Costuri taleri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Multa lume se plange de lipsa nobililor si implicit de costurile mari ale talerilor.
Viteza mica, costurile mari, evolutia lenta a lumii determina multi jucatori sa renunte.
Problema este daca se poate reduce costul talerilor si daca majoritate chiar doreste acest lucru.
Se poate face un sondaj oficial in acest sens? Eventual si cu mai multe optiuni de costuri.
Si daca majoritatea voteaza o optiune se va pune in practica sau va fi doar de decor?

Astept opinii, sugestii si propuneri ... dar la modul cel mai serios, lasand gluma la o parte
 

DeletedUser

1. Rook , asta trebuie sa propui pe sistemul de tickete.
2. Nu cred ca e vreo sansa , dar totusi , am sa inaintez si eu aceasta propunere catre rakanishu si ne va lamurii el daca se poate sau nu si daca nu , care sunt conditiile in care o sa se poata .
 

DeletedUser29592

Multa lume se plange de lipsa nobililor si implicit de costurile mari ale talerilor.
Viteza mica, costurile mari, evolutia lenta a lumii determina multi jucatori sa renunte.
Problema este daca se poate reduce costul talerilor si daca majoritate chiar doreste acest lucru.
Se poate face un sondaj oficial in acest sens? Eventual si cu mai multe optiuni de costuri.
Si daca majoritatea voteaza o optiune se va pune in practica sau va fi doar de decor?

Astept opinii, sugestii si propuneri ... dar la modul cel mai serios, lasand gluma la o parte



vrei sa scapi repede de mason
acest lucru cu redusul costului la taler nu se poate deocamdata;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Se iau în calcul mai multe considerente când se ia o astfel de decizie, fiind și una dintre etapele închiderii unei lumi.Însa nu se pune problema ca pe L23 să existe așa ceva la cum arată harta acum.
 

DeletedUser29592

corect la lumea 13 abia acum in vara s-a redus costul la taleri cand ~DMC~ are peste 60 % din harta dupa cum a zis si alex02dsa mai e pana cand pe lumea 23 v-a dispune de o reducere a costului la taleri:):D
 

DeletedUser28194

Si eu intampin aceasta problema, mi-as da stergere din lipsa nobililor...
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Și eu am această problemă, dar asta e;este firesc ca întotdeauna playerii de top să se confrunte cu această problemă.
 

DeletedUser

Va rog sa va adresati cu aceasta "problema sau dorinta" la sistemul de support.
Acolo veti primi mai multe informatii.
Subiect inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus