cont furat :(

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

a da va rog sa ma scuzati am uitat ca is triburiile romanestii....am uitat ca sunteti romani...
 

DeletedUser

sa-tzi explic cum a fost treaba cumetre...

Contul asta nu stiu ce ai facut tu cu el....ca l-ai vandut...ca tzi-a fost furat...ca dreaq sa-l ia....tu...poza aia cand ai facut-o e normal sa spui ca a fost contul tau...ca si eu fac poza acum si spun dupa 5 ani ca a fost contul meu dupa ce l-a folosit altcineva timp de 5 ani in care si-a bagat timp si cel putin responsabilitate de a folosii contul....

Eu sunt cel care a preluat contul...si da...este adevarat ca am cumparat contul cu 5 euro...dar l-am crescut...nu m-am uitat pe el degeaba...

Cat despre admini..rog pe ei sa decida ce se va intampla in continuare...dar nu mi-i se pare corect ca eu..sau cine a fost inaintea mea sa faca contul cu sate...sa punem suflet pt el....si apoi sa fiu eu pedepsit...cert e ca mi-i s-a spus daca vreau cont mare...si am zis da...si mi-i s-a spus ca ma costa 5 euro...si i-am dat...vrei contu' innapoi?..mai bine il sterg decat sa tzi-l dau tie...un om de nimik care vrei sa preiei ceea ce au muncit altzii...si nu ma lua cu faze ca l-a furat un vecin..ca caca ca maca...
:(:(:(
Deci eu las la indemana adminilor sa discute si sa zica ce se va intampla in continuare....:)

Cu stima si respect,
Marcel...
 

DeletedUser

Poate o sa fiu nedreptatit...dar cel putin frate sa stiu..pastrez contul sau nu?

Adminilor astept un raspuns...

PS: daca te interesa de contul asta asha mult intrebai mai de mult..nu dupa 3-4 luni....deci din punctul meu de vedere...shhhh...:-$
 

DeletedUser

cica o crescut contu...cu cat cu 30.000 de pt pai alea le fac in 2 saptamani...
 

DeletedUser

yo, d-astia ca tine sunt multi pe net...adica sarlatani

is da bine zici dar nu eu ci acela ce zice ca o pus suflet sa creasca contu....nu eu pt ca atunci cand era contu al meu numa eu stiu cat am tras pt el...si am o gramada de prieteni care ma stiu cu pseudonimul yo99....
 

DeletedUser

uite-te bine ce s-a postat..

sphz
Member

sphz's Avatar

Adaugă data: 15.12.2007
Locaţie: Ploiesti
Trimite un mesaj prin Yahoo către sphz

Vechi #2 Ieri, 10:19:07 Sus Reply With Quote
si te-ai trezit dupa 4 luni
__________________

ZIMBRU pana la capat.

sphz este online acum Report Post
sphz
View Public Profile
Trimite un mesaj privat lui sphz
Find More Posts by sphz
adaugă sphz la lista de prieteni
yo99
Junior Member

Adaugă data: 28.08.2007

Vechi #3 Ieri, 10:26:42 Sus Reply With Quote
pai daca nu am stiut ca se poate recupera...mi-a zis un prieten sa postez aici ca poate ma ajuta cineva...


Zi-mi cu ce am mintit? crezi ca in 4 luni doar cu 30.000 de pnct s-a crescut contu? hai sa-tzi zic un secret...cel putin 6 sate le-am luat eu...si colegii mei de trib stiu foarte bine asta..si fiecare sat a fost minim 9000 de pct...in cazul asta fa o socoteala...si app..cel de la care am luat contul a fost mult mai mare decat e acum....dar dupa cate am intzeles a fost penalizat..sau nu stiu ce Doamne iarta-ma s-a intamplat...deci in locul tau taceam sincer...

Dar cacatzi ca tine la tot pasul...

Si app..cine esti tu sa ma faci pe mine sarlatan? mai intai uitate-te in oglinda...si apoi sa mai vorbim...

Cu stima,
Marcel
 

DeletedUser

va nu fi copil retardatr ca nu iti merge cu mine...nu stiu care dintre noi ii cacat eu zic ca sa te uiti u in oglinda si dupaia sa vb aici...
 

DeletedUser

mda

Clar...M-am convins...te-ai simtzit si mai si copiat ca o maimutza...

Si app...ce nick avea ala care tzi-a luat contul?
 

DeletedUser184

pentru a nu continua aceasta sarada aici pe forum o sa te invit sa trimiti un mail la alex@triburile.ro pentru a analiza cazul.
analiza preliminara pare o cedare de cont benevola, insa te astept cu toate dovezile si informatiile necesare pentru a putea lua o decizie in cazul tau.

insa cam tarziu te-ai trezit sa faci reclamatie...nu cumva ai vandut contul si acum ai remuscari?


@later edit
pentru limbajul acela ai si 5 pcte avertisment yo99
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gandeste-te ca tu ai inceput cu adresari neadecvate....si apoi..te trezesti dupa 4 luni de zile...buna dimineata sunshine
 

DeletedUser

cumpararea este interzisa..dc trebuia u sa cumperi contu de la ala care ti lo vandut??
 

DeletedUser

up4me invata sa citesti calumea un post si dupa aceea acuza pe cineva aiurea,ok?
hai pa
 

DeletedUser184

pentru inceput o sa te rog sa citesti putin regulamentul ca nu de alta observ ca nu l-ai citit, dupa care sa vii sa contesti decizia.
pe langa citirea regulamentului o sa te mai invit sa recitesti ce ai scris tu si u4me - cred ca se vede diferenta din avion ...


continuarea acestei discutii se poate face dupa cum te-am invitat pe adresa de mail mai sus mentionata - daca nu ai retinut-o adresa este alex@triburile.ro

in cazul in care te consideri nedreptatit de decizia mea de a te sanctiona pentru limbaj inadecvat esti invitatul meu sa ma contesti utilizand sistemul de tickete

topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus