cosmarul lui vis3z

marakesh

member
Scor reacție
0
pentru ca e prea tare ca sa fie pus la atacuri si defensive amuzante si pentru ca este vorba despre 1 personaj mai mult sau mai putin celebru o sa va postez aici un raport de atac asupra unui sat al maretului, mirobolantului, necrutatorului si inegalabilului rege al lumii 3: vis3z....

mentiune: raportul nu este modificat!!! nu au fost trupe scoase din raport:



Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
8.9%
Moral: 100%

Agresor: neagreku
Sat: D 2 (468|747) K74

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: vis3z
Sat: @ ESC (470|743) K74

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Pradă: 0/0
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 40 la 12


Introdu trupele în simulator

Introdu trupele supravietuitoare în simulator
 

DeletedUser

zid 0...atacul l-a dat jos, total realizabil....nimic de râs, i-a prins satul fără armată..de râs că trimite individul un nobil la atac singur dc nu cumva l-a trimis la bâză. gata, out!
 

DeletedUser

lol, u dai raportu cu nobilu al 3-lea??? pai pana atunci aveai destul timp sa ii cureti toate trupele din sat...........asa ca nu e nimic amuzant dupa parerea mea

sau vis3z a fost destept si ti-a fentat primii 3 nobili si si-a chemat trupele inapoi inainte de al 4-lea...........nu stiu deznodamantu asa k decat imi dau cu presupusu
 

DeletedUser

lol, u dai raportu cu nobilu al 3-lea??? pai pana atunci aveai destul timp sa ii cureti toate trupele din sat...........asa ca nu e nimic amuzant dupa parerea mea

sau vis3z a fost destept si ti-a fentat primii 3 nobili si si-a chemat trupele inapoi inainte de al 4-lea...........nu stiu deznodamantu asa k decat imi dau cu presupusu

asta nu fenteaza nimic
se culca si dimineata sare pe tine:))
 

DeletedUser8947

nici mie nu mi se pare nimic amuzant.....

dar probabil nu am simtul umorului asa dezvoltat....
 

DeletedUser3547

Nu vi se pare amuzant, ok, dar sa vad cati aveti rapoarte cu 1 nobil trimis "fara insotitori" si care isi face treaba(nu moare.scade adeziune), sa nu sariti toti cu rapoarte:p
 

DeletedUser370

Nu vi se pare amuzant, ok, dar sa vad cati aveti rapoarte cu 1 nobil trimis "fara insotitori" si care isi face treaba(nu moare.scade adeziune), sa nu sariti toti cu rapoarte:p

dar cine trimite nobilu singur? :confused:
mi s-a intamplat o singura data, cand am trimis pe lumea 1 un nobil pe un sat parasit...voiam sa-mi moara...si n-a vrut :))
ca sa-ti traiasca trebuie sa aiba zidu 0 si norocu sa fie peste 6% parca...stiu ca am facut atunci niste simulari :D
 

DeletedUser

Nu vi se pare amuzant, ok, dar sa vad cati aveti rapoarte cu 1 nobil trimis "fara insotitori" si care isi face treaba(nu moare.scade adeziune), sa nu sariti toti cu rapoarte:p

Nu avem aşa ceva..dar avem rapoarte cu nobili care ia în 15 ore 13 sate de la un jucător din LR fără nici o armată de atac...e mai fun zic eu. ;)
 

DeletedUser

yep.... inevitabil lereii aia fara nici o baza, stim, cunoastem.... :D
 

DeletedUser3547

Ciudat si amuzant, cum gaseste fiecare cate o "portita" sa se lauda pe sine:), pe unde apuca.
 

DeletedUser

nimic deosebit..ce e putin de ras e atacul..care e penibil :)

care e vina aparatorului ca n avea nimic si zid 0?
 

DeletedUser7272

nu a fost atac propriu-zis a fost fake.

Si daca posta un jucator mai cu renume pe .ro numai zicea nimeni nimic ca e penibil ca nu stiu ce.Ba chiar era laudat ;)

have a nice day :D
 

DeletedUser6681

nu a fost atac propriu-zis a fost fake.

Si daca posta un jucator mai cu renume pe .ro numai zicea nimeni nimic ca e penibil ca nu stiu ce.Ba chiar era laudat ;)

have a nice day :D

:) .. da uite ..:) ca nasc controverse si cand nu joc :).. pai daca dai fake pe satul ala :) .. ce sa fac eu ..:) sa le calculez e pierdere de timp..

Maretzul diplomat..:) al tdk a subliniat bine :D inchid calc.. si dorm :)) daca mie somn e timp de recuperat sate..

multumesc pentru aprecieri :D .. apropo cine cade sub masa la munte off topic :) asta..
 

DeletedUser

Au mai fost luate sate care nu erau in plan cu 4 nobili trimisi singuri in fake.
Daca pare ceva iesit din comun, inseamna ca nu ati jucat destul jocul asta.

Bafta vis3z! :)
 
Sus