Contul meu exista candva insa de ce sunt informat ca acum e inexistent?

  • Autor subiect DeletedUser43681
  • Data de început

DeletedUser43681

Am reluat dupa o pauza interesul pentru joc.
Insa la incercarea de logare cu acest id-la fel ca si pe forum-sunt informat ca e cont inexistent.
Incercarea de a adresa un ticket cu privire la inexistenta contului, prin intermediul adresei electronice, duce la informatia ca accesul (la sistemul de suport) imi este restrictionat.
As ruga cei ce se pricep la aceasta imprejurare sa ma informeze in ce consta problema de logare/de inexistenta a contului.
Mentionez ca pe email nu am primit instiintare de inexistenta a contului in urma vreunei abateri.
 

DeletedUser43681

Am reluat dupa o pauza interesul pentru joc.
Insa la incercarea de logare cu acest id-la fel ca si pe forum-sunt informat ca e cont inexistent.
Incercarea de a adresa un ticket cu privire la inexistenta contului, prin intermediul adresei electronice, duce la informatia ca accesul (la sistemul de suport) imi este restrictionat.
As ruga cei ce se pricep la aceasta imprejurare sa ma informeze in ce consta problema de logare/de inexistenta a contului.
Mentionez ca pe email nu am primit instiintare de inexistenta a contului in urma vreunei abateri.

iata ce vad dupa ce incerc sa ma mai loghez la sistemul de suport, pentru a reciti ultimul raspuns de la suport (azi)
Nume jucător: neguțătoruldelemn
Numele de jucător nu există.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pune la logare Neguțătoruldelemn - exact asa cum am scris cu "N", copy-paste.
Contul exista si nu este blocat sub nici o forma.
 

DeletedUser38518

Am patit si eu chestia asta, cu unele conturi.

De exemplu, contul sven vath, imi apare cont inexistent.

1FTsvjo.png


Si e un cont pe care l-am folosit:

wtTEQmt.png


Ca n-am jucat prea mult pe el, e partea a 2-a, insa a fost folosit. Nu inteleg de ce s-au sters unele conturi din baza de date.
 

DeletedUser43681

Sunt lamurit in mare parte cu privire la aparitia acelui mesaj de ”cont inexistent”. O sugestie venita de la suport a remediat, cu privire la informatii din browsere.
Diferentierea in scrierea cu majuscula nu elimina mesajul.
Propun echipei de suport sa verifice calea generala prin care apare mesaj de ”accesul este restrictionat” la sistemul de suport.
Nu scriu aici reflectiile asupra informarii acoperitoare intrucat scrierea ar fi nepragmatica.
Orice moderator doritor/moderatoare doritoare poate inchide topicul, intrucat mi s-a rezolvat problema, pe calea suportului. Am apelat la forum intrucat la sistemul de suport primeam si mesaj ca am acces restrictionat. Probabil accesul era ”restrictionat” pe acelasi considerent tehnic ca si logarea ingame.
 
Sus