Crash F. vs BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bai da nimeni nu mai zice nimic


Ram (390|607) formator F5.00 13:32:07.907 28/02 modificarea numelui astăzi la ora 15:12:07:907 1:30:43 Cere sprijin pentru acest atac
***Noble*** (386|606) formator F4.00 13:38:48.713 28/02 modificarea numelui astăzi la ora 15:12:08:713 1:30:44 Cere sprijin pentru acest atac
***Noble*** (388|604) formator F6.32 13:29:51.480 28/02 modificarea numelui astăzi la ora 15:57:25:857 2:16:01 Cere sprijin pentru acest atac
#...Peace...# modificarea numelui astăzi la ora 16:11:53:161 2:30:29 Cere sprijin pentru acest atac
#...Peace...# modificarea numelui astăzi la ora 16:11:53:534 2:30:29 Cere sprijin pentru acest atac
#...Peace...# modificarea numelui astăzi la ora 16:11:53:634 2:30:29 Cere sprijin pentru acest atac
#...Peace...# modificarea numelui astăzi la ora 16:11:54:217 2:30:30 Cere sprijin pentru acest atac
***Noble*** (390|603) formator F8.06 13:30:42.796 28/02 modificarea numelui astăzi la ora 16:38:49:957 2:57:25 Cere sprijin pentru acest atac
***Noble*** (389|602) formator F8.54 13:36:34.335 28/02 modificarea numelui astăzi la ora 16:55:55:940 3:14:31 Cere sprijin pentru acest atac
***Noble*** (391|600) formator F11.18 13:33:28.179 28/02 modificarea numelui astăzi la ora 17:54:20:655 4:12:56 Cere sprijin pentru acest atac



a da .. nobili sunt si ceilalti .. comunicarea in crash este exemplara :))
 

DeletedUser

sper ca "elcalle" so linistit cu atacurile la moral...next? :D

clapeto mama hai sati explic... in afara de cativa crashul e zero... atacuri la secunda ajutati doar de opera si modificarile facute la browser... aparare recuperari si alte cele nici vorba... tona de trupe in sat sau nu pot juca pe granita... inca va permiteti blindaje grosolane dar pentru cat timp? aveti granita mica momentan dar ce se intampla cand sipare spqr? ca oldtkl in 2-3 saptamani e cucerit... voi inca mai sperati la barbare si inactivi pe granita? ca sau cam terminat si sa mutat grupa vesela in granita... sa te vad pe tine cum mai stai noptile pe 5 sittere si pe proxy cand iti dau alti mari jucatori ce iati adus pe granita conturile lor sa le aperi de 10k atacuri...


in fine vorba multa saracia omului doar cu asta traiti... sunt curios ce o sa scrie agentcrash in urmatoarea epistola din istoria lumii 20 ... cum so folosit de vorbe mestesugite sai atraga pe org si spqr de partea lor pentru ca singuri contra noastra sar fi vazut ce jucatori potenti aveti...

P.S. ORG se pare ca a uitat de vremea cand vroiati sai atacati ca vezi doamne nu fac fuziune cu voi (asta ca sa nu te mai aud ca burn recruteaza toata harta) si ati cerut sprijinul burnului ca sai speriati dar ati fost refuzati de caius... chiar omul pe care lati acuzat de joc dublu si a fost caracterizat foarte frumos in epistola impresionanta (miau dat lacrimile dar leam folosit ca sa ma spal la fund cu ele) a maretului vostru lider


P.S2. punete sitter la bondy casi reface iar finuta atacul in zona si il mai usc de niste sate :) chiar daca nu le pastrez... dar mai dispare cate un full de aparare de pe granita sau vreo 5 sate de atac...
 

DeletedUser

gabi gabi gabi ... esti omul recordurilor .. 20 conturi inchise intr-o sapt? :))

clepo .. probabil ca esti tu rabdator .. in teorie .. vom vedea si in practica
 

DeletedUser

Replica pentru pantzerul ( as fi curios cine e pe triburi )
1. Ai nevoie de putina educatie ... in ideea sa scrii ceva mai ... "romaneste"
2.Nu am afirmat niciodata ca sunt mai bun ca voi la acest joc ... sunt incepator "in ale triburilor" si am recunoscut deschis ( baobao si "vis urat" -scuze stii ca nu vreau sa te "jicnesc" dar imi place asa de mult cum suna :p - pot sa iti confirme ca am recunoscut )
3.preafinuta mai joaca? :) ... deocamdata "puterea" voastra consta in principal in nenumaratele conturi de atac pe care le aveti si le folositi si nu propriile forte ( nu neg calitatile voastre ca jucatori )
4.in ultima vreme mai mult am jucat pe sittere spqr/crash
5.dispare SPQR? :)
6.este doar un joc ... iar eu ma distrez de minune...dar ce am observat la multi jucatori ...caracterul se reflecta in modul in care joaca
Curiozitate: e atat de greu sa fii la fel de educat ca si "vis urat" :p :D sau baobao? nu imi place sa ma repet dar...e o placere sa te certi/discutii cu ei...nu ai cum sa te superi deoarece ai impresia ca stai de vorba cu niste persoane care stiu despre ce vorbesc si nu "clampane" ca tine....
In final au sa ramana doar "dinozaurii" pe aceasta lume....conteaza doar impresia pe care o lasi...pentru ca mai devreme sau mai tarziu...toti ajungem la "Setari....etc"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai fii surprins Panzere daca ai vorbi cu agencrash , o fii el mai "grande" dar la logica nu te pui cu el ;) si stie ce face si cum spuneai tu "(asta ca sa nu te mai aud ca burn recruteaza toata harta) " uitate la ultimile luni si ai sa vezi ;)
 

DeletedUser

clepo teai abatut de la subiect si singurul lucru pe care lai facut e sa ma critici pentru cum scriu (de parca mar si interesa) si faptul ca avem conturi cu atac mult... irelevant la tot ce am scris ca dovada nu ai sau nu doresti sa dai un raspuns

agentpussy... nu vorbesc de ultimele luni :) singurul trib care ar putea sami comenteze de recrutari e ala care de la inceputul lumii pana la final nu recruteaza nimic si raman in aceeasi formula de joc
 

DeletedUser

eu tin doar sa multumesc crash-ului pentru sprijinul oferit .. si as mai pune 2-3 rapoarte (100) cu nobili rupti dar nu mai are rost
as putea sa fac totusi un top al celor mai inteligenti .. pe primele locuri ar fi parpinho si bonner .. un mic plus pentru bonner care vede ca isi rupe un nobil cu 100 topoare si da iar pe acelasi sat cu alte 100 topoare si nobil .. da eu sunt mic .. ce stiu eu
 

DeletedUser

clapeto mama hai sati explic... in afara de cativa crashul e zero... atacuri la secunda ajutati doar de opera si modificarile facute la browser... aparare recuperari si alte cele nici vorba... tona de trupe in sat sau nu pot juca pe granita... inca va permiteti blindaje grosolane dar pentru cat timp? aveti granita mica momentan dar ce se intampla cand sipare spqr? ca oldtkl in 2-3 saptamani e cucerit... voi inca mai sperati la barbare si inactivi pe granita? ca sau cam terminat si sa mutat grupa vesela in granita... sa te vad pe tine cum mai stai noptile pe 5 sittere si pe proxy cand iti dau alti mari jucatori ce iati adus pe granita conturile lor sa le aperi de 10k atacuri...


in fine vorba multa saracia omului doar cu asta traiti... sunt curios ce o sa scrie agentcrash in urmatoarea epistola din istoria lumii 20 ... cum so folosit de vorbe mestesugite sai atraga pe org si spqr de partea lor pentru ca singuri contra noastra sar fi vazut ce jucatori potenti aveti...

P.S. ORG se pare ca a uitat de vremea cand vroiati sai atacati ca vezi doamne nu fac fuziune cu voi (asta ca sa nu te mai aud ca burn recruteaza toata harta) si ati cerut sprijinul burnului ca sai speriati dar ati fost refuzati de caius... chiar omul pe care lati acuzat de joc dublu si a fost caracterizat foarte frumos in epistola impresionanta (miau dat lacrimile dar leam folosit ca sa ma spal la fund cu ele) a maretului vostru lider


P.S2. punete sitter la bondy casi reface iar finuta atacul in zona si il mai usc de niste sate :) chiar daca nu le pastrez... dar mai dispare cate un full de aparare de pe granita sau vreo 5 sate de atac...


- atacuri la secunda ajutati doar de opera si modificarile facute la browser... aparare recuperari si alte cele nici vorba... tona de trupe in sat sau nu pot juca pe granita - am negat eu valoarea tehnica a jucatorilor din BURN? ... tona de trupe - asta e meritul familiei CRASH , sa inteleg ca trebuie sa stau cu satele goale on 24/7 si cu coplayer /sitter ca sa iti demonstrez ca sunt bun?
- aveti granita mica momentan - avem granita mica cu membri din BURN care erau inainte de recrutari pentru ca daca pui la socoteala toti membri din BURN actuali nu imi pare deloc granita mica...este problema ta daca nu ii consideri pe cei veniti membri cu adevarat
-dar ce se intampla cand sipare spqr - asta chiar ca e clampaneala :D
-ca oldtkl in 2-3 saptamani e cucerit - cred ca te-ai exprimat gresit...eu as zice "recrutat" nu cucerit ...
- voi inca mai sperati la barbare si inactivi pe granita? ca sau cam terminat si sa mutat grupa vesela in granita - daca nu ma insel ati primit in BURN toate "sitterle" din 13/2011 sau ce nume or mai avea pe care le inobilati intern ca sa ajungeti in granita , deci aceasta granita care se formeaza nu e datorita "tehnici" pe care o dispuneti....cate sate aveti cucerite de la jucatori de top din CRASH?
-sa te vad pe tine cum mai stai noptile pe 5 sittere si pe proxy cand iti dau alti mari jucatori ce iati adus pe granita conturile lor sa le aperi de 10k atacuri- repet sunt un incepator ca si tehnica dar cred ca exemplu lui boby a fost destul de clar cum un jucator cu 100 de sate rezista la atacuri..cat am fost sitter nu am pierdut nici un sat ba dimpotriva am luat 5 de la Big...
-ORG se pare ca a uitat de vremea cand vroiati sai atacati ca vezi doamne nu fac fuziune cu voi (asta ca sa nu te mai aud ca burn recruteaza toata harta)-- este o diferenta intre fuziune si recrutarea inamicul
- punete sitter la bondy casi reface iar finuta atacul in zona si il mai usc de niste sate :) chiar daca nu le pastrez... dar mai dispare cate un full de aparare de pe granita sau vreo 5 sate de atac - bondy a rezistat si cu ajutorul siterului cand avea 5000 de atacuri in stadiul in care jucatori aveau cate 100-200 de sate ceea ce ar echivala cu acele 10 k de care zici.... deocamdata bondy a demonstrat ce poate ... asa ca as fi mai sceptitc in a critica acest jucator
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tin sa te contrazic ... eu iti dau atacuri la secunda manual ... si multi o pot face .. la noi .. la voi se observa clar cand unii folosesc unele setari
stau sitter pe vreo 2-3 conturi in granita care nu au trupe deloc .. doar cele proprii .. si colegii tai 4 nobili nu stiu sa lanseze.. si exemple am cu sutele .. ca facem misto de saracii oameni si cum isi dau seama ca e cineva on intrerup atacurile
noi inca nu am atacat organizat .. era si greu cu atatea veniri .. in scurt timp o vom face .. atunci o sa te rog sa stai sitter pe acolo
venirea in granita a jucatorilor sa stii ca nu se face luand sate de la adversari niciodata .. iti trebuie o baza de minim 15-20 sate si nu cred ca cineva are sanse sa atace in granita de la 80 ore si cu un sat de langa sa innobileze atatea .. pe asta ai nimerit-o foarte prost .. aducerea oamenilor in granita inseamna exact cedarea de sate din interiorul tribului .. si da este o tehnica
faza cu sitterele .. tocmai ca vin jucatori mari in granita pentru a nu mai fi nevoie de sitter (deci iar ai dat-o in bara) .. si daca vin cu 20 sate pe granita le pot apara singur de un organizat de aproape .. iar pentru restul avem si noi destule trupe disponibile


si acum vine intrebarea mea .. cate sate ati cucerit voi de la jucatori de valoare? si e tot asa .. zero .. zero barat .. razboiul pe bune inca nu a inceput
mai stiu eu triburi care se laudau cu statisticile la inceput si cand s-au mutat toti jucatorii activi in granita lor au clacat .. eu zic ca asa va fi si cu voi
 

DeletedUser

cu oldtkl nare rost sa ma explic ca nai pricepe conceptul...

legat de spqr da va disparea cat de curand... si o stiu si ei....nu degeaba a vrut kingstyle sa schimbe macazu (in detalii nu intru pe tema asta ca nam vorbit eu direct cu el sami pot face o opinie dar nu e inventie oricat ati dori voi sa credeti asta sau o sa o dezmintiti)

am spus impropriu fuziune cu org era de fapt inghitirea orgului ... fara a schimba numele vostru probabil doar 2 oameni din org cu drepturi de cond si atat :) dar atunci gava a oprit totul (pentru ca nu cu el se discutase tema acapararii la fel cum nu cu el sa discutat declararea razboiului intre burn si org) ca el era pe sitter.... acelasi sitter pro crash si anti burn...

despre blindaje nam zis sa no faceti chiar bravo voua... tineam doar sa scot in evidenta ca, atunci cand granita va deveni mai mare, no sa mai existe destule trupe sa acopere toate satele decat daca faceti doar defensiva... blindaju ala asa cum ar fi el tot pica deoarece nu puteti voi apara cat putem noi ataca

P.S. nu contestam experienta lui bondy sau stiinta lui de joc....nici macar nam zis ca o sal atacam pe el :))) atunci cand bondy o sa fie daramat crashu se sp[arge sau devine o fantoma a fostei sale glorii :)))
 

DeletedUser

primul raport ce merita publicat .. felicitari cristina

cristinat.jpg
 

DeletedUser

deci e adevarat ca preafinuta numai joaca :D ... sa inteleg ca nu a acceptat "schimbarea" ? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus