costuri

  • Autor subiect miki the lion
  • Data de început

DeletedUser

ce ziceti daca in circuitul de constructie nu ar mai exista costurile in plus?si doar materiile necesare pt constructia respectiva.ce ziceti?astept raspuns
 

DeletedUser1627

Mi se pare ca ar avantaja prea mult inactivii care au Cont Premium. Deci sunt impotriva!
 

DeletedUser

Mi se pare ca ar avantaja prea mult inactivii care au Cont Premium. Deci sunt impotriva!

subscriu..daca ar fi asa as putea intra odata la 2-3 zile si nu as ramane in urma deloc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt de acord cu EeK, si cred ca daka ar mai scade costurile ar dezavantaja pe cei care ataca cu nobili
 

DeletedUser

cum adica i`ar dezavantaja pe cei care ataca cu nobili ?? ce legatura au nobilii cu circuitul de constructii ??
 

DeletedUser

sunt de acord cu EeK, si cred ca daka ar mai scade costurile ar dezavantaja pe cei care ataca cu nobili
Inteleg ca esti nou pe forum si ca vrei sa ajuti,dar,mai usor!Si nu raspunde la intrebarile cuiva de dragul de a raspunde daca nu stii sigur despre ce vorbesti.Circulitul de constructie este in cladirea principala,in care,daca ai cont premium poti sa mai mult de 2 comenzi(dar dupa 3 incep si niste costuri in plus)...nu are nicio legatura cu "cei care ataca cu nobil"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

....(nimicuri neinteresante)

pai simplu. sa-ti explic. poti intra o data la 2 zile si sa dai comenzi de constructie pt toata perioada asta fara a ramane fara a te gandi de 2 ori ca ai sa consumi mai multe resurse decat normal. ai inteles domnu' al destept?
 

DeletedUser

ce ziceti daca in circuitul de constructie nu ar mai exista costurile in plus?si doar materiile necesare pt constructia respectiva.ce ziceti?astept raspuns
Pei u c crezi ca sta cineva sa editeze scriptul si la Cp ai avantaje si dezavantaje deci ii fain ajea ;) :p
 
Sus