Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

o table de sah ? :))) vezi ? asta esti tu natural , iar in continuare iti arati adevarata splendoare pentru care toata lumea te respecta ca fiind numarul 1 in domeniu :D:D

vezi ca iar nu ai spus nimic de lumile castigate si cu ce nume , incontinuare ocolesti subiectul ala

cat despre asta cu statul in spatele meu chiar ii adevara , mereu o sa ramai acolo alaturi de tot deteul ... oricum imi place partea asta "ca sa trec de tine , trebuie sa te evit" tu si ai tai spartani faceti deja treaba asta , dar diferenta dintre noi este inca odata vizibila , voi ma evitati , eu trec prin voi (bine acuma aici pot sa ma opresc la cateva persoane gen thumper , roxanne , riona ... care nu sunt din categoria de jucatori prin care trec doar cu atacurile de demolare , aici trebuie si cu nobilii ... si te asigur ca mai am cativa care vor sa bage nobili pe acesti jucatori)


si apropo ca ai zis de pozitia mea pe harta in comparatie cu tabla de sah eu sunt pe b7 , d5 , f2 si urmeaza sa continui pe b8 pana pe f7 .. acuma fugi si cauta pe harta unde sa pregatiti deff , nu ca si tura trecuta cand la fel v-am zis unde atacam si tot ati pierdut sate , iti zic si acuma cu 1 saptamana inainte de organizat jucatorul : thumper o sa fie tinta .. asa ca vreau miscare din partea voastra , iar dupa ce termin de dat tintele o sa va trimit mesaj cu toti jucatorii care ce tinte au primit , poate asa facem din lumea 54 o lume interesanta pentru ca ii aiurea sa vezi cum un trib cu pretentiile care le are deteul pierd sate si cand le spui unde ataci

" O table de sah?"
E o mare greseala, corect? Da, ai dreptate, e natural sa gresesti, el inteligentos.

Daca te framanta atat de mult problema lumilor mele castigate sau pierdute, informeaza-te de unul singur, tu esti acela care vorbea in nenumarate contexte ca e foarte bine pus la punct, la toate capitolele...
Nu ai inteles nimic din ce am spus si asta ma ingrijoreaza.. Sa te evit, sa ramai in lumea ta, si apoi bum sunt in fata ta.

Ti-am ingrosat de data asta partea importanta, sper ca vei intelege.
Lasa inducerea in eroare ca nu e punctul tau forte, pe cine crezi ca vrei sa pacalesti, pe mine in niciun caz, "intamplarile nu tu le creezi, doar se intampla" pa.
 

DeletedUser48123

Haha, la hannibal i-au dat jucaria pe 48 si s-a facut de ras cu ea, de atunci nu-l mai lasa goly la borcanul cu miere.


Sa nu uitam ca pe 48 te-am pus in 4 labe la orice ora :D Mi se pare mie sau nu iti mai gasesc satele acolo? Aa, ai pupat marginea, scuze... Aici pe 54 mi se pare mie sau setezi scriptul cand dai la organizat si in rest stai degeaba? :D eu zic ca te faci noob singur cand pomenesti de 48, deci ia loc pe un scaun, stergeti transpiratia de pe frunte si seteaza scriptul ca si pana acum :p
 

DeletedUser48123

Acum am aflat si eu cine farmeaza cele 50 de barbare rămase...
 

Atașamente

  • Screenshot_2017-05-15-17-04-28-1.png
    Screenshot_2017-05-15-17-04-28-1.png
    360,4 KB · Vizualizări: 86
  • Screenshot_2017-05-15-17-03-12-1-2.png
    Screenshot_2017-05-15-17-03-12-1-2.png
    344,4 KB · Vizualizări: 85
  • Screenshot_2017-05-15-17-04-06-1.png
    Screenshot_2017-05-15-17-04-06-1.png
    64,6 KB · Vizualizări: 73

DeletedUser47776

Sa nu uitam ca pe 48 te-am pus in 4 labe la orice ora :D Mi se pare mie sau nu iti mai gasesc satele acolo? Aa, ai pupat marginea, scuze... Aici pe 54 mi se pare mie sau setezi scriptul cand dai la organizat si in rest stai degeaba? :D eu zic ca te faci noob singur cand pomenesti de 48, deci ia loc pe un scaun, stergeti transpiratia de pe frunte si seteaza scriptul ca si pana acum :p

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pe 48 cat timp am jucat am fost peste tine in toate clasamentele, inamici invinsi, realizari (alea unde eram pe 4, chestii care sunt prea avansate pt tine), puncte, sate, dominanta aia pe k34 care era ce-a mai mare de pe l48. Stii, eu eram acolo la rubrica harti dominanta pe continente "number one", e greu mai hannibal cand tu esti prea slab sa vii sa te compari cu mine. Singurul lucru cu care te poti lauda e ca eu am pierdut pe 48, da cu siguranta nu am pierdut din cauza ta, defapt v-am lasat sa va bateti cu sate fara stapan, si culmea e ca va trebuit o luna sa inobilati tot contul. Prea slabi nene, asa ca eu zic sa taci, te pui singur la colt si iti dai 2 palmi sa-ti revii la realitate ;)

Asa de noaptea buna, sa te vada toti cat de noob esti cand stai pe sittere:
29.png

PS: Probabil ca ai uitat cum te-am lasat fara atac, nici agresorul nu l-ai luat in ziua respectiva in ciuda celor ~200 de nukeuri lansate. M-ai "pus" in 4 labe asa de bine ca te-am obligat sa faci split la trenulete de berbeci, sincer daca eram eu in locul tau, dupa performanta aia 2 ani nu mai ieseam pe extern. Iar cu asta am incheiat, sper sa te abti sa raspunzi, nu de alta dar dai din gura degeaba fara dovezi, fara nimica (vreau sa vad un print unde m-ai "facut" tu pe mine :D), si cand te gandesti ca in ultimele zile gradul de prostie scazuse pe extern, sindromul hannibal loveste din nou.
 

DeletedUser48123

Vrei sa iti demonstrez cat de incuiat mintal esti? :D Cum se poate sa fii atacat si eu si Dream Star satul acela ieri daca eu eram sitter? :))) 2, stai jos. ;)

Ai demonstrat inca odata ce prost informat esti, pe langa faptul ce esti cel mai frustrat om ca ai pierdut 48 si acum vii aici cu clasamente si chestii:))) Ce conteaza? Clasamentele in vare te-ai ridicat pt ca aveai 500 de ferme cu care sa te aperi?:)) orice noob creste in clasament asa :D inapoi la cutiuță ca esti prea noob :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

hai fugi inapoi la colegutii tai si incepe "va rog...." esti cel mai credincios jucator de pe acolo din cate am observat :D cum te rogi tu nu se roga nimeni
 

DeletedUser48123

Nu trebuie sa subliniezi indirect ca ai spioni la noi:)) s-a dovedit faptul ca desi ai spioni aici, incompetenta ta e aceeasi:D si, da, eu stiu sa ma exprim frumos la nivel de trib, nu ca tine, un limbaj de prost gust si analfabet:D
 

DeletedUser47776

Vrei sa iti demonstrez cat de incuiat mintal esti? :D Cum se poate sa fii atacat si eu si Dream Star satul acela ieri daca eu eram sitter? :))) 2, stai jos. ;)

Ai demonstrat inca odata ce prost informat esti, pe langa faptul ce esti cel mai frustrat om ca ai pierdut 48 si acum vii aici cu clasamente si chestii:))) Ce conteaza? Clasamentele in vare te-ai ridicat pt ca aveai 500 de ferme cu care sa te aperi?:)) orice noob creste in clasament asa :D inapoi la cutiuță ca esti prea noob :D

Cine e analfabet hannibal?
Mea culpa, "am crezut" ca tu ai atacat, defapt cred in continuare ca tu ai fost făptașul da nu vreau sa intru in detalii despre cum ai putut ataca de pe 2 conturi fără sa fi sitter la unul dintre ele, nu se face asa ceva pe forum, ma înțelegi? In alta ordine de idei, trebuie sa te "felicit" totuși pt performanța de a bagă atacuri in aceasi secunda, hai ca se poate ;)

PS: Curând vei spune "cum ca" aveam 600 ferme deff la 500 de sate :)) Orice noob poate sa facă realizări? Pai tu de ce nu le faci? "Esti" cel mai calificat, noobul suprem al triburilor ;) Nimeni de la tine din trib nu se poate lauda ca performanța de a ma face pe mine, cât timp am jucat bineînțeles. V-am dat clasa, iar acest lucru încă te apasă. Tu încă nu știi sa te aperi strategic, sa conservi trupele, chestii de baza sincer da care sunt in continuare prea complicate pt căpșorul tău. Repeți același lucru de fiecare data "aveai mult deff, normal ca ai rezistat" pai nene eu le aveam fiindcă m-am adaptat la situația de pe harta si tot odată v-am arătat ce înseamnă sa ai un cont bine configurat. Iar cu asta închei subiectul, l54, aici vreau sa te văd de ce esti in stare. Pana una alta am văzut ca poți sa iei interne si sa bagi atacuri fără berbeci înaintea celor cu berbeci, bravooo esti "piesa" de rezistența, fără tine pică dekaul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Nu trebuie sa subliniezi indirect ca ai spioni la noi:)) s-a dovedit faptul ca desi ai spioni aici, incompetenta ta e aceeasi:D si, da, eu stiu sa ma exprim frumos la nivel de trib, nu ca tine, un limbaj de prost gust si analfabet:D


cum sa am spioni ? crezi ca eu sunt goloie sa angajez oameni ca sa joace in locul meu sau sa imi ofere informatii ? (hai sa vad ce ti-am subliniat aici)

incompetenta mea a facut in asa fel incat pe organizatul vostru sa iesiti pe minus IAR :D este a3a oara parca cand deteul ataca pe nord si iese pe minus :))) deci daca eu sunt incompetent si fac in asa fel incat sa iasa deteul pe minus :D atunci cum sunt colegii tai ? (indirect ai spus inca odata ceva bun)

despre limbaj daca este ceva ce te jingneste poti sa reclami ... iar sa ma faci analfabet este ca si cum hotul merge sa reclame la politie ca a a fost la furat iar intre timp cineva a venit la el si a furat din casa lui ... ce sa zic nenica chiar ma uimesti si incep sa cred ca esti neam cu sick&os
 

DeletedUser48123

E doar cu gura mare ca au un avantaj de 3500 de sate (inainte erau vreo 4000 dar la ce noobi sunt, au mai pierdut din ele); cand se va intoarce harta, iar vor disparea ca muştele de pe aici :))

P.S. Lucifer, ai fost, esti si vei ramane mereu o persoana frustrata ca DT si DK te-au batut pe toate lumile, iar eu mereu te-am umilit, deci , poate o sa joci si tu ceva si atunci mai vorbim :D
 

DeletedUser47776

E doar cu gura mare ca au un avantaj de 3500 de sate (inainte erau vreo 4000 dar la ce noobi sunt, au mai pierdut din ele); cand se va intoarce harta, iar vor disparea ca muştele de pe aici :))

P.S. Lucifer, ai fost, esti si vei ramane mereu o persoana frustrata ca DT si DK te-au batut pe toate lumile, iar eu mereu te-am umilit, deci , poate o sa joci si tu ceva si atunci mai vorbim :D

Tu te auzi ce spui? pe ce lumii m-a batut deteu in afara de 48? Dai dovada de un grad avansat de prostie, tu pe mine nu m-ai "umilit" niciodata, inclusiv pe 48. Cum sa ma umilesti ma cand tu nu ai rapoarte de inobilare, nu ai nimica, nici macar un print amarat, doar niste vorbe sau mai bine zis niste vise de grandoare total nejustificate. Adevarul e ca tu nu ai facut nimica pe nici-o lume, te-au carat altii in spate, ca atare eu zic sa-ti vezi de lungul nasului. Treci la facut de splituri, la tren de berbeci bineinteles :)) Esti si vei ramane un jucator mediocru, cat timp tu nu poti sa legi 3 atacuri in aceasi secunda nu ai ce sa vorbesti cu mine ;).

PS: Ce sa joc mai hannibal? Dupa cateva luni de cand nu mai joc pe lucifer tot nu ai mai multe sate cucerite in razboi (daca erati si voi in razboiul respectiv puteam sa fac o comparatie directa, da na asa e la voi stati separat sa nu dati prost pe statistica). 7 vs 7, ca doar nu punem la socoteala satele care nu le-ai pastrat :p

30.png
32.png

Si aici de pe scofield, mai are rost sa compar ceva? Pana una alta, TU trebuie sa-mi arati mie ca poti ceva pe acest joc, ma intelegi? Hai cu nukeurile fara berbeci, sa-ti faci cota si pe ziua de azi :D
31.png
 

DeletedUser48123

Ai luat si tu mai demult vreo 20-25 de sate de 1k puncte de pe la academiile DT atunci cand a inceput razboiul si vreo 5 sate de la organizatele in care ai #dattarecuscriptul si acum esti mandru? :)))) eu nu pastrez print-uri in care te-am umilit de zeci de ori pe 48, deoarece daca le tineam, acum te dadeau afara cand vedeau ce noob esti...deci da, cu placere ;)
 

DeletedUser47776

Ai luat si tu mai demult vreo 20-25 de sate de 1k puncte de pe la academiile DT atunci cand a inceput razboiul si vreo 5 sate de la organizatele in care ai #dattarecuscriptul si acum esti mandru? :)))) eu nu pastrez print-uri in care te-am umilit de zeci de ori pe 48, deoarece daca le tineam, acum te dadeau afara cand vedeau ce noob esti...deci da, cu placere ;)

A, deci alea nu se pun la socoteala, okay, interesant, alte argumente mai ai sa iti justifici "impotenta tribala"? =)) "M-ai umilit de zeci de ori"? =)), esti o cauza pierduta, da un exemplu aici, asa in scris daca nu ai printuri, imi zici ca ai fost zmeu da de cucerit sate de la mine nu ai reusit cat timpa am jucat :D. In schimb eu cand am facut organizatul ala final, si am bagat atacuri de pe trfik pe tine ai pierdut sate in mijlocul tribului, ca un adevarat "tribalist" ("performanta" ta din ziua respectiva se poate verifica foarte usor pe tw stats). Pana una alta eu sunt cel care ti-a dat clasa din toate pozitiile, daca eu te oblig pe tine sa faci split la tren de berbeci nu prea mai ai ce argument sa aduci in discutie, nici cand am ramas solo pe harta nu ai resuit sa inobilezi sate si tu imi spui mie ca m-ai umilit, la ce? la prostia de care dai dovada de fiecare data cand postezi pe acest forum?

PS: Numai la ultimul organizat am luat sate aproape cate ai luat tu de cand ai inceput lumea 54, restul nu are rost sa le mai aduc in discutie, iar pe viitor sa urmaresti cu atentie contul scofield in ziua organizatelor revo, sa vezi si tu cum se inobileaza sate fara drept de apel ;) Si lovitura finala, hannibal tu ai fost inobilat la inceput de lume, ca un noob care se respecta, ai dat inceput nou dupa cateva zile de joc, iti dai seama ce prestatie slaba ai avut daca revo ti-a inobilat tot tribul in mai putin de o saptamana. Noroc cu optiunea aia de inceput nou, ca altfel nu te mai aveam pe harta demult.
 

DeletedUser13059

Ai luat si tu mai demult vreo 20-25 de sate de 1k puncte de pe la academiile DT atunci cand a inceput razboiul si vreo 5 sate de la organizatele in care ai #dattarecuscriptul si acum esti mandru? :)))) eu nu pastrez print-uri in care te-am umilit de zeci de ori pe 48, deoarece daca le tineam, acum te dadeau afara cand vedeau ce noob esti...deci da, cu placere ;)


ce naiba tot vorbesti de scripturi ma :))) cand voi nici nu stati la pc cand se trimit atacurile :)))


uite cazul lui pepsi , eram pe 1 sitter langa el si la 4 dimineata lansez tren cu 100 cai fiecare nobil , dupa 15 min pleaca 2 atacuri de la pepsi , si am zis ca ii gata tot .. omu ii on , omoara nobilii :( cand defapt el dormea de rupea patu si se trimiteau atacurile singure iar el pierde sate la care daca baga 5 spioni omoara 2 nobili .. .deci despre ce vorbim ? ai si inregistrarea de pe youtube in care marele tigeryoyo spune cum dt ataca cu ceva programe chinezesti la ce milisecunda doresc ei , etc etc ... dar vad ca si asa sunteti tot degeaba , foloseste doar grupul sexxy si voi muritorii de rand plangeti pe aici ca nu reusiti 2 atacuri in aceiasi secunda
 

DeletedUser48123

Recuperari din marele trib Revo-H :)))))

Lucifer, si lui i-ai dat lectii de triburile?:))
 

Atașamente

  • Screenshot_2017-05-19-13-59-11-1.png
    Screenshot_2017-05-19-13-59-11-1.png
    394,8 KB · Vizualizări: 73
  • Screenshot_2017-05-19-14-03-27-1.png
    Screenshot_2017-05-19-14-03-27-1.png
    501,4 KB · Vizualizări: 72

DeletedUser13059

si ce ii rau in rapoartele astea ? :))) ... poate bagi si alea de la maull unde ai stat sitter si ai redenumit satele iar cand ai vazut ca se pierd ai schimbat iar numele sa nu te faci de cacao :(
 

DeletedUser48123

Te-ai facut singur de râs ursule:))) acum poate sa vada toata lumea ce noob esti :)) daca atat de noob esti incat nu iti dai seama ce e rau in rapoartele alea , inseamna ca esti grav tată:)) mergi la miere, deoarece acolo sigur ai mai multe sanse:)))
 

DeletedUser47776

Hannibal, ia si cauta sate cucerite de tine de pe contul Lucifer, promit sa-ti dau o acadea pt fiecare sat cucerit :p, spor la cautat =))
http://ro.twstats.com/ro48/index.php?page=player&mode=conquers&id=743658292&type=gain&pn=-1

PS: ca tot ai facut gura ca s-au luat sate de 1k puncte din academii si mai stiu eu ce, am un print si pt luna asta (care nu s-a terminat inca :D). Mai trebuie un sat si iti egalam "recordul", ala care te tot chinui sa-l cresti de cand a inceput razboiul =)) Iar in privinta recuperariilor cu 3 nobili, daca are omu de unde sa bage care e problema? macar baga si berbecii in atac nu ca tine =))
L54 funny 4.png
 

DeletedUser48123

si ce ii rau in rapoartele astea ? :))) ... poate bagi si alea de la maull unde ai stat sitter si ai redenumit satele iar cand ai vazut ca se pierd ai schimbat iar numele sa nu te faci de cacao :(


Unde stau sitter nu se pierd sate noob-ule :p dar normal la ce frustrat esti, logic ca unde se pierd sate ( si asa in ultima vreme luati cate un sat-doua la saptamana), pretinzi ca am fost eu, deoarece esti frustrat ca nu faci nimic pe harta si vrei sa arati ca nici eu nu fac :)) esti noob ursule, acomodeaza-te cu ideea :p
 

DeletedUser47776

Hannibal iesi nene la cules de porumb, dai din gura degeaba, tu cand stai sitter la dream star si se pierd sate cum e? ai pierdut cred cele mai multe sate stand pe sittere, iar ursul cand sta sitter voi iesiti pe minus la organizate asa ca ciocu ;)
 
Sus