Crash F. vs BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu ma las .. doar ca nu voi mai fi atat de prezent .. pe extern .. pe mess .. etc etc ..
 

DeletedUser

pai da.. ca o sa fii ocupat sa ceri sprijin cand o sa te atac eu :))))
 

DeletedUser34566

gabi .. tu imi arati ceva izolat .. eu iti arat jucator de la tine care tine toate satele de atac acasa
a da .. si betzishor a comis-o .. asa ca nu mai comenta


Da' ce ai kami,scai la .....?Eu ti-am spus ca tu ajungi la orgasm cand postezi pe forum!Acum m-am convins...lol
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashB, CrashM
Parte 2:
Triburi: BURN, BurnF, friend

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,424
Tabăra 2: 4,010
Diferență: 1,414

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 284
Tabăra 2: 63
Diferență: 221

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 36,882,936
Tabăra 2: 32,802,083
Diferență: 4,080,853

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,715,686
Tabăra 2: 596,270
Diferență: 2,119,416

chart
 

DeletedUser

no coment ...dar voi "granzi" o sa intoarceti balanta nu?
nu uita ca "bata" se rupe mai repede decat un "manunchi de nuiele"
 

DeletedUser

clepo .. ori comentezi ori nu? no comment inseamna altceva .. dar ma bucur ca tu crezi ca asta e forta tribului burn .. doar ca .. sircryss si inca vreo 2 .. erau conturi pe care nu statea nimeni .. e si normal sa piarda satele .. cu toate astea v-am rupt 150 nobili pe un cont, 140 pe altul ... etc etc .. si deja cunosc ce noobi aveti in zona
in plus se vede ca aveti granita mica daca va permiteti sa bagati 150 ferme sprijin in mare de rosu .. doar sa nu piarda 3 nivele de ferma ... si sincer formator ala al vostru nu cred ca merita .. cont 80% atac si vrea si granita ... asta e o sa va dati seama cand vor incepe atacurile masive pe voi


sa aduc si argumentele necesare ... pun jucatorii pe care nu a fost proprietarul .. si peste o luna cand nu vor mai fi sa vad eu statistica asta si impotriva altora


Parte 1:
Triburi: CrashF
Parte 2:
Jucători: SirCryss, slabutzu4u, Bigdady89, ilcri

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,303
Tabăra 2: 102
Diferență: 3,201

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 256
Tabăra 2: 10
Diferență: 246

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,525,729
Tabăra 2: 855,600
Diferență: 24,670,129

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,410,219
Tabăra 2: 95,176
Diferență: 2,315,043

chart



si un mic calcul .. exclude-i pe ei (ca oricum nu vor mai fi) .. si vezi diferenta .. 53 noi 28 voi ... cam asta e adevarata statistica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

A gresit clepo cu statistica a pus "friend" in loc de "~FR~"


Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashB, CrashM
Parte 2:
Triburi: BURN, ~Fr~

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,370
Tabăra 2: 6,558
Diferență: 1,188

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375
Tabăra 2: 70
Diferență: 305

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 36,577,645
Tabăra 2: 50,718,516
Diferență: 14,140,871

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,527,022
Tabăra 2: 667,714
Diferență: 2,859,308

chart


Deci scorul e 375-70=+305

Si ca sa-ti fac pe plac

Mergem pe ideea ta...

375 luate din care 246 au fost inactivi si nau luptat deloc si nu se pune nici agresorul nici nimic rezulta un total de 129 sate luate in afara de jucatori mentionati de tine.

Deci avem 129 sate luate pe merit vs voi 53 sate luate care toate sunt muncite si luate de la jucatori mega mega mega activi si probabil nu o fost nici una recuperari de la voi sau sate recent luate si dat de voi :)

129-53 = 76 scorul "real" dupa mica ta analiza.

Dar sunt convins ca vei gasi din acele 129 sate luate pe langa cele eliminate de tine ca inca un numar mare sunt luate pe nemerit si de la inactivi si nu se pun intr-un razboi :)

Cum se pare clar ca statisticile sunt inutile, iar conversati de orice fel nu prea gasesti cu nimeni pe forumul asta sa discuti, respectiv mai mult ne dauneaza imaginea tribului nostru cu cat incercam mai mult sa socializam cu voi am sa dau un PM moderatorului sa rog sa inchida acest topic.

Multa bafta si va pot doar spune ca pentru moment sunt multumit de acest razboi si cum "ne luam bataie" :)

Si asa ca fapt divers, noobi, nenoobi cum suntem, noi iam refuzat pe cei "pro" ai tai de mai multe ori sa vina la noi, pana sa se "capitulizeze" in fata voastra si sa fie prada de razboi :)

Eu am facut o alegere pentru trib, sa joc cu oameni mei si sa sa ne faca placere cat timp o facem :)

Decat sa castig cu 100 membri de-ai tai, mai bine pierd cu 20 de-ai mei :)

Pe termen lung, e logic ca sunteti favoriti sa aveti castig de cauza.

Dar asa cum au fost totdeauna favoriti cei cu care am luptat :)

bafta :)
 

DeletedUser

superba statistica .. uiti ceva ... clepo vorbea despre marele trib burn .. deci revino la statisticile mele si vei intelege ca suntem pe plus .. cat despre cererea ta de inchidere a topicului .. ma indoiesc ca va fi acceptata ... si nu cred ca am facut noi valuri pe aici .. chiar am si dat unele sfaturi dar sunteti putin ignoranti .. cand zic sunteti ma refer la cei care continua sa se faca de ras (si nu mai dau exemple ca se stiu ei)

"oameni mei" .. oamenii .. dar nu asta e important .. ii detii? marionete toti? in fine conteaza mai putin .. fiecare cu tactica lui .. vedem la sfarsit ce iese
vorbesti in necunostinta de cauza .. in afara de 2-3 care au lasat intr-adevar un gust amar restul oamenilor veniti cu care am colaborat sunt foarte ok ... dar tu judeci fara sa stii ... repet in afara de 2-3 care au venit de frica si acolo e usor de sesizat

in incheiere te anunt ca ulciorul nu merge de multe ori la apa
 

DeletedUser

ma kami , nu mai conteaza ca sunt inactivi sau nu :))) vi le-au luat, asta e :))) tragic este ca ei au 300 sate in plus cu voi :))) buhahahahahah :))
 

DeletedUser

da ma recunosc acum nu e ok .. am zis totusi ca in 2-3 luni se vor vedea rezultatele adevarate .. e doar o parere
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashB, CrashM
Parte 2:
Jucători: tictac, baobao, Just-Elite, nightmare1986, caius100, FugiCaVin, TigrulAlb, Regatul Tigrului, jackass925, Galadriall, Dortmund 1

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 29,141
Tabăra 2: 6,024
Diferență: 23,117

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 23
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 184,224,160
Tabăra 2: 45,745,722
Diferență: 138,478,438

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77,490
Tabăra 2: 204,870
Diferență: 127,380

chart



Am inteles acuma .... tu la astfel de statistica te referi ... cei recrutati ... sunt de umplutura ...zi asa sa inteleaga tot "plavanul" din CRASH ... " ca nu suntem tari de cap , dar avem capul tare/ si nu suntem doar vagabonti , o dam tare" :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu .. iar intelegi ce vrei .. am zis ca 3-4 .. cei care nu stau pe cont sunt .. cum au vazut granita au dat sitter si papa

p.s. daca o luam asa dortmund si gabi au intrat de putin timp .. deci te contrazici singurel
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus