Corectitdine?

  • Autor subiect DeletedUser4833
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Livian, lucian .. voi vorbeati ma.. care nici macar in top 3.000 nu sunteti !? :( Lasati cunoscatorii sa vorbeasca, ce naiba! :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Valjan a spus:
mah illusion,
titlul temei este corectitudine?
am folosit termenul de miram-as..nu mai scrie doar de dragul de a interveni intr-o discutie.

Mah valjan, de cand joci tu , nu ai auzit de tichete? Depune-le tuturor tichete daca nu auzit inca de triburi care intra organizat pe o lume, nu mai iesiti pe forum cu fel si fel de tampenii...pe fircare lume sunt triburi care intra organizat...au fost manelisti, au fost politicieni, acum unii sunt haiduci calare....ce naiba, aveam pretentii de la tine...
 

DeletedUser

Eu am facut sapaturi si am auzit ca cica astia toti... ("haiducii") ar lucra toti la o herghelie si d-asta sunt toti CALARE.
Este adevarat !? Daca depun ticket primesc acesta informatie ? :confused:
 

DeletedUser

Eu am facut sapaturi si am auzit ca cica astia toti... ("haiducii") ar lucra toti la o herghelie si d-asta sunt toti CALARE.
Este adevarat !? Daca depun ticket primesc acesta informatie ? :confused:

Am aflat si eu un lucru incredibil.... Nu ma asteptam dar se pare ca Antagon. lucreaza la ferma pe care am cumparat-o acum cateva luni si pe care o patronez de mai bine de 15 saptamani... . Este coleg cu toti "haiducii" de la stana si si-o dau calare, defapt imi ingrijesc caii... Din pacate el nu este inca un nume prea mare asa ca se ocupa de caii bolnavi,acesta fiind motivul care l-a impiedicat sa nu se numeasca "Antagon.Calare". Nu'i nimic... promit ca iti maresc doza de branza pe care o primesti cu mare placere si nerabdare in fiecare dimineata, avand in vedere traiul in care traiesti, exilat de parinti,gonit de sotie,nerecunoscut de copii.... . Sper ca te-am ajutat cu acest loc de munca :) . Ma simt implinit ca am mai facut o fapta buna:X:D
 

DeletedUser

Am aflat si eu un lucru incredibil.... Nu ma asteptam dar se pare ca Antagon. lucreaza la ferma pe care am cumparat-o acum cateva luni si pe care o patronez de mai bine de 15 saptamani... . Este coleg cu toti "haiducii" de la stana si si-o dau calare, defapt imi ingrijesc caii... Din pacate el nu este inca un nume prea mare asa ca se ocupa de caii bolnavi,acesta fiind motivul care l-a impiedicat sa nu se numeasca "Antagon.Calare". Nu'i nimic... promit ca iti maresc doza de branza pe care o primesti cu mare placere si nerabdare in fiecare dimineata, avand in vedere traiul in care traiesti, exilat de parinti,gonit de sotie,nerecunoscut de copii.... . Sper ca te-am ajutat cu acest loc de munca :) . Ma simt implinit ca am mai facut o fapta buna:X:D

Stii care-i parerea mea sincera ? :)
Esti doar prostut (a nu se intelege ca-i o jignire.. ci un alint, prin folosirea diminutivului). :)
Din pacate, eu nu sunt in acel trib.. dar tare mi-ar fi facut placere sa fac parte din el ca sa rad de prostutii de pe extern care considera ca niste nume asemanatoare intr-un trib din top10 (dupa innobilari) inseamna multiaccount. :rolleyes:

Sanatate! :p
 

DeletedUser

Sa nu crezi ca mi-ai inchis gura sau alte chestii.Nimeni nu a facut asta nici'o'data.... Poate doar sa-mi dea o replica mai picanta , careia la nervi sa ii fi raspuns fara a da clasa....

Parerea mea sincera este ca am fost finut si nu te-am jignit... folosind un diminutiv pueril ne demonstrezi ca ai terminat clasa a6a... bravo:)... mai mult nu ne demonstrezi,nu ai cum...

In tribul X.L. nu vei intra nici tu si nici altii, nu aveti cum asa ca nu va mai faceti iluzii, voi ramane primul si singurul care a avut cont in SHOCK? fiind spion pentru alt trib:) Si da, asta poate fi o realizare.

PS:- postul zilei :D??
 

DeletedUser4533

Eu am facut sapaturi si am auzit ca cica astia toti... ("haiducii") ar lucra toti la o herghelie si d-asta sunt toti CALARE.
Este adevarat !? Daca depun ticket primesc acesta informatie ?
livian fost inconjurat de inamici pe un camp deschis,el nefiind in top 3000 jucatorii gen Ass-gus si-a pus haita de barbari civilizati sa il atace
130_-_calare_pe_magarus_resize_18_02_2010.jpg

urmand o mobilizare generala de trib chemat la arme surprinsa de paparazii :
garda-calare.jpg

cumva cumva a reusit si morti calare sa isi monteze calul dupa numeroase incercari :
au2.jpg

totul ducand la o victorie incontestabila:
junisor084.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus