Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser18212

Mereu astia singurii care is blindati de nu au nevoie sa miste o lancie comenteaza.

Bravo voua lasa ca avanseaza REVO pe alte doua sau trei granite intre timp ce voi stati cu trupele acasa :))
 

DeletedUser48299

Ce sa urmaresc la el ?:))) ca a crescut doar din interne si a mai si pierdut sate?:))

Băi ferme noabe, daca noi aveam cu 4000 de sate mai mult ca voi, acum iar dadeati delete ca pe alte lumi:))) asa cum va place voua:)) dar acum ati descoperit "#datarecuscriptu" si ati bagat salariile la inceputul lumii in joc:)))

iai usor ca fug de pe forum :))))

Nu intreba ca te ofilesti de mic, sti aia cu oamenii curiosi ? =))

PS: Masters nu mai plange pe forum, noi si daca luam un singur sat tot ieseam mai bine decat voi, te lauzi cu recuperari ?, bv "incredibila performanta", satele tot le-ati pierdut, trupele de pe ele au disparut, ce vrei mai mult de atata ? daca va luam toate satele si le si pastram noi cu cine ne mai distram, noabelor ?
Hannibal, ia bincolu sa urmaresti contul scofield is back, e prea sus in clasament in topul ala unde nu prea se vede deteu ce sa mai vorbim de dk :p:p:p

acum ceva timp asa zisu ospatar , mi-a recomandat sa dau stergere cont , ca el in 24 de ore ma trimite la margine , eu vad cea ce se vede pe harta , conturi crescute din interne , sau din conturi adunate pe pp-uri , sau asa zis alianta cu membri circ inca dinainte sa inceapa lumea ,voi ca persoane sunteti nule cel putin in fata mea , vreti sa castigati lumea cu orice pret , doar ca sa va demonstrati voi ca sunteti superiori dt-ului , dar ca sa vezi , noi si in 15 membri va suntem superiori ,ca joc si ca si caractere .

vb de clasamente ? ce rost are ? ca sa iti dau un raspuns despre dk , dk este tribul care va tine la respect pe orice lume , un trib care poate castiga orice lume , nu cu jocuri de culise , prieteni si amenintari cu admini sau alte " scamatorii " marca revo , ci doar prin respectul membrilor intre ei , asta se numeste " familie tribala " , asa ca dai cu praf de mers si arata ce poti pe harta noob !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Ce interne hannibal ? fuziune intre 2 jucatori se numeste interne ? ne-am dublat potentialul special ca sa v-o dam si mai agresiv =)), ce noobi, mai are rost sa vorbim de lipsa voastra de viata sociala ? cine sta on pe joc in noaptea de inviere sa atace sate la 7 dimineata ?, deteu asta e raspunsul corect, crezi ca daca s-a pierdut un sat gata zmei peste tot ? te-ai gasit tu sa vb cu contul blindat iar la ultimul organizat pe tine unde s-a spart blindajul s-a si luat satul, arta intreruperi\splitului nu o stapanesti si tu vi sa faci gura pe forum?

PS: Iar tu masters deteu\dk triburi "superioare" buna gluma asta =)), dami si mie ce-ai fumat sa vad si eu lumea asa roz gen robotel cu luminite. Asa pt cunostintele tale generale, deteu nu a mai iesit pe plus (cel putin intr-un mod semnificativ) la prea multe organizate deja nu imi mai ajung degetele de la 2 maini =)) iar voi (dk) sunteti o adunatura de noobi, treci la facut de deff ca sa cam tocat azi si e bai =))
 

DeletedUser48123

Mare jucator ce sa spun:))) parca zilele trecute ziceai ca vine valul de +100 sate luate:))) acuma o dai la intoarsa?:)) cine a lansat de inviere bai maestre?:)) noi sau voi?:))) cine a lansat atacuri toata perioada Paştelui inclusiv azi?:))) toate astea pt cateva sate amarate:))) si voi aveti peste 4000 de sate:))) sunteti de râsul serverului....aa da apropo..:
Săracul sodli baga cate 40k pe satele de langa mine ii tremura chilotii in fiecare seara:)))
 

DeletedUser47776

Cum sa fim de rasul serverului cand avem sute de sate luate de la voi (dete+dk) ? :)) deci voi deja nu mai aveti simtul realitatii, nu stiu ce fantasme s-au strecurat la tine in capsor dar nu coincid cu realitatea, iar alea 100+ sate vor urma, nu muri tu de grija noastra, pana acuma tot asa v-am luat deci..., cand reusiti si voi performante de genul mai vorbim :p. Vrei sa spui ca voi nu ati atacat pe perioada pastelui ? Deteu trib de mielusei ei nu ataca de paste, bune glume avem nene, mai vreau =)) Pana una alta vad ca ai cam fost inconjurat in zona h-ului cand nu vor mai fi trupe sa te blindeze colegii (SPOILER ALERT: curand :p:p:p) vei pica mult prea repede ;). Iar alea 4k sate care le tot bagi in discutie, alea sunt dovada clara ca va suntem net superiori ca dezvoltare, mai are rost sa continui ?
 

DeletedUser48123

Băi net superiorule, alea 4k sate sunt fie recrutari din Circ fie din M18, doar 300 maxim sunt luate cinstit asa ca lauda-te la alta poartă:))

Si rectificare: Eu i-am inconjurat pe H, nu ei pe mine :p
 

DeletedUser47776

Esti glumet in seara asta =)), voi cand ati rupt cu recrutatul din circ, ts\bi si m18 cum a fost ?, de la bun inceput revo a fost pe primul loc, dovada clara ca voi sunteti prea noobi sa tineti pasul ;)

Parte 1:
Triburi: REVO, .REVO., REVO., REVO.., H-54
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.., -DK-, -DK- .

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 22,507
Tabăra 2: 16,327
Diferență: 6,180

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,790
Tabăra 2: 1,366
Diferență: 424

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 122,457,072
Tabăra 2: 77,174,164
Diferență: 45,282,908

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,424,572
Tabăra 2: 10,965,069
Diferență: 3,459,503

chart

Tu cu o mana de sate ai inconjurat h-ul ? =)), alta ma originala ai ?

PS: iar cu "bai" te adresezi la birjari de la tine din trib, nu cred ca ne tragem de sireturi "dragul" meu ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

Nu ma adresez cu "Băi" unui birjar deoarece el merita respectul meu ;) insa voi nu meritati nici cat negru sub unghie pentru toate mânăriile pe care le faceti:) Cu o mână de sate, pe zona aceea H-ul o sa dispara incet incet ;) hopa..iar se alarmeaza sodli si baga acum cate 50k sa doarma linistit la noapte:)) ca deocamdata isi tot pune alarma din ora in ora sa intre sa verifice:)))
 

DeletedUser47776

Si voi nu faceti manarii ? usi de biserica la voi numa sau cum ? aveti 2-3 lumi unde numai cu "zaharel", chinezarii si alte minunatii ati umblat, acuma ca nu mai merge ghidusia gata noi suntem aia responsabili pt lipsa voastra de directie sau cum vine asta ? (a nu se confunda cu directia spre marginea hartii, "marea" "mutare" in diagonala a fost la inceput :p)

Voi nu sunteti in stare sa luati sate la organizate si tu vrei sa imi vinzi mie gogosi si povesti nemuritoare despre cum inaintezi tu in zona h-ului ? daca iei 1 sat odata la 5 zile si noi luam 2 (sunt modest, luam mult mai multe :p) care va fi rezultatul final ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48109

Hannibal...nu te mai tot lauda atat ....ca degeaba... nu esti mare jucator, noi doi cel putin suntem de ligi diferite. Remember speciala iti mai spun ( LUME IN CARE NU SE BAGA PP_uri, desi nici aici eu cel putin n-am bagat un pp - doar in ziduri cand a fost cazul dupa organizat) ... daca intram trupa calumea pe speciala nu-i dau dt-ului mai mult de o saptamana... si vorbesc foarte serios
 

DeletedUser48109

Pe lumea asta tot plangeti de manarii.... nu cred ca am obligat noi cu pistolul la cap pe cineva sa vina la noi, ei au venit :D
 

DeletedUser2032

Băi net superiorule, alea 4k sate sunt fie recrutari din Circ fie din M18, doar 300 maxim sunt luate cinstit asa ca lauda-te la alta poartă:))

Si rectificare: Eu i-am inconjurat pe H, nu ei pe mine :p

Poate vrei sa spui ca te-ai infiltrat intre satele H-lui pe sate de la Nioxin Ghizmoghita si ares30 ..care stim amandoi foarte bine cum au ajuns conturile alea la voi.

Recrutari din M18 cred ca mai bine de jumatate de sate din DK apartin fostului M18 pe care bineinteles le-ati luat moca.

Totusi eu zic sa ne mai vedem si de lungul nasului..si sa ne mai uitam fiecare in ograda noastra inainte sa aruncam cuvinte goale.
 

DeletedUser48299

Poate vrei sa spui ca te-ai infiltrat intre satele H-lui pe sate de la Nioxin Ghizmoghita si ares30 ..care stim amandoi foarte bine cum au ajuns conturile alea la voi.

Recrutari din M18 cred ca mai bine de jumatate de sate din DK apartin fostului M18 pe care bineinteles le-ati luat moca.

Totusi eu zic sa ne mai vedem si de lungul nasului..si sa ne mai uitam fiecare in ograda noastra inainte sa aruncam cuvinte goale.


zi si mie cum au ajuns cele 3 conturi la noi ? chiar sunt curios :)
 

DeletedUser2032

in nici un caz nu au ajuns moca.. si din pacate pentru voi nu au ajuns toate satele la voi cum sperati.
 

DeletedUser48123

Ai grija ca nu l-ai laudat pe B3licios domnul shukru si poate te baga la interne ca sa mai creasca un pic sa ajunga locul 1... ca momentan i l-a luat alt campion al internelor:)))
 

DeletedUser48123

Parsons tu nu ai facut nimic pe lumea asta nu stiu ce tot dai din gură pe aici:)) aa sau vrei sa te cunoasca lumea?

Pe lucifer la cat a dat din gura pe 48, a ajuns lumea sa il cunoasca .... a dat din gura pe o lume cat au dat altii pe 10 si asa a ajuns cunoscut... Dar tu sigur nu ai talentul asta la a bate gura incontinuu deci lasa-te..

Aa lucifer ma bucur ca ai mai invatat sa scrii desi mai ai pe acolo cateva cratime lipsa:)) :D dar asa e cand vii de la arabi nu esti obisnuit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Punctele de razboi arata altcumva pe scofield is back, la tine probabil ca sunt inca subunitare, deci despre ce vorbesti ? =)) singurul necunoscut pe forum esti tu :p, mai sti cum te lasam fara atac pe 48 sau ai uitat cum v-am dat cu mapa in cap eu singur vs voi, aproape 2 luni domnu hannibal v-am arata ce inseamna sa sti sa joci triburile, restul e cancan. Iar in privinta greseliilor de gramatica, dragul meu tu si acolitii tai sunteti si mai pe langa, si aici nu ma refer numai la virgule si alte prostioare :p

PS: imi place aia cu venitul de la arabi =)), o sti de la noobul cu 28 in coada ? Dar totusi vreau ceva mai original, hai ca se poate astupa urechiile sa nu iasa fum si treci la tastat :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48299

in nici un caz nu au ajuns moca.. si din pacate pentru voi nu au ajuns toate satele la voi cum sperati.


sincer ai sa razi dar chiar au intrat de bunavoie , si chiar moka , ca sa stii asta , daca nu crezi da un privat pe skype , ca sa iti arat :)
 
Sus