Crash vs Avalon

DeletedUser

Titlu Tribul 300Ind joaca cu Crash Veterani a declarat război tribului AVALON!
Expediat 01.07.12 23:55:37
Tribul este acum în război cu AVALON!

Nume război: Nu mi-e frica de bau - bau

Declaraţie:
Daca voi sunteti prea lasi sa o faceti noi nu avem nimic de pierdut.


http://www.youtube.com/watch?v=3L1U46rFGXQ


( Razboiul cu Unique nu are rost sa fie mediatizat deoarece Unique au decis sa fie academia tribului Avalon din cauza inactivitati)
 

DeletedUser38581

( Razboiul cu Unique nu are rost sa fie mediatizat deoarece Unique au decis sa fie academia tribului Avalon din cauza inactivitati)
Una e familie si alta e academie:D:D
 

DeletedUser

7.000.000 vs 36.000.000 :)

Proportie zdrobitoare , finalul previzibil , nu ne ramane decat sa ne distram la maxim cu nobili vostri:)
 

DeletedUser

Atat timp cat aveti in spate alt trib eu zic ca altfel stau lucrurile;)

Gresita exprimare.
Strategia tribului a fost mereu un singur aliat in rest kill them all.
Nu ne-am aparat cu aliante , doar cu trupele .
Jucam de placere si vrem sa incurcam lumea pe aici, nu ne-am propus sa cucerim L27.
 

DeletedUser7708

Ha ha ha ha, au prins ăștia micii glas :D
Baftă Avalon, deși nu aveți nevoie.
 

DeletedUser40281

Bafta Crash aveti nevoie , dar cu putina organizare si niste lucruri gandite veti face faca celor in avalon BAFTA
 

DeletedUser34078

Inceput imprevizibil, final previzibil :D
Dar vba ta clepo, daca distractie nu e, nimic nu e!
Am favoritii mei, dar, succes ambelor tabere! ;)
 

DeletedUser5970

Frumos spirit CrashV, stim cum e sa fii micut si sa te bati cu gigantii, bafta ambelor tabere
 

DeletedUser

batrane vezi sa nu le violezi de tot speranta de mari jucatori de triburi :D
 

DeletedUser11867

batrane vezi sa nu le violezi de tot speranta de mari jucatori de triburi :D

ma jucatorule pana acum nu am declarat razboi nimanui pt ca nu am avut motiv dar vad ca vrei sa ne dai motiv si tu si altii de la voi...
vedetiva de jocul vostru si va mai uitati prin curte la altii
 

DeletedUser

ma jucatorule pana acum nu am declarat razboi nimanui pt ca nu am avut motiv dar vad ca vrei sa ne dai motiv si tu si altii de la voi...
vedetiva de jocul vostru si va mai uitati prin curte la altii

Si de ce te ataci asa !?

A spus ceva !? Poate chiar vorbea cu cineva de la voi, cu cineva care se cunoasc intre ei ca si "batranu'", respectiv (cum i-o zice lu' semper - deocamdata are 24 nume). Nu a zis nu a facut nimic rau. Nu te mai ataca asa, motivele nu vin de la noi, voi le creeati.

Succes in razboi si sa vedem rezultate.
 

DeletedUser

De precizat ca no1 avalon vazand ca nu poate lua sate de la jucatori ( motivele nu le enumar sunt jenante) s-a decis sa creasca barbare in mijlocul nostru poate asa are noroc :)
Cateodata nu e suficient sa trimiti 15 full pe un sat de la 50 ore si 4 nobili in ...5 secunde? :) ca sa cuceresti un sat...
 

DeletedUser

Este evident ca aveti nenumarati inactivi, Cativa jucatori care joaca pe n=conturi....
Odata pleaca nobili t-train dupa cateva ore numai pleaca t-train:)
Fiecare jucator are "sitere cat sa is faca un trib" si asta nu o zic eu.
Probabil contra noastra nu ve-ti pierde, nu avem destui nobili sa va inobilam:D , dar cel putin pierderile vor fi uriase...deja sunt :D
Singura modalitatea sa luati sate...inobilati barbare in mijlocul nostru sau atacuri pe la 3,4 dimineata pe bonus de noapte.

Ne vom distra si noi cat putem, pentru asta jucam aici.
Spor la razboi va ureaza (citez) Disperatii (am incheiat citatul) din Crash.
 
Sus