Corect/incorect

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5596

E corect sa trimiti sprijin unui jucator dintr-un trib cu care ai doar un P.N.A dar cu care ai un forum comun cu scopul de a ataca un anume trib daca jucatorul care cere sprijin este atacat de tribul dusman?

Aseara ma-m lovit prima data de aceasta dilema,nu din partea mea eu am trimis imediat cum am vazut dar sa creat o discutie legata de acest fapt si as vrea sa stiu si parerea celor care viziteaza acest forum!!!!
 

DeletedUser

PNA ul = nu ai treaba unu cu altul

dar cine te opreste sa trimiti?am vazut sprijin trimis si la dusmani deci nu e mare caz :D
 

DeletedUser

E corect sa trimiti sprijin unui jucator dintr-un trib cu care ai doar un P.N.A dar cu care ai un forum comun cu scopul de a ataca un anume trib daca jucatorul care cere sprijin este atacat de tribul dusman?

Aseara ma-m lovit prima data de aceasta dilema,nu din partea mea eu am trimis imediat cum am vazut dar sa creat o discutie legata de acest fapt si as vrea sa stiu si parerea celor care viziteaza acest forum!!!!

atata timp cat nu sprijini un aliat/pna contra altui aliat/pna ci contra unui dusman comun nu vad care este problema
 

DeletedUser

exact... pna-ul nu te obliga la nimic, ramane la alegerea fiecaruia daca vrea sau nu sa sprijine un coleg,... indiferent ca sunt in acelasi trib, au alianta/ pna sau sunt in razboi :D
 

DeletedUser5596

C.I tie ti se apre nromal ca la doar un pna..sa avem acelasi dusman..fromuc comun..si sa ne sprijinm...?

Discutia a inceput de aici...

C.I. find eu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

E corect sa trimiti sprijin unui jucator dintr-un trib cu care ai doar un P.N.A dar cu care ai un forum comun cu scopul de a ataca un anume trib daca jucatorul care cere sprijin este atacat de tribul dusman?

Aseara ma-m lovit prima data de aceasta dilema,nu din partea mea eu am trimis imediat cum am vazut dar sa creat o discutie legata de acest fapt si as vrea sa stiu si parerea celor care viziteaza acest forum!!!!

Este la alegerea ta.
 

DeletedUser5596

Mie mi se pare normal!

si mie :))

ideea e urmatoarea faci un forum comun va puneti pe atacat rupeti tot dar odata cineva va cere sprijin,asa cum ati atacat impreuna asa ar trebui si sa va aparati impreuna

pacat ca nu sunt mai mult care gandesc asa...
 

DeletedUser40052

Trupa de shock ?
S-a trimis sprijin doar că avem acelaş duşman , atacurile eram doar din partea A-Team dacă nu mă înşel , şi oricum dacă ne înţelegem bine de ce să nu trimitem ?
 

DeletedUser40272

parerea mea e urmatoarea:

prost e ala ce trimite, nu ala ce cere, nu ai nici o obligatie, pna = pact de neatacare
 

DeletedUser

E corect sa trimiti sprijin unui jucator dintr-un trib cu care ai doar un P.N.A dar cu care ai un forum comun cu scopul de a ataca un anume trib daca jucatorul care cere sprijin este atacat de tribul dusman?

Nu doar ca e corect, ci e recomandat sa ajuti orice dusman al dusmanului tau :)
 

DeletedUser

E corect sa trimiti sprijin unui jucator dintr-un trib cu care ai doar un P.N.A dar cu care ai un forum comun cu scopul de a ataca un anume trib daca jucatorul care cere sprijin este atacat de tribul dusman?


e corect sa deschizi teme de rahat? daca in header ai o dilema oare e corect ca altii sa puna botul si sa iti raspunda? este ca framanta si asta? deschide dracu alta tema
 

DeletedUser5596

e corect sa deschizi teme de rahat? daca in header ai o dilema oare e corect ca altii sa puna botul si sa iti raspunda? este ca framanta si asta? deschide dracu alta tema

daca te-ai trezit cu fata la perete,daca te-a batut nevasta,daca ai ramas corigent/repetent,daca ai restante,daca,daca,daca....DUTE BA SI CAUTA-MA IN ALTA PARTE NU ITI CONVINE NU CITII
 

DeletedUser

Cum am spus si mai sus, e normal sa trimiti, snoops! Nu cred ca ar avea nimeni dreptul sa te traga la raspundere!
Faci ce vrei!
 

DeletedUser

Daca aveti un interes comun este normal sa-l ajuti,dar din cate stiam P.N.A-ul nu te obliga sa-l sprijini.

PS: Nu vreau sa te critic, dar cred ca ar fi fost mai ok sa postezi aceasta intrebare in topicul cu discutii...
 

DeletedUser6843

este normal sa dai sprijin la cineva cu care "ai pna" , pana la urma daca te intelegi cu persoana respectiva asa este si indicat.
mult mai bine ar fii sa cunosti persoana respectiva de pe alta "lume" in caz contrar poti sa o iei in barba , ii dai sprijin si iti sparge mufarina pe parcurs , dar si aici ai diferite solutii ca sa iti dai seama.(eu asa ti-as face daca nu ne-am "cunoaste")
bla bla bla bla
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Discutia a inceput de aici...

C.I. find eu

Eu am raspuns acolo pe forumul comun. Nu cred ca e problema mare daca ajuti unu dintr`un trib cu care tu ai PNA din moment ce tinta e comuna.
Nu cred ca sta lumea acuma in 50 spade / lanci sa trimita.
 

DeletedUser

ce e corect si ce nu?! hmm sa iti spun eu

Nu e corect cum se ajunge sa fi jefuitorul zilei de 'n-spe ori cu zeci de mii de sate jefuite .
De ce nu se blocheaza "personajele" care au astfel de trofee, cu siguranta folosesc autoclick-ul sau vreti sa imi spuneti ca folosesc script de farm cu 5 topoare si toata ziua de lunga dau atac, sa fim seriosi!

e corect sa fi corect sa joci corect si adminii sa fie corecti, dar...ca sa citez un personaj autohton " TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!"

RUSINE.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus