cont furat :(

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mi s-a spart cineva parola pe l2 pe contul yo99 si nu il mai pot recupera :( ii spart cam din luna ianuarie....si ala care mi-a spart contu a schimbat si adresa de mail si parola...l-as mai putea recupera?va rog sa imi raspundeti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai daca nu am stiut ca se poate recupera...mi-a zis un prieten sa postez aici ca poate ma ajuta cineva...
 

DeletedUser3902

lasa-ma sa chicesc...ce parola aveai yo99 sau steaua??????????:):):):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

hmmmm.... naspa... 9595 parea mai atractiv ... parerea mea... :D
 

DeletedUser

nu conteaza cum era ami atractiv conteaza ca nu mai am cont pe l2 :( si cand te gandesti ca am bagat si cont premium...am zis ca in viata mea nu mai iau cont premium
 

DeletedUser

Daca nu stiti nici macar sa puneti o parola..Ce sa mai zic de joc...Alegeti si tu o parola care sa nu aiba legatura cu nickul din joc!Eu am cont premium de 1 an de zile incontinuu...!..si nu mia furat nimeni parola
 

DeletedUser

pai nu mi-am pus parola ca si nicku...plm nush ce so intamplat de mio aflato :|
 

DeletedUser

Am vb cu cine detine contul........Mia povestit cum a fost....In ianuarie u cautai sati vinzi contul.....atunci o pers de pe mes,prieten cu mine tia oferit 5 euro zis shi facut.....El a schibmat parola shi emailu dar nu il activase.......la un moment dat chiar u iai spart parola sa iti recuperezi contul dar a fost mai siretic shi ti la luat inapoi.....Rog sa nu interveniti pt ca pers care detine contul nu are nici o vina ci pers care la* detinut!
 

DeletedUser

5) Vânzarea şi susţinerea de conturi
Nu este de dorit folosirea conturilor doar în scopuri comerciale. De aceea, este interzisă cumpărarea sau vânzarea conturilor, a satelor sau materiilor prime. Totodată este interzis schimbul de resurse între lumi diferite. Este interzisă crearea unui cont având ca singur scop susţinerea altui jucător (resurse şi armată). Dacă decideţi să părăsiţi jocul, este interzis să continuaţi să jucaţi doar pentru susţinerea altui cont. De asemenea, utilizarea unui locţiitor permanent sau temporar pentru acest scop este interzisă. În cazul în care primiţi resurse de la un cont de împingere, sunteţi obligaţi să raportaţi administratorilor acest fapt. Nu este considerat cont de împingere jucătorul activ care participă la diverse forme de suport organizat conform strategiilor tribului


UPS!!! ... mai ganditziva odata inainte de a face declaratzi de genu...
 

DeletedUser

deci...

la mine in trib s-a intamplat treaba! cel care a avut kontul nu a mai putut juka! eu am fost sitter la el vreo luna! si s-a lasat si a vandut kontul! akum il vrei inapoi?? dupa ce l-ai vandut?? kum vine asta??
 

DeletedUser7851

Oricum il vor bloca pe ala care la cumparat :)))) NU AI VOIE NICI SA CUMPERI!

Vanzatorule....esti tare mah....l-ai vandut odata si acu il vrei inapoi dupa ce ;a crescut ala?? Crezi ca iti iei mai mult acuma? :D :D :D
Macar mai fa un cont si pune-te sitter.....vinzi macar postul de sitter pe un fost cont vandut , furat , porma revandut si acum la marginea hartii , ca l-au blocat admini..... :D
Te doare mintea pe .ro
 

DeletedUser

nu ii adevart...eu sunt adevaratul proprietar cel ce m-a tras pe sfoara este un asa zis prieten si probabil ala a primit banii nu eu :(....si eu nu i-am spart niciodata parola pt ca daca puteam sa o sparg nu mai postam aici...sa ma ajutati voi...
 

DeletedUser

la mine in trib s-a intamplat treaba! cel care a avut kontul nu a mai putut juka! eu am fost sitter la el vreo luna! si s-a lasat si a vandut kontul! akum il vrei inapoi?? dupa ce l-ai vandut?? kum vine asta??

nu am vandut nici un cont cel care l-a vandut imi era un vecin care imi stia parola si am avut incredere in el...dar el a fost un nesimtit + ca acel cont a fost de 230k cam asa era cand a fost vandut deci nu a contribuit foarte mult la cresterea lui...daca nu ma insel am si poza facuta cu telefonu pe cand era al meu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu prea se vede clar dar macar ii o mica dovada ca acel cont o data mmi-a apartinut...
14n1zzk.jpg
 

DeletedUser

bineinteles ca in imaginea de mai sus nu aveam inca 230k ii o imagine mai veche dar macar am dovada ca acel cont a fost candva al meu si daca nu...sper ca macar sa mai fie acelaeasi sate care sunt acolo....pacat ca nu mai exista usherul sailor ca el va putea confirma totul era conducatorul din falou3 si el m-a ajutat sa cresc
 

DeletedUser

si de ce avem threadul asta aici ? te putem ajuta noi cu ceva ? ne pasa ? ne intereseaza ? dam doi bani pe vreun cont care s-a plimbat pe la cine stie cati jucatori ?
 

DeletedUser

altu gu guta`:)Nici nu ma mir,ca la ce muzica ascultati sa nu va vindeti conturile!
 

DeletedUser

deci...

singurul lukru onorabil kare il poti face e sa ii rupi kapul vecinului tau!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus