Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47776

Iti dau eu un 1 la purtare hannibal, nu stii cum sa te comporti cu trupele =)), noobule ti-a picat curentul aici ?
25.png
 

DeletedUser13059

el doar numele la sate stie sa le schimbe , a mai venit odata pe la pepsikiller si schimba numele la satele cu hannibal te frange , etc asta seara pe la ora 21 , dimineata la ora 8 avea 5 sate pierdute si numele la sate nu mai erau cu hannibal crapa tot :( dar ciudat a fost ca la ora 4 noaptea cand trebuia sa ajunga o tura de nobili de acolo au plecat 2-3 atacuri iar la nobilii mei cu 100 cai nu a miscat o trupa hmmm oare cum a facut treaba asta ? ca sigurat unu care ii pe cont nu lanseaza 2 atacuri si se culca , in situatia in care vezi ca vin nobili verzi pe tine unde poti face split lejer :D oricum o sa ramana un mister treaba asta :D
 

DeletedUser48123

Morrr:))))))alea se refac intr-o sapt...tu cand refaci astea?


Daca un full atac la tine echivaleaza cu 2 ferme tocate de noob praf ce esti, ce sa mai zicem?:))) spor in continuare la marginea hărții:))))noobilor :)))))

Si nu e vina mea ca s-a retras fullul acela la 20 secunde inaintea full-ului tau si nu am putut fii on sa il scot:p Cand am intrat, te-am culcat, asa ca 2 pentru prestatia de azi noobul lucifer, refa fermele deff tocate si treci la somn :D
 

Atașamente

  • Screenshot_2017-05-08-17-59-16-1.png
    Screenshot_2017-05-08-17-59-16-1.png
    486 KB · Vizualizări: 66
  • Screenshot_2017-05-08-18-01-05-1.png
    Screenshot_2017-05-08-18-01-05-1.png
    433,1 KB · Vizualizări: 65
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Ai tocat niste deff la recuperari bravo mai (daca prindeai niste atac in sat mai vorbeam :D). Oricum nu mai am nevoie de deff, la niste mielusei docili ca voi chiar nu e nevoie de deff, atac noobule asta se face acuma, 300+ sate, sa vezi ce iti zboara figuriile pe fereastra.

PS: Cum e aia cu deff tocat ? Ai pierdut satul ala ca noobul sau nu l-ai pierdut ? ti-am bagat nobilii special ca sa vad cum te descurci cu splitul dar na la unii e mai greu cu fineturi de acest gen, la colt pe coji de nuca :p. Oricum azi te-am testat numa, iti dai seama ca nukeurile alea au fost asa de incalzire grosul urmeaza stai tu linistit, fa rost de deff ca va fi nevoie ;)

26.png
27.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

Iar vorbesti deviat de la subiect:))) stii cum e...Doamne dai minte ca n-are:)) "n-are" cu cratima, apropo, ca pe la arabi stiu ca nu e :D

Pai care e mai important noobule?:)) sa prind atacul sau defful? Care se reface mai greu ?:)) aaa..sau stai ca te-au luat coplayer de la mario si nu stiau ce stii..scuza-ma


Normal ca poti ataca 300+ sate daca ai luat barbare si interne cat toata harta la un loc :))) important e sa le si iei satele pe care le ataci, dar esti prea noob sa stii de asa ceva...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

el doar numele la sate stie sa le schimbe , a mai venit odata pe la pepsikiller si schimba numele la satele cu hannibal te frange , etc asta seara pe la ora 21 , dimineata la ora 8 avea 5 sate pierdute si numele la sate nu mai erau cu hannibal crapa tot :( dar ciudat a fost ca la ora 4 noaptea cand trebuia sa ajunga o tura de nobili de acolo au plecat 2-3 atacuri iar la nobilii mei cu 100 cai nu a miscat o trupa hmmm oare cum a facut treaba asta ? ca sigurat unu care ii pe cont nu lanseaza 2 atacuri si se culca , in situatia in care vezi ca vin nobili verzi pe tine unde poti face split lejer :D oricum o sa ramana un mister treaba asta :D

Cum e sa minti in halul acesta?:)))) niciodata nu am.intrat seara sau noaptea la pepsi pe cont, dar normal ca e bine sa minti ca sa vada lumea ce wow esti tu :)) apropo, am vazut ca te bagi in seama prin toate forumurile de pe mai multe lumi...unde iti e viata sociala? :)) sau esti tipul acela pe care mi-l descriau unii din "prietenii" tai? Daca da, nici nu ma mir ca nu ai viata sociala si stai aici cu ochii beliti pe forum non-stop :D
 

DeletedUser47776

Hai pune raportul ala cu recuperarea aia reusita sa ai si tu cu ce sa te lauzi, a 2-a ora ti-a iesit si tie, felicitari, da tot un noob frustrat ai ramas, nu stiu ce interne visezi tu acolo. Pana una alta tu ai mai multe interne luate si asta la un cont de 3x mai mic (unirea de conturi nu se pune la socoteala) =))

PS: Nu mai e nevoie de deff bai noobule ce e asa greu de percutat, tu nu vezi ca voi va aparati numai, tu mi-ai facut mie un bine, iti multumesc, 2 sate in plus in grupul de atac ;) Iar in privinta satelor atacate si luate, a donat tigrul cateva azi, sti tu colegul ala al tau care e pe primul loc la inamici invinsi la total ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Jefuitorul zilei
Jefuieşte cele mai multe resurse pe această lume.

8.438.608 / 8.438.608
8.438.608 / 8.438.608
Ești în frunte! Următorul are 3.509.014. Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea.
dummy.png

Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume.

39 / 124


mda ... ce sa zic , merge farmul pe saracii colegi care nu sunt asa pilosi :)) sa nu mai zic de cele 3 turnuri 20 demolate :(
 

DeletedUser48123

Hai pune raportul ala cu recuperarea aia reusita sa ai si tu cu ce sa te lauzi, a 2-a ora ti-a iesit si tie, felicitari, da tot un noob frustrat ai ramas, nu stiu ce interne visezi tu acolo. Pana una alta tu ai mai multe interne luate si asta la un cont de 3x mai mic (unirea de conturi nu se pune la socoteala) =))

PS: Nu mai e nevoie de deff bai noobule ce e asa greu de percutat, tu nu vezi ca voi va aparati numai, tu mi-ai facut mie un bine, iti multumesc, 2 sate in plus in grupul de atac ;) Iar in privinta satelor atacate si luate, a donat tigrul cateva azi, sti tu colegul ala al tau care e pe primul loc la inamici invinsi la total ;)


Esti tare mandru ca vi se doneaza sate:)) sunteti noobi vedem rezultatul razboiului pe harta ca aici oricine cu IQ cat nr de la pantofi stie sa comenteze...bafta, desi oricum o sa pupati marginea..lucifer asteptam iar zilele cand o sa te plangi ca ramai ultimul samurai sa te bati cu toti :D
 

DeletedUser47776

Vezi sa nu se albeasca peruca de la atata asteptat =)) Nu mai zi nimica de iq ca iti faci de ras colegii, inclusiv pe tine ;) Spre deosebire de tine eu ma pot apara si singur, tu ai nevoie sa-ti pompeze tot tribul deff doar doar nu pierzi sate si culmea e ca tot se duce zidul ala la 0, e drept, nu la toate satele dar totusi... Iar "donatul de sate" era in gluma spus, le-am luat fiindca am potential, vezi tu hannibal spre deosebire de tine eu pot sa atac pe mai multe zone simultan, tu blindezi ca noobul intr-o parte iar eu iau sate in alta, trib de "vedete" de mai.
 

DeletedUser48123

Ce sa zic...avea dreptate cine mi-a zis sa nu cobori la nivelul unuia cu IQ mic, deoarece te bate cu experienta, dar asta e, greseala mea, de acum te las sa bați pe aici din gura pana ajungi ultimul in tribul tau :)) nu stiu care isi bate joc de colegii sai si ii lasa sa fie măcelăriți in timp ce 5-6 jucatori stati si va uitati , acei "barosani" ai tribului care isi impart singuri internele :)) lucifer, stii istoria 48, mi se pare mie sau esti exact in aceeasi pozitie ca acolo si totul se intampla ca acolo doar ca la un nivel mai "slow motion" (stiu ca nu le ai cu engleza, dar scuze, umbra de umbra cum zicea colegul adifok, care ti-a demonstrat nivelul tau de jucator) . Cum ziceam, mai "slow motion" ca sa iti faci sperante ca aici o sa ajungi ultimul cu 1k sate, nu doar cu 500 ca pe 48 :D sa poti sa te bati mai bine cu noi :D aici nu mai e fvrbadboy ca sa te mai bati cu el....oare cat o sa rezisti chiar si cu 1000 de sate singur?:D 1zi? :D sau 2 daca suntem generosi cu tine? :D
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Iar vorbesti deviat de la subiect:))) stii cum e...Doamne dai minte ca n-are:)) "n-are" cu cratima, apropo, ca pe la arabi stiu ca nu e :D

Pai care e mai important noobule?:)) sa prind atacul sau defful? Care se reface mai greu ?:)) aaa..sau stai ca te-au luat coplayer de la mario si nu stiau ce stii..scuza-ma


Normal ca poti ataca 300+ sate daca ai luat barbare si interne cat toata harta la un loc :))) important e sa le si iei satele pe care le ataci, dar esti prea noob sa stii de asa ceva...


degeaba le atragi altora atentia, daca nici tu nu stii s-o pui..cratima, ca despre ea era vorba.
 

DeletedUser47776

Ce sa zic...avea dreptate cine mi-a zis sa nu cobori la nivelul unuia cu IQ mic, deoarece te bate cu experienta, dar asta e, greseala mea, de acum te las sa bați pe aici din gura pana ajungi ultimul in tribul tau :)) nu stiu care isi bate joc de colegii sai si ii lasa sa fie măcelăriți in timp ce 5-6 jucatori stati si va uitati , acei "barosani" ai tribului care isi impart singuri internele :)) lucifer, stii istoria 48, mi se pare mie sau esti exact in aceeasi pozitie ca acolo si totul se intampla ca acolo doar ca la un nivel mai "slow motion" (stiu ca nu le ai cu engleza, dar scuze, umbra de umbra cum zicea colegul adifok, care ti-a demonstrat nivelul tau de jucator) . Cum ziceam, mai "slow motion" ca sa iti faci sperante ca aici o sa ajungi ultimul cu 1k sate, nu doar cu 500 ca pe 48 :D sa poti sa te bati mai bine cu noi :D aici nu mai e fvrbadboy ca sa te mai bati cu el....oare cat o sa rezisti chiar si cu 1000 de sate singur?:D 1zi? :D sau 2 daca suntem generosi cu tine? :D

"Slow motion" e la tine in cap (stiu, esti mai incet de felul tau, un fel de forrest gump made in china). Pana una alta vad ca sunteti in "free fall" asa ca joc de glezne, noobule. Iarasi s-au strecurat fantasme la tine in capsor, da lasa ca le scoatem noi pe toate, naruitorii de vise ne vom numi =))

PS: adifok ce mi-a demonstrat mie pe harta? ca e prea noob ? Nici nu auzisem de el pana cand i-am citit repliciile copiate de pe google, alta "vedeta" din grupul de poeti flamanzi =)) E ciudat ca tot tu aduci vorba de interne, tu care ai 80 din 120 de sate luate intern (restul sunt barbare majoritatea, ca de la noi nu prea ai luat :p). Mai vrei niste interne ? Nu are cavaleru fara numar fara numar? Parca asa era vorba :D
 
Sus