de asteptare :))
tu fiind cine? Un nou fan al meu?
p.s. ia zi pe ce lume am dat de voi? Ca tare imi place cand va faceti cate 10 conturi si va merge bine pe unu si apoi veniti pe extern sa va laudati ca uite Doamne ce am facut...am luat un sat de la NEXTEL. ))))) eu cu un cont joc, pierd o iau de la inceput si ma ridic peste voi...in timp ce unii ca tine sunt prea slabi si cand pierd sate, se lasa de joc si dupa se scuza ca nu a avut timp bla bla bla.
 

DeletedUser20519

Nu e vorba ca ai pierdut sat, toti pierdem sate. E vorba ca ai plecat repede din zona! Forta DT ! AHAHAHAH ! :)))) :D
pai ce atata can can faci daca nu e vb in satul ? Spre deosebire de tine, am continuat jocul si am crescut mult peste tine...tu unde ai ajuns? A da....ai fost innobilat
 

DeletedUser47936

Asa se intampla si cu R.S-urile pe orice lume intram toti zic ca ne-au batut si o sa ne mai bata dar ei nu au luat in viata lor un sat de la R.S sau sa ne fi incurcat pe vreo Lume.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
:)) Vad ca aici sunt polite vechi de platit. Ma bucur ca am intrat in hora sa ne distram dar lasati balacareala asta ieftina ca nu face cinste nimanui.
 

DeletedUser47936

Asteptam sa intram pe o lume inpreuna cu WOC sa vedem daca ne mai pot misca careva :))
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Asteptam sa intram pe o lume inpreuna cu WOC sa vedem daca ne mai pot misca careva :))

WOC nu o sa mai intre sub acest nume pana nu ne strangem toti care reprezinta nucleul. Cand gasim timpul necesar va anuntam.
Pana atunci suntem pe 54 si abia astept sa inceapa haosul :))
 

DeletedUser41586

Se zvoneste ca will si cleopatra s-au pus la masa pentru a discuta strategiile de inceput pentru lumea 55, adevarat ?
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Asa se intampla si cu R.S-urile pe orice lume intram toti zic ca ne-au batut si o sa ne mai bata dar ei nu au luat in viata lor un sat de la R.S sau sa ne fi incurcat pe vreo Lume.


Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,143
Tabăra 2: 5,354
Diferență: 1,211

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 379
Tabăra 2: 117
Diferență: 262

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,934,439
Tabăra 2: 16,477,916
Diferență: 1,456,523

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,171,238
Tabăra 2: 695,361
Diferență: 1,475,877

chart



O zi buna va doresc !!
 
Sus