Crama vs Clasic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

JusT LoWÎnsuşiri
Numele tribului: JusT LoW
Prescurtare: CRAMA
Număr de membri: 97
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 65.133.777
Punctaj total: 75.496.260
Punctaj mediu: 778.311
Loc: 3
Inamici învinşi: 241.923.470 (4.)

vs

Classic eLiteÎnsuşiri
Numele tribului: Classic eLite
Prescurtare: Clasic
Număr de membri: 70
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 221.081.715
Punctaj total: 235.165.046
Punctaj mediu: 3.359.500
Loc: 1
Inamici învinşi: 1.354.992.934 (2.)

si

ClasicsÎnsuşiri
Numele tribului: Clasics
Prescurtare: Cls
Număr de membri: 59
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 15.550.920
Punctaj total: 15.783.119
Punctaj mediu: 267.510
Loc: 5
Inamici învinşi: 46.886.205 (11.)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: CRAMA
Parte 2:
Triburi: Clasic, Cls

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,535
Tabăra 2: 25,979
Diferență: 17,444

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 124
Diferență: 70

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 30,383,819
Tabăra 2: 123,228,703
Diferență: 92,844,884

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 505,543
Tabăra 2: 549,026
Diferență: 43,483

chart
 

DeletedUser18063

ne seaca butoaiele....nu mai lasa nik la bietii alcoolici :))
 

DeletedUser523

mare bautor mai e si pasaroiu' asta.aveti grija cu el sa nu va aduca la sapa de lemn ;)
 

DeletedUser41597

Crama e academia Masonilor si e pus si acest trib la topicul celalalt. Topic facut degeaba ! :)
 

DeletedUser41597

de aici se vede de ce ai disparut asa repede(ca un mare jucator)de pe harta...esti JENIBIL ...scz...cu j mic

Am disparut , si ? Ai dat petrecere nu ? Am fost iubit de Clasici de asta am disparut . Nu iti fa tu griji am impartit satele celor care au meritat atat timp cat am fost eu pe cont. Ma rog. Cum spuneam Crama e academia Masonilor se poate da T.C si punct.
 

DeletedUser18063

pai nu este asa ? ba da ! (FACEPALM)


credeam ca doar mircea are ceva cu tine,da vad ca te bagi singur in seama....,imi vine sa iti povestesc o istorie de pe L14,unde am stiut tot asa o academie care pe tine te-a trimis la margine.Dar vad ca uiti repede.
Si ca sa iti reimprospatez memoria....cam la fe;l e si CRAMA aici ...tot asa o academie...INDEPENDENTA...dar care stie sa isi tina diplomatia de la inceput pana la sfarsit,daca sunt tratati (si sunt) cu acelasi respect pe care il arata si ei altora.
Ceace voi(fiindca si tu faceai parte din acel trib fantomatic numit CIR) nu ati stiut....
Opreste-te din a te mai baga in seama ...si lasa chestiile mari pe seama altora....tu doar sti,INCA,sa dai recrutare si atat...sau sa construiesti...


Am disparut , si ? Ai dat petrecere nu ? Am fost iubit de Clasici de asta am disparut . Nu iti fa tu griji am impartit satele celor care au meritat atat timp cat am fost eu pe cont. Ma rog. Cum spuneam Crama e academia Masonilor se poate da T.C si punct.

E bine cand te iubesc clasicii...gen Tolstoi,Dostoievski....da pe tine cred ca te-au confundat cu altcineva altii...ca prea mari abureli ai in cutia craniana si mai si semnalizezi in toate directile.asa cum am mai scris...cu J mic..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vad ca pe unii ii mananca grav. hai sa va zic una si buna, nu suntem academie. poate voi doriti sa aratati acest lucru....nu stiu cui pentru ca mai suntem 3 triburi mari si late...dar in rest armele vor discuta.

plus ca din ce vad pe acest forum mort...propaganda e foarte slaba in comparatie cu ce era inainte. nu traiesc in trecut dar parca se facea mai grav atunci decat acum. chestia asta cu academia e giumbusluc pe langa ce faceam noi atunci. e de genul, vai am dat cu piciorul in minge si hai sa ma laud. uau ce tare sunt. cat despre ironiile ieftine de genul ce cauta topicul asta aici ca exista deja unul de genul asta...hai sa nu incepem, nu de alta dar poate nu stiti cu cine va puneti in materie de spam. nu oi fi eu mizeul din dodoasca dar nici singur nu sunt. asa ca putem face ceva sa para destul de urat pentru voi...marii jucatori nedescoperiti.
 

DeletedUser

pasaroiule, de-ar castiga spamul razboaie, ai aparea pe podium :)
ca te tot vedea lumea pe extern.
dar spam-ul nu ajuta in razbel din pacate
 

DeletedUser29389

Crama e academia Masonilor si e pus si acest trib la topicul celalalt. Topic facut degeaba ! :)

nope, Crama nu a fost si nu va fi niciodata academie... :)
din contra, pot fi considerati cel mai inchegat trib de pe harta noii lumi clasice...
personal, ma bucur de faptul ca nu am granita comuna cu ei, deoarece sunt cativa oameni acolo care m-au ajutat, respectat, si pentru care am la randu-mi un respect deosebit.
poate cu timpul, in functie de cine si cum rezista pe harta, vom apuca sa incrucisam si armele...dar sunt convins ca va fi o placere sa ne luptam, si mai ales nu vor exista resentimente... :)
asa...
ca tot a venit vorba despre academii...
academie de ce nu spuneti fostului NMZ, doar a fost femeia tuturor pe harta asta...
s-au refugiat ori de cate ori erau incoltiti, si au refuzat sa moara in picioare...pana acum.:rolleyes:
se pare ca cine se aseama se-aduna, sunt sub tutela lui Bric momentan..:D
dar sigur isi va da careva in petec, vor pieri pe limba lor..sper sa apuc s-o vad si p-asta..:rolleyes:
bine ca a disparut tentativa aia de ~EC~ inca din startul server-ului...
mai sunt cativa si ghici unde ...strecurati..tot la Bric...:confused:
 

DeletedUser29389

adica ai invatat cand sa scrii corect cu 2 de "i" si care ii diferenta intre el/ea ? ca tu mai spui persoanelor de sex feminin el si invers...

corect se spune 2 i, nu 2 de i...:p
daca tot esti atat de pregatit si dai lectii unui maghiar...
lasa ca el iti va da lectii de tribs pe harta...:rolleyes:
 

DeletedUser41597

Lord popeye ( RobertDeLocksley corect? ) , poate ai dreptate poate nu. Crama de cand exista a stat dupa fusta Masonului , ceea ce eu numesc academie , sau hai un frate mult mai mic. Or fi jucatori buni , n-or fi nu stiu. Dar un singur lucru stiu : Ralf asta comenteaza degeaba pe extern ( sa numai spun de rapoartele de atac pe care mi le aratai colegii din B.W cand ataca in sud ) , ai un stil de joc jalnic, patetic ce mai. Dar na acum fiecare cu stilul lui. La mine nu-i problema , am luptat cat am putut si m-au tinut trupele. Oricum tu din 4 sate care le aveai printre noi ai cerut sprijin la tot tribul nu erai in stare sa iti apare 4 sate amarate singur . Acum ce a fost a fost , poate mai inveti si tu cate ceva ( 2 de i - :)) ). Lasa-l pe ungurul in pace invata tu romana ( citez pe popeye ).

Spor la luat sate !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus