Conteaza punctele pentru liderul unui trib?

DeletedUser

As spune ipotetica... chiar utopica...

Atata timp cat a parasit tribul..nu vad amestecul lui in fostul trib.Mai ales ca..exista cred (stiu) persoane capabile sa conduca un trib...
Anyway...doamna avocat...clientul vostru e vinovat fara a exista circumstante atenuante..prin modul prin care "ar fi putut" face asta

later edit: Si, sa nu uit..mai valoreaza ceva cuvantul acelui teoretic fost lider de trib??? Mai are cuvant ? I don't think so...
 

DeletedUser

Am prea multe de facut la aceatsa ora si nu pot formula un raspuns clar. Oricum pana atunci rockgirl, care stie situatia, are acordul meu sa imi fie purtator de cuvant. Avand in vedere situatia si cazul in care se discuta propun mutarea threadului la Politica si propaganda Lumea1 ca sa se poata discuta mai detaliat, sau continuarea lui acolo.
 

DeletedUser

Uhuuu..eu discut ceva teoretic...o situatie teoretica..sa aflu parerea mai multor persoane. Relax...Si cum e ceva teoretic, e offtopic, nu ?
 

DeletedUser

Uhuuu..eu discut ceva teoretic...o situatie teoretica..sa aflu parerea mai multor persoane. Relax...Si cum e ceva teoretic, e offtopic, nu ?

Raspunsul meu ce il voi foruma va transforma situatia din ceva teoretic, in cazul de fata petrecut. Deaceea am facut recomandarea precedenta.
 

DeletedUser

teoretic nici un jucator nu ar trebui sa faca asta...:)
dar tot "teoretic" exista jucatori care au o placere in a dizolva triburi :D
 

DeletedUser

Well, probabil preferi practic, decat teoretic....Eu discutam aici teoretic..o ide referitoare la un lider de trib.Deci, sunt ontopic la offtopic, nu ? :D

teoretic nici un jucator nu ar trebui sa faca asta...:)
dar tot "teoretic" exista jucatori care au o placere in a dizolva triburi :D

Si cei care fac asta...dupa parerea ta proprie si personala...ce fel de jucatori sunt ?
 

DeletedUser

Atat timp cat el a dat infintare la trib are dreptul sa stie ce se petrece in trib... e posibil sa fie persoane capabile sa conduca un trib dar organizarea lasa de dorit dupa ce este intrecuta o limita de membrii:)

Anyway domnule avocat al acuzarii "clientul" este nevinovat pana la proba contrarie:D


apropo Dark Vampire...nu e chiar asa cum zici tu ca nici un jucator nu ar trebui sa faca asta avand in vedere circumstantele in care s-a produs:D .... si jucatorul acela teoretic nu are placerea de a dizolva triburi:) dar toate acestea sunt cu titlu informativ:D
 

DeletedUser

Si cei care fac asta...dupa parerea ta proprie si personala...ce fel de jucatori sunt ?[/QUOTE]

Ai 2 incercari... ;) :p
 

DeletedUser

pot fi si oameni fara caracter ce se ascund in spatele unor pretexte tampite
pot fi si adevarati jucatori carora le pasa de ce au facut si vor ca "tribul" facut de ei sa ramana in memoria altor jucatori nu ca un trib de ferme si furnizator de sate ci ca un trib bun si de temut:D
 

DeletedUser

Uhuuu..eu discut ceva teoretic...o situatie teoretica..sa aflu parerea mai multor persoane. Relax...Si cum e ceva teoretic, e offtopic, nu ?

Am dat un raspuns cat se poate de concret aici:

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=2654

Later Edit: In contextul in care ai zis tu fara alte argumente la prima vedere acel om nu poate fi mai mult decat un om depravat fara prea multa minte.(asta ca sa iti raspund la intrebarea teoretica)
 

DeletedUser

imi pare rau ca discutia a deviat ..eu am vrut doar sa vad parerile voastre ca jucatori despre diferenta dintre un lider si un jucator...

oare cum ar fi ca cei care sunt in conducerea tribului sa nu aiba sate ?..sa se ocupe doar de organizarea tribului.Eu cred ca ar fi mult mai mare concurenta intre triburi..
 

DeletedUser

imi pare rau ca discutia a deviat ..eu am vrut doar sa vad parerile voastre ca jucatori despre diferenta dintre un lider si un jucator...

oare cum ar fi ca cei care sunt in conducerea tribului sa nu aiba sate ?..sa se ocupe doar de organizarea tribului.Eu cred ca ar fi mult mai mare concurenta intre triburi..

Exista astfel de jucatori care au doar cateva sate si nu este o prioritate pentru ei obtinerea de sate. Scopul lor principal este grija tribului.
 
Sus