Craciun - urari/colinde

DeletedUser13067

Trebuie sa crezi in magia Craciunului ca minunea sa se intample. Eu cred ca undeva exista un Mos Craciun pentru fiecare. Trebuie sa ai incredere! Si sa fii alaturi de cei ce te iubesc si ii iubesti!

M-a convins Mos Nicolae:D
 

DeletedUser

Trebuie sa crezi in magia Craciunului ca minunea sa se intample. Eu cred ca undeva exista un Mos Craciun pentru fiecare. Trebuie sa ai incredere! Si sa fii alaturi de cei ce te iubesc si ii iubesti!

M-a convins Mos Nicolae:D


sunt de parere cu tine! :D

eu ador sa stau singura prin parc, sa ma holbez la luminite si la lumea fericita de pe langa mine... :D ma face si pe mn sa ma simt fericita...vorba aia, fericirea este contagioasa...
cand vine vorba de craciun am incetat sa ma mai gandesc la cadouri ptr ca ai mei de cativa ani incoace s-au limitat ca cateva dulciuri si un kg de portocale...;)) si desi e frig, e totusi, cea mai calduroasa perioada a anului... :X
 

DeletedUser

mie imi place iarna sa ma bulgaresc=))
si sa merg la patinuar
si sa fac botezuri:X
 

DeletedUser

Va doresc ca de acest Craciun sufletul sa va fie mai cald. Sa va bucurati de fericirea celor din jur ca si cum ar fi a voastra proprie. Spiritul craciunului sa va invaluie in Sfanta noapte sa simtiti o pace interioara precum si liniste in preajma voastra.
Va doresc sa iesiti noaptea, in parc eventual sa priviti dansul fulgilor de zapada precum si luna cea curata.
Sa mirositi mireasma brazilor sa ii aveti pe cei din casa cat mai impodobiti.
Sa nu credeti ca nu exista Mos Craciun caci el va venii doar pentru cei ce cred in el si in aceste minunate clipe.
Va doresc sa fiti mai buni, va doresc sa fiti fericiti. Va doresc sa uitati de toate necazurile si sa imbratisati bucuriile.
Craciun Fericit!:)
 

DeletedUser

mie imi place la sanius cand te dai cu nailonu cum am facut azi =))
 

DeletedUser

Felicitari, dai dovada de o inteligenta superioara, dincolo de puterea unora de intelegere. Esti destept, pana la steluta pusa intre "p" si "s".
Craciun fericit !
 

DeletedUser

care nu are zapada in sat sa vina in tamaseni sa luati cu sacosa ca am de unde sa va dau =))
 

DeletedUser15142

prea penal pacea sa terminat ..dupa 30 de minute 4 atacuri pe sat ooo O ba nu 5 6 ..etc 10 astia sunt ridicoli fac aliante anti-mine

Urasc Crciunul
 

DeletedUser

inca nu ti-ai dat seama ca toti sunt invidiosi pe tine? :rolleyes:
anyway, mai gandeste-te, ia o gura de aer, uita-te mai bine la fereastra browserului, e doar un browser
uita-te la triburile, sunt doar triburile
inchide fereastra, urla, fa ceva
editeaza postul
nici macar tu nu crezi ce spui!
nimeni nu uraste Craciunul pentru ca e atacat pe triburile
sa fim seriosi
esti chiar ridicol daca triburile te fac sa spui astfel de lucruri
 

DeletedUser

ala in ce limba vorbeste doamne, sa stiu ce fel de dictionar sa-mi iau..
 
Sus