Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

e4b19cfca33f455f83ee59b6316dc5bd.png


mda ... thumper talent


E greu ursache?
 

DeletedUser13059

Lăudate cu ceva realizat de tine nu de către colegii tăi


si crezi ca am avut sitter sa atace in locul meu ? :))))


9e7f1daa896a4a199af0e9709a7afc25.png



na hai sa ma laud cu un nou print "editat" de MINE ... in doar 14 zile pe aceasta luna , din pacate nu avem cum sa facem cu toate academiile dt , dk etc ce mai ii pe acolo pentru ca nu ii invitati la razboi .. dar ii ok si asa ...
 

DeletedUser13059

557ece10d8344497816f4a658cf734b8.png
27fa83d7dbb24da39d23e711c44471c5.png
f054a1f07f07437c8fa433cf7fccab26.png

c52245f6aa8049f8814a43aa09b0b72d.png
79f0e720f23a472faa1e7efe3d85605a.png
bb5d401c622e4280b8ac66ed06c37582.png

Tu crezi ca ne-am nascut ieri, nu? :))) ai tu asa multa experienta de reusesti fix la milisecunda sa dai asa-i?:))...hmm..si atunci spalatu de ce a fost "taxat" ? Ca a mintit cu numele de la cont si el defapt era nespălat sau de ce?
Cat ai dat pe scriptul ala? Hai, sincer acum si lasă vrajelile cu google si ucenici ca nu iti ies



vezi hannibal ? toata lumea poate numa tu nu .... adica voi care nu sunteti in grupul care trebuie :)))) daca il rogi frumos pe goloie iti da si tie jucarii chinezesti sa te joci cu ele ... chinezariile de care vorbim sunt atacurile de mai sus , normal ca eu nu am cum sa fac asa ceva .. uitate si tu cati sunt cu atacuri intercalate de a intrat asa bine ... deci pot sa zic ca dt ataca cum am atacat eu la ultimul organizat (per total ma refer , numar de atacuri ..blabla)



iar acuma pentru fratele sick&os o sa iti arat asa usor elegant maine dimineata la ora 9:00:00:003 - 9:00:00:957 .. cate sate o sa piarda mirellam :) dupa atatea ture in care tot fake fake fake era si cazul sa vad si eu macar o mica intentie din partea voastra ... apropo :| marqu a intrat azi cu niste fulluri , a fost defect ceasul sau ce sa intamplat ? iar morisake ajunge la ora 19:30:00 ... ii ceva tactica si asta , marqu vine cu 24 ore inainte de proba sa testeze ternu , baga vre-o 20-30-40 capuri de zid , fuge inapoi la voi .. da raportu la ioan botezatorul care imediat trimite spionii in atac sa verifice daca marqu are dreptate pentru ca nu are incredere , ajung acasa spionii si automat morisake primeste misiune nou "ataci la ora 19:30 , presimt ca pe la ora aia doarme ursu" ... asta e fetilii , pe o alta lume poate aveti si voi o sansa in cazul in care nu ne reintalnim , pana atunci sick&os , pregateste hartia igienica sa stergi niste lacrimi



cius
 

DeletedUser47776

557ece10d8344497816f4a658cf734b8.png
27fa83d7dbb24da39d23e711c44471c5.png
f054a1f07f07437c8fa433cf7fccab26.png

c52245f6aa8049f8814a43aa09b0b72d.png
79f0e720f23a472faa1e7efe3d85605a.png
bb5d401c622e4280b8ac66ed06c37582.png






vezi hannibal ? toata lumea poate numa tu nu .... adica voi care nu sunteti in grupul care trebuie :)))) daca il rogi frumos pe goloie iti da si tie jucarii chinezesti sa te joci cu ele ... chinezariile de care vorbim sunt atacurile de mai sus , normal ca eu nu am cum sa fac asa ceva .. uitate si tu cati sunt cu atacuri intercalate de a intrat asa bine ... deci pot sa zic ca dt ataca cum am atacat eu la ultimul organizat (per total ma refer , numar de atacuri ..blabla)



iar acuma pentru fratele sick&os o sa iti arat asa usor elegant maine dimineata la ora 9:00:00:003 - 9:00:00:957 .. cate sate o sa piarda mirellam :) dupa atatea ture in care tot fake fake fake era si cazul sa vad si eu macar o mica intentie din partea voastra ... apropo :| marqu a intrat azi cu niste fulluri , a fost defect ceasul sau ce sa intamplat ? iar morisake ajunge la ora 19:30:00 ... ii ceva tactica si asta , marqu vine cu 24 ore inainte de proba sa testeze ternu , baga vre-o 20-30-40 capuri de zid , fuge inapoi la voi .. da raportu la ioan botezatorul care imediat trimite spionii in atac sa verifice daca marqu are dreptate pentru ca nu are incredere , ajung acasa spionii si automat morisake primeste misiune nou "ataci la ora 19:30 , presimt ca pe la ora aia doarme ursu" ... asta e fetilii , pe o alta lume poate aveti si voi o sansa in cazul in care nu ne reintalnim , pana atunci sick&os , pregateste hartia igienica sa stergi niste lacrimi



cius

Haha, la hannibal i-au dat jucaria pe 48 si s-a facut de ras cu ea, de atunci nu-l mai lasa goly la borcanul cu miere.
 

DeletedUser41586

Ce dracu tot plangi ma pe aici?
Esti singurul care plange, singurul caruia ii pasa si tot singurul care nu are nicio treaba
 

DeletedUser13059

e029b6d08cfb42fe9d1e34424d32afff.png



lasa ca aveti voi treaba :(

30% daune cu berbecii dar am uitat berbecii acasa :))) ii bine sa incepi asa atacul pe 1 sat ..
 

DeletedUser47776

Nu i-a uitat, erau invizibili, paladinul le-a facut rost de "invizibilitate 100%" =))

PS: tu sickoso ce tot oracai pe "acilea", ti-a dat voie goly pe extern ?
 

DeletedUser13059

pai eu am o inregistrare interesant cand se vorbea de el ca tot intra pe extern si zicea mr sef "asa ii el ....." acuma nu pot sa le pun aici pentru ca nu ii permis dar la final de lume facem filmuletul mult promis :D
 

DeletedUser41586

ti-am mai zis si in discutia aia magnifica dintre noi doi ca mi se rupe de toate inregistrarile tale, de absolut tot.
 

DeletedUser13059

si la final de lume o sa imi dai citat din ce ai zis acuma ? "da da eu sick&os am pierdut inca o lume (ceva normal la mine) dar cum ziceam in data de 15 mai 2016 pe la ora 00:32 , mie mi se rupe de absolut tot asa ca nu imi pasa daca am pierdut bla bla eu sick&os stiu ca sunt the best dar nah" .... da bre am auzit de cum plangi pe fiecare lume asa ca stai linistit , vezi sa nu mai ratezi ceva milisecunda pe acolo ca te cearta iar chinezii .. parca asa ai zis nu ? ca au venit chinezii dimineata dupa un somn bun si te-au certat ca ai ratat ceva split sau nu stiu ce pe acolo ... apropo ai script pentru ratat split ? intreb asa de curios doar , pentru ca pe aici nu se prea rateaza asa ceva .. de exemplu iancu jianu face spliturile fara mouse , asai ca ii ciudat omu ? eu i-am zis dar vad ca degeaba , nici acum nu si-a cumparat mouse , ii place asa fara .. dar nu pot sa il contrazic , alta ii senzatia fara (mouse) specifil ce pentru ca nu vreau sa te gandesti la chestii pe care nu le faci :rolleyes::rolleyes:
 

corli

member
Scor reacție
38
Felicitari din nou "celui mai bun trib de pe .ro" pentru inca un organizat dus la rangul de harta (citand o "legenda" a acestui joc). Un nou organizat care s-a lasat cu mult "fum" scos de calculatoarele de 5000 euro a unora, dar din pacate cam atat. Felicitari si pentru noile achizitii facute, speram ca de acum inainte organizatele vor fi si un mai mare "dezastru" pentru noi si vom reusi, intr-un final, sa scapam de rusinea organizatelor de genul:

Timeframe: 15/05/2017 00:00:00 la 15/05/2017 16:11:36

Parte 1:
Triburi: DT, DT., DT.., -DK-, -DK- .
Parte 2:
Triburi: REVO-H, REVO., REVO.., .REVO.

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 16
Diferență: 6

chart



Spor in continuare celor mai buni si noilor achizitii. Avem incredere in continuare in voi ca puteti sa faceti ceva pe jocu asta, pentru ca pana acum in afara de a arata ca stiti scrie mult, altceva n-ati facut.

P.s: In cazul in care doriti sa aveti bucuria de a iesi macar o data pe plus la un organizat al vostru, venim si cu o propunere publica de a va ajuta in organizarea atacurilor la nivel de trib. Nu de alta, dar noi vrem sa jucam triburi. Stiti, jocu ala care voi doar aveti impresia ca-l jucati :rolleyes:
 

DeletedUser41586

si la final de lume o sa imi dai citat din ce ai zis acuma ? "da da eu sick&os am pierdut inca o lume (ceva normal la mine) dar cum ziceam in data de 15 mai 2016 pe la ora 00:32 , mie mi se rupe de absolut tot asa ca nu imi pasa daca am pierdut bla bla eu sick&os stiu ca sunt the best dar nah" .... da bre am auzit de cum plangi pe fiecare lume asa ca stai linistit , vezi sa nu mai ratezi ceva milisecunda pe acolo ca te cearta iar chinezii .. parca asa ai zis nu ? ca au venit chinezii dimineata dupa un somn bun si te-au certat ca ai ratat ceva split sau nu stiu ce pe acolo ... apropo ai script pentru ratat split ? intreb asa de curios doar , pentru ca pe aici nu se prea rateaza asa ceva .. de exemplu iancu jianu face spliturile fara mouse , asai ca ii ciudat omu ? eu i-am zis dar vad ca degeaba , nici acum nu si-a cumparat mouse , ii place asa fara .. dar nu pot sa il contrazic , alta ii senzatia fara (mouse) specifil ce pentru ca nu vreau sa te gandesti la chestii pe care nu le faci :rolleyes::rolleyes:

Nu vreau sa-ti mai spun inca o data ca esti doar indus in eroare, nu neaparat de mine, ci de foarte multe persoane. Ai in capul ala o gramada de date inutile, le tot dai pe afara crezand ca o sa atragi atentia cuiva, nimanui de fapt. Am lumi castigate si lumi pierdute stii de ce? Pentru ca eu nu cerseam conturi de la inamici (stii despre ce vorbesc) si acum o sa vi cu un print de pe speciala, dar iti repet esti doar un pion pe care il muta cu totii oricum vor, eu te-am mutat, asta inseamna ca esti slab, sper ca intelegi.
 

DeletedUser13059

Nu vreau sa-ti mai spun inca o data ca esti doar indus in eroare, nu neaparat de mine, ci de foarte multe persoane. Ai in capul ala o gramada de date inutile, le tot dai pe afara crezand ca o sa atragi atentia cuiva, nimanui de fapt. Am lumi castigate si lumi pierdute stii de ce? Pentru ca eu nu cerseam conturi de la inamici (stii despre ce vorbesc) si acum o sa vi cu un print de pe speciala, dar iti repet esti doar un pion pe care il muta cu totii oricum vor, eu te-am mutat, asta inseamna ca esti slab, sper ca intelegi.

2722bfe869e84a00aba0774d2c0e8a39.png



vezi ca pion este o piese dintr-un joc numit sah , iar ca sa muti pionul trebuie sa fi jucator de sah , iar ca sa fi jucator de sah iti trebuie cap , deci pica faza asta cu mutatul pionului.... oricum nu inteleg de ce incerci sa lasi comentarii "inteligente" eu zic sa sa nu te chinui atat si sa ramai natural , asa cum te stie toata lumea si cum esti defapt


pana atunci sa ne bucuram inca odata de acest mirifc organizat in care au venit cateva sute de atacuri la diferenta de cateva ms unde 2-3 pagini in spate colegii tai spuneai ca trebuie sa fiu banat pentru ca le-am trimis asa la organizatul trecut pe deteu , iar voi cand atacati asa este totul legal , dar diferenta dintre noi si voi se vede la sfarsitul organizatelor


Am lumi castigate si lumi pierdute stii de ce?
in lumea ta poate , aici pe acest joc iti ramane doar speranta sa castigi si tu o lume :D dar daca este asa de ce mereu cand erai intreb ce lume ai inchis , cu ce cont ? niciodata nu ai oferit raspuns si ai schimbat subiectul :O
 

DeletedUser41586

Exact, o table de sah, in cazul nostru o harta, tu fiind pionul de pe b2 (daca stii tabla de sah si asezarea ta pe harta faci legatura) ai fost inainte, ai avansat, eu in urma ta, dar fiind in spatele tau avansarea nu imi era permisa, ca sa trec de tine ce trebuia sa fac? Nu sa te elimin, inteligentule. Sa te evit, sa ramai in lumea ta, si apoi bum sunt in fata ta :)) daca esti putin inteligent iti vei da seama din discutia avuta acum 2 zile ;)
 

DeletedUser13059

Exact, o table de sah, in cazul nostru o harta, tu fiind pionul de pe b2 (daca stii tabla de sah si asezarea ta pe harta faci legatura) ai fost inainte, ai avansat, eu in urma ta, dar fiind in spatele tau avansarea nu imi era permisa, ca sa trec de tine ce trebuia sa fac? Nu sa te elimin, inteligentule. Sa te evit, sa ramai in lumea ta, si apoi bum sunt in fata ta :)) daca esti putin inteligent iti vei da seama din discutia avuta acum 2 zile ;)

o table de sah ? :))) vezi ? asta esti tu natural , iar in continuare iti arati adevarata splendoare pentru care toata lumea te respecta ca fiind numarul 1 in domeniu :D:D

vezi ca iar nu ai spus nimic de lumile castigate si cu ce nume , incontinuare ocolesti subiectul ala

cat despre asta cu statul in spatele meu chiar ii adevara , mereu o sa ramai acolo alaturi de tot deteul ... oricum imi place partea asta "ca sa trec de tine , trebuie sa te evit" tu si ai tai spartani faceti deja treaba asta , dar diferenta dintre noi este inca odata vizibila , voi ma evitati , eu trec prin voi (bine acuma aici pot sa ma opresc la cateva persoane gen thumper , roxanne , riona ... care nu sunt din categoria de jucatori prin care trec doar cu atacurile de demolare , aici trebuie si cu nobilii ... si te asigur ca mai am cativa care vor sa bage nobili pe acesti jucatori)


si apropo ca ai zis de pozitia mea pe harta in comparatie cu tabla de sah eu sunt pe b7 , d5 , f2 si urmeaza sa continui pe b8 pana pe f7 .. acuma fugi si cauta pe harta unde sa pregatiti deff , nu ca si tura trecuta cand la fel v-am zis unde atacam si tot ati pierdut sate , iti zic si acuma cu 1 saptamana inainte de organizat jucatorul : thumper o sa fie tinta .. asa ca vreau miscare din partea voastra , iar dupa ce termin de dat tintele o sa va trimit mesaj cu toti jucatorii care ce tinte au primit , poate asa facem din lumea 54 o lume interesanta pentru ca ii aiurea sa vezi cum un trib cu pretentiile care le are deteul pierd sate si cand le spui unde ataci
 
Sus