Continuăm tradiţia.. (Mesaje amuzante)

DeletedUser40689

Asta e de fapt un mesaj : păzea , am pp-uri s le folosesc din plin , a fost doar disimulat nitel .
 

DeletedUser42998

ba kuntica, te da hazu afara din casa.... ce ai vrut sa ne arati tu de fapt ? ca ai reusit sa faci 15 k trupe cu pp uri ? =)))
app. ieri m-a tot deranjat una dintre pretenele tale astfel incat a trebuit sa-i dau block :)))
vad ca nu prea poti sa le ti in control boss, probabil au vazut ceva mai bun :))... aveam asteptari mari de la tine

Si pe aici dau de tine ? :eek:
 

DeletedUser6843

nyiqhg.jpg



Nici macar nu imi dau seama daca faceau misto sau nu :)) (mi-am dat seama ca unu DA)
 

DeletedUser4133

imi vine sa plang...te compatimesc daca toti sunt cu tine in trib :p
 

DeletedUser17004

Desmos a spus:
Buna ziua, cum exista o biserica a satului, poate exista si o biserica a tribului, unde credinciosii, dar si necredinciosii pot sa se uneasca in numele lui Dumnezeu pentru o rugaciune, o intrebare, un ajutor etc.
Cand domnul Iisus Hristos a fost intrebat de farisei de ce sta impreuna cu necredinciosi stiti ce a raspuns? Raspunsul lui a fost ceva gen: Vine oare medicul pentru sanatosi sau pentru cei bolnavi?
In aceasta Biserica este permis:
1. Rugaciunea
2. Confesiunea de pacate, daca se face print-un mesaj privat.
3. Expunerea de Intrebari/nelamuriri ce au legatura cu Dumnezeu sau cu Sfanta Biblie.


I don't even...
 
Sus